steven seagal

0 bejegyzést írt és 225 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Ma este óriási csata után csapatunk megszerezte zsinórban a hatodik bajnoki címét.  Jól kezdjük a mérkőzést, hisz Petres passza után Molnár Zsolt szerzi meg a vezetést. A harmad vége előtt viszont Filip egyenlíteni tud. A 33. percben Hruby góljával 2-1-re módosul az…..
Hajrá Sport Club Az utolsó menet 2012.03.19 13:26:00
 Elérkeztünk a 2011/2012-es jégkorongidény utolsó eseményéhez, a román bajnoki döntőhöz. A finálé előtti napon Nagy Béla edzőt kérdeztük.  Az idei szezonban egyetlen alkalommal szenvedtünk vereséget a brassóiaktól, Borsosék a román kupa elődöntőjében győztek…..
steven seagal 2012.03.23 08:21:29
@dingok: @HSC: igazatok van.nem kellenek a kocsmatoltelek a csiki hokinak de nem kellenek az ilyen hosszu nyelvu aranyer masszirozok sem,kik hol ingyen buszert,hol ingyen mezert vagy ingyen beugroert dicshimnuszokat zengnek a blogon.A B kozep nem szidta a csapatot,bement egy HC rigmus,hat ez van megtortent.Tobbe nem fordul elo,mert nem lesz aki eloadja.Varom mar 2 eve a HSC rigmusokat is de valamiert nem jonnek.Jovore ki lehet venni nyugodtan az S betut is talan konyebben eszetkebe jutnak a regi HC rigmusok.Isten aldja a netharcos nagy magyarokat
Hajrá Sport Club HSC - Liepaja 0-6 2011.10.23 18:30:00
1. perc: Novák távolról lő hatalmas erővel.2. perc: Upitis lövését védi Kozuch.2. perc vége: kétszer is megszerezhetnénk a vezetést, előbb Bíró majd Becze révén. Nagy helyzetek voltak.3. perc: Novák lövése suhan el Kalnins kapuja mellett.5. perc: Nagyon jól játszunk. Nagy lő…..
steven seagal 2011.10.24 10:30:02
  Ma 12 órától lejátszották a HSC-Galac elődöntő harmadik meccsét is. Ami szinte biztosra vehető volt a találkozó előtt, hogy ez lesz egyben az utolsó összecsapás is az idei elődöntőben.  Hamar neki fogunk a gólgyártásnak, Novak és Bíró Tamás góljaival alig…..
steven seagal 2011.03.14 14:25:03
@csatoimi: nem feltetlenul orulnenk neki,de jo lenne valahol kozepen megallapodni.Vannak az SK egyesuletben eloljarok akikkel egyeztetni lehet egy talalkat,kozosen kene megoldast keresni mert eddig elzarkoztal mindenfele parbeszedtol.
steven seagal 2011.03.14 14:33:52
@csatoimi: tudod jol,hogy nem adom fel magam mert jol ismered magad.Vagy az egeszen targyalunk vagy nincs ertelme az egesznek en ugy gondolom.Hozo egyebkent jo mediatora lenne ennek a beszelgetesnek.
steven seagal 2011.03.14 14:50:47
@Jégkorong: te semmit nem tudsz baratom.ez itt a valo vilag,de nem az mocsok amit ti neztek.s a gerincessegrol sem tudsz semmit ugyanis a sok taptol nektek ez mar reg nincs.
  Tét nélküli mérkőzést játszott ma csapatunk a Steauaval. A találkozóra nem utazott el a csapat egy része, a légiósok, és gyakorlatilag a teljes második sor maradt itthon. A bakáknál Poznik és Forgie kivételével mindenki jégre lépett, így a hazaiak nagyobb eséllyel…..
steven seagal 2011.03.04 09:23:28
@csatoimi: rendben,de kotelezo a szines cimer :)
steven seagal 2011.03.04 14:11:38
  Péntek este Brassóban lépett jégre a HSC Csíkszereda a Szuperliga keretén belül. A héten a másik két akadályt simán vették a fiúk a Galac és a Steaua ellen, ma nehezebbnek ígerkezett a Brassó elleni összecsapás.  A 4. percben Sikorcint kiállítják, de a hazaiak…..
