Másodszor is le kell győzni a Grazot 2011.02.06. 14:47 F. Kapus..
@istenostora: Mondjuk az mindegy is, hogy Ők hol vannak:::)))
A99. 2011.02.06 19:31:13
@istenostora: Te vagy Liphook-ban???? Ha jól írtama helységnevet.
A99. 2011.02.06 19:36:56
@istenostora: Ezek szerint az "Innen kommentelünk" rész nem mükszik tökéletesen.
Klasszikus mesterhármassal vétette észre magát a Laredo Bucks magyar támadója a Rio Grande Valley elleni CHL-meccsen. Másik remek légiósunk, Szélig Viktor is kitett magáért a Brianconban. Kóger csapata közel ötezer néző előtt egygólos hátrányba került, válogatott csatárunk…..
A99. 2010.10.24 10:03:02
@defó: Mire gondolsz? Milyen események?
A99. 2010.10.24 11:14:08
@Ravic83: Ja értem. Mondjuk ez 6 poszttal ezelőtt volt friss infó.
A St. Louis 42 éves franchise-rekordot döntött meg a két gyors góllal. Még mindig nyeretlen a New Jersey, először győzött a Pittsburgh és a Chicago. Az Islanders nyerte a New York-i rangadót. A Detroit edzője hosszabbított, a Dallas csatárát letartóztatták. Fordulatos, nagyszerű…..
Október 5-én jelentkezett először a Sport Televízió új műsora, a Jégkorongmagazin. Sok olvasónk lemaradt a félórás adásról, ezért most négy részben megmutatjuk mindenkinek. A csatorna tájékoztatása szerint a következő adás október 19-én lesz. ..
A99. 2010.10.08 11:50:14
@F. Kapus: Köszönöm, de azért még egy picit akadékoskodnék::)) Azt írod "kevesebb ismétlés".
Tehát lesz?? :)
A99. 2010.10.08 13:50:49
@Vincenzo90: Ezt a poén most nem értem.
A99. 2010.10.08 13:55:02
@M.Messier: Nem hiszed el, de aznap kb.15 óra után már nem néztem rá blogra. Ha tudom, hogy van műsor az a minimum, hogy felveszem. De, hogy nincs - vagy ki zudja mikor lesz - ismétlés, ezen nehezen teszem túl magam. Legközelebb ha találkozok Máté Palival akkor egy gyomrossal inditok:::)))

Este foci??
"A rossz hangulatú nagy megbeszélések általában meghozzák az eredményt a csapat életében, de minél több ilyenre kerül sor, annál kevésbé hatásos a  módszer – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. – Nem szabad, hogy sok ilyenre adjunk…..
A99. 2010.09.28 13:39:36
@vivacuba: Árpi ügyben teljesen egyetértek. Nem is értem sokan miért hangoztatják, hogy a 3. vagy a 4. sorban játszik. Nem mindegy, hogy milyen sorszámmal látjuk el a sort? Lehet rosszul emlékszem, de tavaly is sokat játszott Palkó és Martz mellett.
Szerintem ha ezen múlik hívjuk ezt az 1. sornak. Nem hiszem, hogy Godó megsértődne ha a Ladányi-Vas-Sofron triót mondjuk 4. sornak hívnánk és azt sem hiszem, hogy akkor kevesebb pontot szereznének.
A99. 2010.09.28 13:49:06
@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!: OK. De mostanában úgy játszik mint egy sértődött kisgyerek és - kis túlzással - Ő lóg ki lefelé bárkit raknak mellé.
Mondjuk erre a "miért?-re" is megkaptuk a választ fentebb.
A99. 2010.09.28 14:15:03
@Raon: Nem rá haragszunk, hanem érte haragszunk:::)))
A tegnapi után ma ismét viharos mérkőzést játszott a Sapa Fehérvár AV19 és a HSC Csíkszereda. Haszonits játékvezető 22 kétperces kiállítás mellett két tízperces és egy húszperces fegyelmit is kiosztott. A kiállítások sora már az első percben elkezdődött, az első hat…..
