Kezdok

0 bejegyzést írt és 16 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Az első harmadban Semin adta meg az alaphangot egy góllal majd Green gólja után már kettővel vezetett a Washington ám a vendégek még a szünet előtt szépítettek egy kipattanóból. Theo büntetőt védett.  A második harmadban sokáig nem mutatott semmit a Carolina, de Green…..
March 6 vs. New York Rangers at Verizon Center        Time: 7:00 pm TV: Comcast SportsNetNew York Rangers (29-27-8) Washington Capitals (43-13-8) Szombati ellenfelünk a NY Rangers csapata. Boudreau jó helyzetben, mert mindkét kapusunk, Varly és Theo is jó…..
Hiszen ennyi idő telt el az utolsó hazai meccsünk óta. Ma hajnalban a Tampa Bay lesz a vendégünk, akikkel minden értelemben szoros, parázs meccset szoktak játszani a fiúk. A Tampa utolsó 4 meccsén kikapott és minden alkalommal minimum 5 gólt kaptak. Mégis, a vendégek nagy fegyvere…..
February 13 vs. St. Louis Blues at Scottrade Center        Time: 8:00 pm TV: Comcast SportsNet Radio: 820AM, 1500AM and XM Washington Capitals (41-13-7) St. Louis Blues (27-25-9)           A Capitals magyar idő…..
Pittsburgh Penguins (35-22-1-71) vs. Washington Capitals (40-12-6-86)      Helyszín: Verizon Center Idő: Sunday, February 7, 12 p.m. Radio: WXDX Radio, FM 105.9 TV: NBC…..
Kezdok 2010.02.07 21:46:30
@Buchek8: Na ebben van igazságod. Én az Ottawában most nagyobb potenciált látok, mint a Penguinsben.
February 2 vs. Boston Bruins at Banknorth Garden        Time: 7:00 pm TV: Comcast SportsNet, ESPN AmericaWashington Capitals (37-12-6) Boston Bruins (23-21-9) Körülbelül 4 hónappal ezelőtt 4-1 re vertük meg a bocsokat, egy esetleges mai siker pedig azt…..
...és most jöjjön Mike Green-ről pár infó.  Michael David Green, született: 1985. október 12, CalgaryBecenév: Game Over188 cm, 94 kgPoszt: VédőDraft: 29th overall, 2004  Rekordok:A leghosszabb gólszerzési sorozat védőjátékostól - 8 meccsNemzetközi:a 2008-as…..
January 31 vs. Tampa Bay Lightning at Verizon Center        Time: 3:00 pm TV: Comcast SportsNetAz egyik kérdés, hogy meglesz-e a 10. győzelem, a másik, hogy vissza tudunk e vágni a Bolts-nak a január 12.i idegenbeli 4-7 es vereségért. Illetve érdekes lehet az…..
Kezdok 2010.01.31 19:57:27
@Buchek8: Láttam hogy bejelentkeztél, írd le a véleményed oda is, ha időd engedi. Kell egy kis erősítés.
Kezdok 2010.01.31 20:05:11
@spiler: Hajrá ! Minél többen leszünk, annál jobb !
Kezdok 2010.01.31 20:41:29
@Buchek8: Téma mindig van. Én sem régóta csinálom, sőt, magát a jégkorongot is kb. 4 hónapja követem. Vannak benne érdekes dolgok, olvassátok el ha van időtök az egészet.
Ebben a sorozatban megismerkedhetünk a Capitals játékosaival. Kivel is kezdhetném ha nem Alexander Ovechkin-nel, csapatunk emblematikus figurájával. Alexander Mikhajlovich Ovechkin, született: 1985, szeptember 17, MoszkvaBecenév: Alexander the Great, Ovie. Mr. Ambassador188 cm, 106…..
Kezdok 2010.01.31 20:14:30
@spiler: Chimera 1 875 000-ös fizuja 2012-ig nem túl sok. Én mondjuk sajnáltam Clarkot és Jurcinát is, de hát ez van.
Kezdok 2010.01.31 20:38:32
@Buchek8: Chimerát én gondolkodás nélkül eltradelném/elcserélném egy Perronra, vagy egy Laddre. Az persze más kérdés, hogy ők nem jönnének harmadik sorba.
Csapatunk leghíresebb szurkolója, aki valószínűleg bérletes, mert minden hazai meccsen ott van és majd nem mindig ugyanott ül :) Ő nem más mint: The CapstronautCheckeljétek Twitteren           Telefonálgat(játék vezetékes…..