steven seagal 2011.02.07 10:04:16
@csatoimi: ez nezopont kerdese...
steven seagal 2011.02.07 11:05:18
@HC4ever: serulesek?es kib...tul nezopont kerdese.fuj milyen csunya nicked van
steven seagal 2011.02.07 12:35:34
@csatoimi: @HC4ever: na,megegyszer:az en szemszogembol az a hazai 3 legjobb s punktum
 Ma este Csíkszereda adott otthont a Mol Liga döntő ötödik mérkőzésének. Senki nem mondta ki nyilvánosan, de azért mindenki győzelmet remélt a találkozó előtt. Ismét megtelt a csarnok, ahogy mondani szokták, a csillárokon is emberek lógtak. A meccs előtt elénekeltük a…..
steven seagal 2011.01.23 14:36:51
@csatoimi: hallod?ma nem illik unnepronto lenni,ugyhogy nem kommentalom meg ezt a magasroptu hozzaszolasod...
   Itt olvashatnak egy rövid interjút csapatunk cseh játékosával, Novákkal...
steven seagal 2011.01.16 12:47:34
f
steven seagal 2011.01.18 08:11:48
@csatoimi: egyik sem a csapatom,ugyhogy semleges
Hajrá Sport Club Megnyertük-e? 2011.01.14 21:34:00
  Itthon rendezték a Mol Liga döntőjének első mérkőzését ma este 19 órától. A találkozót nagy érdeklődés övezte, megtelt a Vákár Lajos Műjégpálya, sőt még a lépcsőkön is tolongtak az emberek. És végre ismét a régi hangulatot idézte a mai szurkolás. A…..
steven seagal 2011.01.15 11:54:50
@csatoimi: kedves csato ur,az a nehany frusztralt is jegyet vett,igy hozzajarult az onok sikerehez ugyhogy ne illesse oket semmilyen jelzovel.koszonettel
"Az az álmom, hogy a magyar válogatottban szerepeljek 2011 tavaszán a budapesti világbajnokságon, és minden ellenfelünket legyőzve feljussunk az A csoportba" – mondta blogunknak Ladislav Sikorcin, a HSC Csíkszereda csatára. A 25 éves jégkorongozó meghatározó szerepet…..
steven seagal 2010.11.02 21:11:18
@budapestijeti: ne hagyjatok abba sracok.bepakoltam a vacsim a gep ele :)
   Ma este az Újpesthez látogatott a HSC Csíkszereda, egyértelmű elvárás a biztos győzelem volt, ennek ellenére 30 percig nagyon is nyitott volt a mérkőzés.   Az első harmadban mi szerzünk vezetést másfél perc alatt Molnár Zsolt révén, azonban a 10. perc…..
steven seagal 2010.11.01 09:35:20
@SC4ever: en azt sem banom ha kitorlod az egeszet,mert csak idegesit ha olvasom.s o kezdte ha visszaolvasol
steven seagal 2010.11.02 07:45:14
@csatoimi: van egy megoldas.Te,es a HC-s csodaloid menjetek a hchoki.ro oldalra s ott jogotok lesz,megigerem.
@qx92: ti meg 22-24 evesen fogalmatok nincs semmirol,csak osztalytarsatok volt Lorincz meg Peter meg tokom tudja ki s azert vagytok jegkorong(bocs,HC)szurkolok.Ennyi zavar csak engem,kibaszott nagy a tesztoszteron bennetek mert meg becsuletesen nem vert meg senki,de hogy ne legyen gond kozbe-kozbe recskazzatok a kolesz budijaba s meglatjatok,mas szinben fog pompazni a vilag.