Nem sikerült visszavágnia a SAPA Fehérvár AV19-nek a tegnapi vereségért. Ma is aránylag korán szerzett vezetést a DEL újonca, ezt Vas Márton egyenlítette ki, rá két percre pedig Vaszjunyin a vezetést is megszerezte. Sajnos ismét korán jött a válasz, így döntetlennel térhettek…..
A nemzetközi szövetség négyévente adja ki a hivatalos szabálykönyvet. Az előző szezonban még a 2006-os szabályok szerint játszották a jégkorongmeccseket, igaz, néhány jelentős módosítás egy évvel az eredeti menetrend előtt hatályba lépett, ezért 2009 nyara óta például nem…..
Okosabban kellett volna játszanunk, voltak buta kiállításaink, ami eddig nem volt jellemző ránk. Néhány játékosunk nem megfelelően állt a mérkőzéshez, döntő helyzetekben elsősorban fejben szenvedtünk vereséget, pedig korábban éppen ebben voltunk erősek. Énekes Lajos…..
A99. 2010.04.26 13:13:14
@facsipesz: Jó tudni, hogy ki van e név mögött. Legalább 5 sörrel jövünk neked ::))
Jégkorong Irány Szlovénia! 2010.01.14 17:15:00
Svájc után Szlovénia lepődhet meg a magyar jégkorong népszerűségének növekedésén, de aki eddig nem jutott jegyhez a sorsdöntőnek remélt magyar–szlovén meccsre, nem lesz egyszerű dolga. Két napja kora délután kezdődött a jegyértékesítés a ljubljanai divízió 1-es…..
A99. 2010.03.29 15:34:42
A99. 2010.04.16 09:05:39
@M.Lac: A weather.com egy kicsit másképp mutatja. Az igaz, hogy az elmúlt héten naponta kétszer néztem meg legalább( kicsit bevagyok már sózva a bulira )és minden alkalommal tök ellentétes adatokat közölt.
Három fővel szűkítette a szakmai vezetés a divízió 1-es világbajnokságra készülő hokisok névsorát, összeállt a Ljubljanába utazók listája. A három kimaradó között első ránézésre meglepő nevek is vannak: kikerült a keretből Budai Krisztián, a Ferencváros kapusa,…..
A99. 2010.04.14 21:16:46
@Rex: Azért nem jutunk fel mert nem Budai a 2.számú kapusunk?
A99. 2010.04.14 22:36:19
@barnabas7: Akármi a vége, biztos ami biztos én jól berugok.::))
Hajtós meccsen általában jó támadójátékkal és végig kiváló védekezéssel megnyerte második mérkőzését a Pannon Hoki Gálán a magyar válogatott. Ladányi nagyon szép gólt ütött, Peterdi Imre rakkolósat, biztatóan alakul a csapat a világbajnokság előtt. Az első harmad…..
A99. 2010.04.12 09:03:38
@M.Messier: Ez "csak" egy idézet. Magának mi a véleménye Mr.M. Messier, ott a helyünk?::))
A Hannover Scorpions 4-3-ra nyerte a DEL-negyedöntő ötödik mérkőzését, így az idén szinte végig a kispadon ülő válogatott kapusunk továbbra sem tud a magyar kerettel készülni a szlovéniai világbajnokságra. Az elődöntőben az alapszakasz-hetedik Ingolstadttal találkoznak Szuper…..
A99. 2010.04.08 15:45:32
@Prince09: Ámen
Az Eishockey News német hokihetilap megválasztotta a 2009/10-es szezon legjobbjait. A másodosztály legjobb edzőjének a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitányát, Pat Cortinát tartották a szakemberek, aki ezzel megismételte előző szezonbeli sikerét. Az EHC München még két…..
A99. 2010.03.23 16:21:49
@Stommy: Nem bírom magamban tartani.
