0 bejegyzést írt és 15 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Magyar Jégkorong Szövetség Történeti bizottsága szervezésében - az április 17-23-ig a Papp László Budapest Sportcsanokban zajló jégkorong VB ideje alatt a szomszédságban lévő Sportmúzeum 500 m2-es területén - kiállítja a magyar jégkorong 83 éves történetét bemutató…..
Ki nyeri a Mol Liga alapszakaszát? 2010.12.02. 19:10 F. Kapus..
Kék Fehérek 2010.12.03 21:05:43
@csatoimi: A gallért lennebb kell tűrni , mert még nincs meg a hiányzó 7 pont , s ilyen játékkal amit a mai mérkőzésen remekeltek a fiúk , nem is biztos , hogy összekaparják.
Nem kell erőltetni mindig a "hires" első sort , mert kettős emberelőnyben két perc alatt egy rendeset nem lőttek kapura. Passzolgatni a mini- korosztályban tanitják a gyerekeket,ezért nincs szükség az emberelőnyös sorra. Szerintem nem nagy szám két percig öt a három ellen passzolgatni az ellenfél harmadában. Ha mi nem tudjuk kihasználni az emberelőnyeinket , akkor kihasználják "sajnos" az ellenfeleink.
   Idén nem sikerült még rendes játékidőbe legyőzni a miskolci csapatot, ezen szerettek volna változtatni a fiúk ma este.   Az első harmadot nagy irammal kezdik Novakék, a vendégek csak keresik a korongot. Azonban a kilencedik percben egy kontra végén kisebb…..
Kék Fehérek 2010.11.20 18:51:30
@icsaba: Remélem ,hogy nem te vagy a Nemlátok Szövetségének az elnöke, mert én is ott voltam a mérkőzésen és a korong a gólvonalon belül volt. Igaz nem lehetsz egészen vak , mert azt láttad amikor Molnár a kapust akadályozta .Persze azt már nem láttad , amikor a lest nem fújták le ,na , meg a többi kisebb-nagyobb ütést amit kaptak a mieink.
Ha már ilyen jól látsz , akkor cserélhetnél Gergellyel , lehet te jobban fújnál ide-oda...
Ismét magyarországi turnén vannak a fiatalok, akik mától csütörtökig midennap játszanak, sorrendben a MAC Népstadion, a Bp. Sztárok, újból a MAC, majd az Újpest ellen. Gál Sándor legényei eddigi hat mérkőzésükből ötöt megnyertek, csak a mezőnyből kiemelkedő…..
Mol Liga-rangadót játszanak ma hatkor Dunaújvárosban, amelyet a Sport 1 Tv is közvetít. A második helyezett Dab.Docler az első HSC Csíkszeredát fogadja. Az erdélyiek előnye hat pont a táblázaton, ráadásul eggyel kevesebb mérkőzést játszottak. Ha nyernek, jelentős lépést…..
Első fokon Prakab Gáboréknak adott igazat az IIHF az ISK Csíkszeredától az FTC-hez szerződtetni kívánt hat utánpótláskorú játékos átigazolása ügyében, derül ki a székelyhon.ro beszámolójából. Az esettel foglalkoztunk blogunkon is, akkor még hét játékosról volt szó. Az…..
Kék Fehérek 2010.08.19 19:32:24
@exL:1: Nem értettük meg egymást.Én a másodedző fizetését 100 eur/hónap értettem.
Kék Fehérek 2010.08.19 20:05:16
@exL:1: Máskülönben Romániában az átlagfizetés 1836 Ron , nem 700 , ahogy állitod. A szorulásaidat , meg a hasmenésedet hagyd otthon, semmi keresnivalója egy sportblogon.
Hajrá Sport Club ? 2010.02.06 20:56:00
Rosszul kezdtük a meccset. A negyedik percben már vezetést szereztek a bakák, a 15.-ben már 3 volt oda. A második játékrészben Butucsnov duplázott, így lett 4-0. A sorozatos provokálások és szabálytalan steauás ütközések, mocskoskodások elkerülték a zebrák figyelmét,…..
Kék Fehérek 2010.02.07 19:29:40
@mL: Hallgass ,ne védd,mert nem érdemli meg!
Kék Fehérek 2010.02.07 19:37:14
@mik vogymuk: Igazad van!!!
Jégkorong Ki nyeri a Mol Ligát? 2010.01.20 16:59:00
A Mol Liga hét végi négyes döntőjével kapcsolatban a plakátterv után további információkra is fény derült. Megvannak a jegyárak, és tisztázódott az is, hogy mind a négy mérkőzésről élő közvetítést terveznek. Tovább után megírjuk a jegyárakat és az egyéb…..
Kék Fehérek 2010.01.20 17:55:52
@Von Siebenbuergen: Szépen fejezted ki magad!Még vérholyagos lesz a kezed kedves "Von" Erdély!