steven seagal 2010.11.02 08:13:04
@csatoimi: nem errol van csak magyarazd meg,hogy miert van az ha en kezdek osztani veled egy temat,akkor jonnek ezek a luzerek s belepofaznak,csak azert,mert ok ugy erzik,hogy 23 evesen mar nagyon nagy fiuk,holott semmit nem mutattak meg fel.en ugy gondolom,hogy nem hasznaltam tragar szavakat a veled folytatott parbeszedbe s azert mert kulonbozik a velemenyunk meg tudtunk normalisan irni egymasnak.En a blogszerkeszoket nem ismerem de elismerem a munkajukat igy hat inkabb en felreallok hatha nagyobb lesz az egyetertes a blogon,s lesz belole egy hely ahol mindenki egyetert veled s nem lesz tobb "provokator,kommunista,szekus stb.".Sok sikert
   Nagy párharcra volt kilátás a mai FTC elleni meccsen, főleg annak tudatában, hogy edzőváltáson esett át az ellenfél, és pont egy szeredai szakember irányítja a zöldeket Prakab Gábor személyében.   Az első harmad egyértelműen a miénk. Az ellenfél első…..
steven seagal 2010.10.19 12:29:58
@csatoimi: a tenykozles meg a kotekedes kozott kulonbseg van.Ha ez ellened vagy a hosszunyelvuek ellen van veletlenul,akkor az kotekedes.Bocs,ne haragudj ezt elfelejtettem...
steven seagal 2010.10.19 14:50:49
@csatoimi: tobbe-kevesbe...
@PUPÁK JANCSI: te pedig bekaphatod,mert senki nem kerdezett :0
steven seagal 2010.10.20 07:45:47
@PUPÁK JANCSI: "állatkerttye "
ez egy uj nyelv,teso.kene tanitanod az iskolaba hatha nagyobb sikered lenne mint a szurkolassal
Hajrá Sport Club Kínos vereség! 2010.10.12 19:28:00
   Ma az idegenlégiósok és a sérültek nélkül utazott Galacra a HSC Csíkszereda. Gondolhattuk, hogy nem lesz könnyű mérkőzés a szlovák légiósokkal és a hazai legendákkal  megerősített alföldiek ellen. De azt még rossz álmába se gondolta senki, hogy ki is…..
steven seagal 2010.10.13 09:49:14
@gabrielli: @HC4ever: nem tudom miert kell osszatok az eszt?a hchoki.ro mukodik,nyugodtan irjatok oda.Nincs szukseg arra,hogy megint 3 vagy 4 seggfej kisajatitsa a forumot,ugyanis 1 evig ez tortent a masik forumon.NEM KERUNK BELOLE(tek)
Valószínűleg Challe Franzén sem kért időt túl gyakran a második perc végén, és Kozuchot is ritkán lőtték ki nem egészen két perc alatt a kapuból pályafutása folyamán. Nos, ma mindkettő megtörtént, másfél perc után Macsweyn, röpke 17 másodperc után Virág Tamás talál…..
steven seagal 2010.10.02 08:21:31
  Ma rendezték a Csíki Sör Kupa utolsó mérkőzését, amely gyakorlatilag a kupa döntője volt, hisz a győztes csapat emelhette magasba a trófeát.  A harmadik hely sorsa délután dőlt el, miután a Steaua 4-2-re legyőzte a brassói csapatot, így ők lettek a…..
steven seagal 2010.09.02 11:12:07
steven seagal 2010.09.06 08:54:44
@csatoimi: munkat s kenyeret ;)
  Ma este lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését csapatunk, mai ellenfelünk az EBEL-es fehérvári alakulat volt.  A mérkőzés egy kiegyensúlyozott csatát hozott, mely végén ugyan a hazaiak örülhettek, de szomorkodásra semmi ok, hisz jó játékkal rukkolt elő a…..
Felgyorsultak az események csapatunk háza táján, az edzők megérkeztével egyidőben két légiós is aláírt csapatunkhoz: a 30 éves finn védő, Topi Lehtonen és a 36 éves cseh jobbszélső, Vaclav Novak. Bővebben az új szerzeményekről IDE kattintva…..
steven seagal 2010.07.27 20:53:44
@SK Fan: :)))) full idiot
Molnár Ferenc szakosztályvezető tájékoztatása alapján íme a közérdekű információk a következő évadra érvényes bérletárakról:A MOL Ligában és a hazai pontvadászatban érdekelt HSC Csíkszereda mérkőzéseire a 2010/11-es szezonra érvényes bérletek keddtől, 2010. augusztus…..