A vak gólbírós eset. Azzal lett volna 3:3, jól emlékszem? Tény, ők jöttek föl tehát lekileg valszeg jobb paszban voltak, de sosem tudjuk meg mi lett volna X után. Az ARANYGENERÁCIÓ-val egyet értek, azt gondolom azonban rengeteget számított, hogy akkor már ebel-ben volt a Volán, + a francia légió. (ezért fogunk idén is feljutni)
A legkényesebb téma: ERDŐSI PÉTER
Nekem is az egyik kedvencem volt( ancsini tecnikával megáldva ), sőt hiszed vagy sem M.Messier is kedvencei között tartotta számon. Azon a debreceni 2005-ös vb-n, az utolsó meccs után ( lengyelekkel 1:1 -et játszottunk, talán) néhány mondatot tudtam váltani Erdősivel. Mi egy haverommal fél vagy háromnegyed részegen Erdő tök józanul és a hokisokra jellemző szerénységgel és szinte barátiassággal. Az edzőről is kérdeztük, ezt válaszolta: Ő a legjobb edző akivel valaha dolgozott. ???
Jégkorong Dab.Docler–Stars 3-4 2010.03.12 22:10:00
Büntetőlövések után vette el a Stars a dunaújvárosiak pályaelőnyét a három nyert meccsig tartó elődöntő első találkozóján. Az első harmadot a hazaiak nyerték MacSweyn góljával. A középső játékrészben hat perc alatt három gólt lőttek a budapestiek, Gröschl, Sille és…..
A99. 2010.03.12 23:39:50
@Spigott: Beírnád, hogy mi volt az oka, hogy nem a DAB- hoz ment Pedró? Engem érdekelne és nincs hiteles infóm.
Péntektől ismét kaphatóak a magyar szurkolóknak szánt belépők a szlovéniai divízió 1-es világbajnokság legfontosabb meccsére. Az áprilisi eseményre ez az utolsó négyszáz bérlet érhető el itthonról, tehát aki a helyszínen szeretné megtekinteni a szlovén-magyar mérkőzést,…..
A99. 2010.03.09 14:48:40
@hosszú lépés: C szektor 5., 6. sor 94-96
Három mérkőzés van hátra az alapszakaszból, és két kérdés vár még megválaszolásra. A fontosabb, hogy a Ferencváros vagy a Miskolc lesz-e a harmadik rájátszásba kerülő csapat, a kevésbé lényeges pedig, hogy negyedik vagy ötödik helyen végez-e az Újpest. Hétfőn pont…..
A99. 2010.03.09 14:27:33
@RCH: Ez az Imi az az Imi.
De azt javaslom ezután írjuk mindig így IMI!
Az alapszakasz-nyolcadik horvát EBEL-csapat túljutott az alapszakaszelső Grazon. Az első szezonját töltő Medvescak Zagreb úgy jutott a legjobb négy közé, hogy előbb a nyitó meccset, majd a második találkozót is elvesztette, két nappal ezelőtt pedig háromgólos hátrányból jött…..
A99. 2010.03.05 10:03:07
@jacint70: Remélem nem kerülünk olyan helyzetbe, hogy nekünk keljen időt kérni::))
A99. 2010.03.05 11:11:03
@Raon: Ügye semmi politika? A "szebb jövő" és az "április" miatt kérdezem.:::)))
A99. 2010.03.05 13:02:56
@suomi 1995: @Leo945: Poen volt még ha gyenge is. Találkozunk áprilisban, Ljubljana-ban.
HUN-GUYS on tour. Chapter II.
A másik dátumon egyébként is meccs lesz Papp Lászlóban.
Jönnek az elődöntők az olimpián, este kilenckor az Egyesült Államok és Finnország, hajnali fél négykor Kanada és Szlovákia csap össze. Vancouveri idő szerint csütörtökön csak a péntek déli első meccsen érdekelt két csapat edzett. Kanada sajtótájékoztatót tartott néhány…..
A99. 2010.02.26 19:09:51
@Chavo: Én sem tudok nekik szurkolni. A tavalyi 13mp-vel a vége elött lött góljuk miatt.
A99. 2010.02.27 00:00:37
@aic: Ezt miből gondolod, hogy "arrogáns buta nép?" Éltél ott vagy mesélték? Nem akarok kötözködni, csak kérdezem.
Elkészült a májusi németországi világbajnokság hivatalos dala és videóklipje, meglepetés van benne. A Scooter-mű készítőit annyira elkápráztathatta a magyar csapat és pláne a szurkolótábor a tavalyi svájci tornán, hogy telerakták velünk a filmet. Szupertől Tokajin,…..
