janka

0 bejegyzést írt és 22 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Steaua Rangers a Mol Ligában képzeli el a jövőjét, erről tájékoztatta blogunkat Tánczos Barna, a román szövetség elnöke. A Progym is keresi a visszatérés lehetőségét. A zsinórban negyedszer is román bajnoki címet szerzett SC Csíkszereda első embere lemondott posztjáról. A…..
janka 2010.03.31 23:13:33
@csiki hokis: ezekre az infokra van biztos alapod,vagy csak itt teszed az okost...
Úgy indult csapatunk Bukarest fele, hogy még egy győzelemre lenne szüksége ahhoz, hogy zsinórban negyedszer is magasba emelje a bajnoki serleget. Jól indul a mérkőzés, nem a legutóbbi meccs színvonalán játszanak a csapatok. Már az elején sok helyzet adódik a kapuk előtt, de…..
janka 2010.03.25 19:06:29
@Csak a Sportklub : a tegnap is tőrténhetett vona igy,amikor ott voltunk...
Hajrá Sport Club Lesz busz 2010.03.22 09:21:00
Szerdán indul busz a döntő ötödik mérkőzésére Bukarestbe. Jó lenne, ha minél többen mennénk és biztatnánk a fiúkat, hogy már aznap haza tudjuk hozni a bajnoki trófeát. A busz az 5Kutya elől indul, szerdán 12 órakor, mert a kezdési időpontot 18.30-ra módosították.Bővebb…..
janka 2010.03.22 19:52:29
@vasemil: ilyen mentalitással jobb is,ha te itthon maradsz!
janka 2010.03.22 19:53:21
@SC4ever: te jősz-e a szurkolokkal?
janka 2010.03.23 19:48:17
@macko9: te jősz-e?
Hajrá Sport Club Vár a borotva 2010.03.20 00:56:00
Mindenki, aki csak tud, a vasárnapi meccsre hozzon magával használt, erősen elhasznált (:P) vagy használatlan borotvát. Mivel a pályára nem lehet bevinni vágóeszközt, a belépésnél lesz dobozokba összegyűjtve, hogy meccs után tudjuk átadni az ajándékot. Ha változás vagy valami…..
janka 2010.03.20 19:34:16
@SC 2009: te ott szoktál Bukarestben is lenni mecsseken?
Hajrá Sport Club Fontos! 2010.03.18 17:09:00
   A holnapi mérkőzésre jegyet lehet vásárolni délelőtt és délután is. A jegypénztár nyitva tart 10.00-12.00 óra között, valamint 16.00 órától...
janka 2010.03.19 16:48:53
@Csak a Sportklub : ott kell lenni a mecsseken és akkor tudni fogod...
janka 2010.03.20 19:21:24
@Csak a Sportklub : ti csak az itthoni mecsseken vagytok ott... arra értettem
Pénteken megkezdődnek az OB I. elődöntői. A középszakaszgyőztes Dab.Docler azt a Vasas Bp. Starst fogadja, amelytől legutóbbi öt mérkőzésen vereséget szenvedett. A csata három győzelemig tart. Az FTC–Fehérvár párharc csak szombaton indul, mert előbbi csapatnak még be kell…..
janka 2010.03.12 22:14:41
Hajrá Sport Club SC-Steaua 2010.03.09 13:11:00
Örökrangadókkal zárul a 2009/2010-es évad. A román bajnokság első helyéért csapatunk a bukaresti Steaua alakulatával veszi fel a versenyt. A döntő egyik csapat negyedik győzelméig tart. A Sport Club zsinórban a negyedik bajnoki címéért hajt. Az első mérkőzés a Vákár…..
janka 2010.03.11 21:39:14
@soha hascse: kőszi a levelet..
janka 2010.03.10 19:40:33
@Szintiboy: nekem elkűldhrtnéd azt a levelet,mert lemaradtam rola..
Szerdán, március 3.-án 17.30-tól folytatódik az elődöntő a második mérkőzéssel. Az első mérkőzés jól sikerült, hisz 11 góllal vertük a gyergyóiakat. Ha holnap is sikerül hozni a meccset egy győzelemre leszünk a döntőtől.Belépés: 5 RON..
janka 2010.03.03 17:48:46
@Elodke: ez a felirat a tavaly "lejárt"...
Holnap, vasárnap 15 órai kezdettel indul az idei Román Bajnoki elődöntő-sorozat a Sport Club-Progym mérkőzéssel, a Vákár Lajos Műjégpályán. Az elődöntő egyik fél harmadik győzelméig tart. A másik elődöntő a Steaua és a Brassó között zajlik, első összecsapás a Mihai…..
janka 2010.02.28 19:23:06
@Csak a Sportklub : hát igen.. a sok viking..
Első idegenbeli mérkőzését játszotta csapatunk Brassóban. Ezen a meccsen dőlt el, hogy ki-kivel elődöntőzik. Több száz csíki szurkoló látogatott  el kedvenc csapatukat bíztatni. A meccs számunkra kezdődött jobban, Molnár Zsolt már a harmadik percben megszerezte a…..
Jégkorong Kanada–Szlovákia 3-2 2010.02.27 06:18:00
Érdekes mérkőzésen jutott a döntőbe Kanada. Az első ötven perc alapján egyértelmű meccsről számolhatnánk be. Húsz perc alatt 2-0 a hazaiaknak, középtávoli, távoli lövésekbe értek bele a kapu előtt, védhetetlen gólok estek Marleau és Morrow jóvoltából. Mindkét…..
janka 2010.02.27 18:10:31
janka 2010.02.27 19:32:48
@kovacsistvan: köszi.Meg jelentkezem..
Emléktornát szerveznek a Sport Club lányai, a női jégkorongcsapatunk a Ferencvárosi Torna Club és a Bukaresti Triumf csapatát látja vendégül. A bolgár csapat, a Slavia Szófia, az utolsó pillanatban, csütörtökön jelezte, hogy nem jön, és ezzel felborította a programot. A torna…..