steven seagal 2010.07.27 18:12:33
@beluja: a 2010-2011 szezonra nincs felirva tehat szabad jatekos !? :)))
steven seagal 2010.07.27 18:30:28
@beluja: ha visszanezed a kommenteket latod,hogy sokan szeretnek a SC-ben latni
steven seagal 2010.07.27 18:40:40
@beluja: boffocske a spanja,talan megdumalja :)
Prakab Gábor az utóbbi évek egyik legeredményesebb erdélyi utánpótlásedzője. 2005 óta foglalkozik a csíkszeredai fiatalokkal. Az általa nevelt jégkorongozókból álló csapatok a legutóbbi szezonban a magyar serdülő- és ifjúsági bajnokságban is elindultak, előbbi a 2., utóbbi…..
steven seagal 2010.07.21 12:22:43
@csatoimi: nagyon zsir gyerekek.szekus lettem :),remelem Imi allja a fizumat :) s magyar tesvereinknek egy kis HC fele ertelmezo szotar : JUDOS=balfasz,luzer,hozzanemerto,inkompetens stb.
csakhogy ertsetek Ti is
steven seagal 2010.07.21 13:21:55
@csiki hokis: :))))))
steven seagal 2010.07.22 08:44:31
@beluja: az idegenek kezere akarsz adni???
Ráduly Róbert ligaelnök tájékoztatása alapján véglegessé vált a 2010/2011-es MOL Liga menetrendje. Eszerint csapatunk szeptember 7-én a Vákár Lajoson kezd az örök rivális Steauával, majd 10-én az Újpestet, 12-én a Fradit fogadjuk.Első magyarországi kiszállásunkon 17-én…..
steven seagal 2010.07.19 11:44:56
@turulmadar: csatlakozom.vagjatok ki a biztositekot :)))
steven seagal 2010.07.19 12:00:20
@székely hokis: Apaaaa Kezdödik. :)))))))))))
ez tetszett
steven seagal 2010.07.19 12:07:57
.
A HC Briancon tartozásai 120 millióra rúgnak forintban. A francia sajtó szerint 427 ezer euró a klubtartozás, az 1,3 millió eurós éves költségvetés mintegy harmada. Az előző évi jelentős megszorítások ellenére egy év alatt 100 ezerrel nőtt a mínusz. Nem először merül fel…..
steven seagal 2010.07.13 19:55:24
  Jövőre is megrendezik a magyar-román közös bajnokságot, derült ki a Magyar Jégkorong Szövetség mai ligaülésén. Hat magyarországi csapat (Dab.Docler, FTC, Miskolc, Sapa Fehérvár AV19, UTE, Vasas Budapest Stars) képviseltette magát, ezenkívül jelen volt csapatunk…..
steven seagal 2010.06.10 17:49:31
@HSC: egyetertek veled.nem erdemlitek meg a nagy mezt
steven seagal 2010.06.11 08:09:35
@Mihaly Arpad the best: "Itt a szekely vallogatot"- s Sikorcin a legnagyobb szekely kozottuk
steven seagal 2010.06.11 12:48:11
@qx92: megegyeztunk,hogy nem piszkaltok ugy-e?de vegul is,en szerinted hol tartok?ahol en tartok ott rengeteg SC szurkolo tart,ezt majd meglatjatok.Johettek Iasibol minden meccsre,hogy legyen aki szurkoljon.
Meghívásom a magyar válogatottba nagy megtiszteltetés és élmény volt számomra, és örülnék, ha ismét lehetőséget kapnék a szereplésre, nyilatkozta blogunknak Ladislav Sikorcin, aki félévnyi magyarországi vendégjáték után kijelentette, magyar válogatott szeretne lenni. A 24…..
Bár a vezetőedzőről és a játékosokról egyelőre nincs publikus információ, azért zajlik az élet Székesfehérváron. Ezen a héten még van jég a csarnokban, folynak az edzések. Jövő héttől négyhetes száraz felkészülést vezet az Énekes Lajos, Kóger István edzőpáros. Az…..