Ausztria–Magyarország 5-1 2010.11.10. 22:32 F. Kapus /jegkorong.blog.hu ..
@horivan: Az a baj, szerintem legalábbis, hogy Magyarországon, aki egy kicsit jobb felépítésű, jól korizik, jól lő, vagy jól cselezik, esetleg ezek mindegyike, akkor azokból - az esetek többségében - kötelezően csatárt kell faragni, pedig ezek a tulajdonságok egy hátvédnél sem elvetendőek... Talán a mostani kicsiknél már nem így van, reméljük, egyetértek veled, több energiát kéne rá fordítani.
9BB9 2010.11.11 10:45:35
@poraszabolcs: Remélhetőleg a Magyar Szövetség is észbekap és elindít egy hasonló képzést. És valóban rengeteg munka kell a védő-bázis szélesítéséhez, de valamikor el kell kezdeni, ha ütőképes válogatott akarunk.
Vaszjunyin Artyomot is beválogatták -2010.11.08. 19:55 F. Kapus..
9BB9 2010.11.08 23:52:48
@1116001: Kinek kéne megmagyarázniuk? Értem, hogy neked, nekem és a többi szurkolónak, de amúgy ki kéri rajtuk ezt számon?
9BB9 2010.11.09 10:07:31
@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!: ...Legalábbis az lenne az egészséges, ha egy kicsi magyarázatot adnának a szurkolóknak, vagy betekintést a düntés hátterébe... Igaz azt nem tudom, hogy ez felfűtené a kedélyeket, vagy lehűtené (inkább az elsőre voksolnék:)).
Csodakapus véd majd a HSC ellen -2010.11.08. 14:27 F. Kapus/jegkorong.blog.hu..
9BB9 2010.11.08 17:18:27
@Vincenzo90: Ha reálisan nézzük a dolgokat valóban nincs, de inkább nézzük irreálisan, hátha hátha alapon... Az a Hurtaj-Novak féle sor sok mindenre képes, nem beszélve a sokat boncolgatott Sikorcin-ről, és van még ott elég olyan játékos, aki tud villantani, akár egy klasszisokkal jobb csapat ellen is. Emellett természetesen én sem hinném, de szurkolok nekik:)
Két góllal nyert a Ferencváros otthonában a Mol Liga-listavezető HSC Csíkszereda, hosszú ideig nagyobb volt a differencia az eredményben, a hazaiak az utolsó tíz percben zárkóztak fel, Ladislav Sikorcin egyre jobb, most 2+1-et csinált, 4-6. A Dab.Docler igyekszik tartani a lépést a…..
9BB9 2010.11.01 17:24:25
@a. Bárd: Ahogy hallottam újra kiment a válla az esetnél. Reméljük, most gyorsabb lesz a gyógyulás (azt még inkább, hogy nem igaz amit hallottam.).
Harmadik mérkőzésén győzött és így három ponttal búcsúzott a Kontinentális Kupától a Dab.Docler. A HSC Csíkszereda elleni, rengeteg kiállítással tartkított mérkőzésen Papp Csaba révén korán megsuerezék a vezetést a dunaújvárosiak, és az előnyt a második harmad…..
A magyar válogatott története egyik legjobb harmadát produkálta a lengyel meccs utolsó húsz percében. A divízió 1-es világbajnokság második játéknapjának második meccsén egy harmad alatt négy gólt lőttünk a Szlovénia ellen még bivalyerős Lengyelországnak. Mivel negyven perc…..
Két harmadban is döntetlent játszott a Dab.Docler a Sapa Fehérvár AV19 vendégeként az OB I. döntőjének második mérkőzésén, de a középső harmad minden kérdést tisztázott. A megbetegedett Sevela hiánya miatt egy kapussal kiálló Acélbikák az első percben első lövésükből…..
9BB9 2010.03.21 15:36:53
@csatoimi: Lehetséges, de Kiss Tomi is szuperül védett nagyrészt.

A meccs maga jó hangulatú volt, Kiss Dani is nagyot játszott szerintem a mai meccsen. S bár a Volán 5 fával nyert, lehettünk volna közelebb is, ha egy-két helyzetünk befelé pattan. No, de mindegy, szép volt, jó volt így is. A két szurkolótábor pedig igen szimpatikus volt.

(Zárójelben: Nagy Gergő nagyon sportszerű mindkét meccsen, múltkor mikor a Lalit tette a palánkra, utána odament elnézést kért, most odapiszkált a Kicsinek, tőle is bocsánatot kért. Így kéne mindenkinek...)
Miközben a paralimpián zajlanak a szánkóhoki küzdelmei, mi egy másik speciális jégkorongalfajt mutatunk be, az amputáltak játékát. Egészen pontosan az olyan sérültek sportja ez, akik protézissel vagy anélkül, de képesek álló jégkorongot játszani. Április végén az ötödik…..
9BB9 2010.03.18 12:58:09
@pokerface: Szerintem abszolút nem tapintatlan, de valószínűleg erről hzzs-t kéne megkérdezni. Ha ő sem gondolja annak szívesen segítenék bármilyen módon, szóval csatlakozom az ötlethez, már ha ez egy ilyen kezdő blogozó személyében jelent valamit is.:)