Nem sokan fogadtak volna arra, hogy a Sapa Fehérvár AV19 valóban megoldja a lehetetlennek tűnő feladatot, de Jarmo Tolvanen tanítványai a lehető legjobbkor győztek EBEL-történetük során először Bécsben. A fehérváriak túlélték azt is, hogy a második harmad közepétől…..
A99. 2010.02.22 22:36:50
@sutyi2: ha egylábbal a földön vagyok akkor megtart a tömeg, mint egyszer-kétszer.
A99. 2010.02.23 09:56:45
@exL:1: Nem lehet még 4 darabot mellé tenni? :)
Vasárnapra keddi játékunkhoz képest kell még feljebb pörögnünk – amikor is kemény csatában legyőztük a Klagenfurtot –, ha a Vienna Capitals partnerei akarunk lenni, derült ki Énekes Lajos szavaiból. A Sapa Fehérvár AV19 edzőjével néhány gondolat erejéig kitértünk…..
A99. 2010.02.21 20:42:11
@Imőcz: A védett lövések számát el kell osztani a kapott lövések számával és szorozni százzal, így jön kia jó eredmény.
Különös meccset játszott az EBEL-alapszakasz utolsó fordulójában a Sapa Fehérvár AV19, de a hosszabbításos 4-3-as zágrábi vereség messze nem a játéknap legmeghökkentőbb eredménye. A Salzburg 7-0-ra kikapott Grazban, a Vienna 6-1-re Jesenicében, a Linz 4-1-re Villachban. Nagyon…..
A99. 2010.02.20 11:54:08
@M.Messier: Minden tiszteletem Ocskay Gáboré, de Ő volt az első aki lenyilatkozta, hogy kit-kiket nem szeretnénk az első fordulóban. Néhány nappal ezelött pont erre gondoltam, hogy sokan fel lesznek háborodva, ha így vagy úgy kell játszanunk. A németem elég gyenge, de valaki utánanézhetne, hogy Bécsben (6-1 zakó) vagy Salzburgban (7-0 zakó) mit gondolnak a szurkolók.
De ne is legyünk olyanok mint a "f.s.s.o.ó labancok" menjünk messzebb, nézzük meg a norvég vagy a dán bajnokságot ott nem fordul elő ilyen, biztos vgyok benne, hogy igen. Vagy menjünk egész Amerikáig. NFL: a Colt's lepihenhette az utolsó 3 fordulót? Csak mi Magyarok nem engedhetjük ezt meg mert különbek vagyunk mindenkinél a világon.
Szeretném megkérdezni, hogy van e olyan ember aki a saját érdeke miatt nam csinált a kisebb stikliket. Vagy mindenki mindennap ezer százalékosan dolgozik? Nyugodtan mind az 54 fordulót felejtsük el. Különben is ebben a korban amiben én vagyok már könnyen felejt az ember.:::)))
És akkor is: TI VAGYTOK A LEGNAGYOBBAK HEJ, HEJ
Fontos győzelmet aratott a Sapa Fehérvár AV19 az Erste Bank Eishockey Liga címvédője ellen. Az első harmadban a KAC lőtt többet kapura, a vezetést mégis a Volán szerezte meg a védő Niklas Andersson révén. Ezt még ebben a harmadban egyenlítette ki Brandner. A harmadik harmad…..
A99. 2010.02.16 23:23:47
@DanZi: Nagyon szép lehet a 6.helyezés az alapszakaszban, csak tuti beleszaladunk abba a csapatba amelyikbe nem akartunk (Bécs,Red Bull) és nem tűnik logikusnak,(miért lenne nagyobb sansz az alapszakaszban előrébb végzett ellen???? ) de akkor is az az érzésem, hogy több esély lenne a Graz ellen.
Inkább a rájátszásra készültünk az elmúlt másfél hétben, és nem a Klagenfurt és a Medvescak elleni két mérkőzésre. Természetesen ez a két találkozó is fontos, de inkább azt a célt szolgálja, hogy a playoffra jók legyünk, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár…..