csíki ember

0 bejegyzést írt és 53 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Hajrá Sport Club Fontos győzelem! 2010.10.31 20:35:00
   A mai Fradi elleni mérkőzés fontos volt egyrészt az Újpest elleni nem túl biztató játék után, másrészt pedig azért, hogy stabilan megmaradjon a csapat az első helyen. Vereség esetén kissé összezsúfolódott volna a mezőny, viszont győzelem esetén megléptünk volna…..
csíki ember 2010.11.01 08:50:56
@SK Fan: állítólag kitört rajta az influenza. Mielőbbi gyógyulást neki, szedjen napi 10-15 gramm folyamatos felszívódású C vitamint és 20-25.000 NE D vitamint. A csapat többi tagjának sem ártana, megelőzés céljából.
csíki ember 2010.11.01 08:52:20
@ilyéslaci: Szia! Dunaújvárosba is mentek?
   Ma este az Újpesthez látogatott a HSC Csíkszereda, egyértelmű elvárás a biztos győzelem volt, ennek ellenére 30 percig nagyon is nyitott volt a mérkőzés.   Az első harmadban mi szerzünk vezetést másfél perc alatt Molnár Zsolt révén, azonban a 10. perc…..
csíki ember 2010.10.31 19:21:57
@Zolika96: a blogszerkesztők még válaszra sem méltatják a szurkolókat...
csíki ember 2010.10.31 19:42:54
@SC4ever: Hurtaj már az UTE ellen sem játszott, már akkor feltettük a kérdést, hogy mi van vele
A Mol Liga-tábla első három helyezettje nem lépett jégre a mai fordulóban, így a fontos meccseket a középmezőnyben, illetve az alsóházban játszották. A Brassó egy jó második harmaddal 4-2-re nyert Bukarestben, és pontosan ugyanilyen eredmény született a Fehérvár-farm és az…..
csíki ember 2010.10.27 08:56:56
@Fedayn: nem játszott, viszont lehetőséget kapott jó pár ifi/serdülő
  Ma 18 órától a Progym látogatott hozzánk fiatal csapatával. A nem túl élvezetes mérkőzésen született néhány látványos gól, sok hiba is tartktotta a játékot, de összességében nem kellett magukat megerőltessék a fiúk. Az első harmadot 6, a másodikat 4, az…..
csíki ember 2010.10.20 08:01:26
@HSC-68: szerda, vagyis ma este
"Úgy érzem, fejben kell helyrejönnöm" – mondja Mihály Árpád, a Sapa Fehérvár AV19 csatára. A székely támadó az előző szezonban ontotta a gólokat, csak egy egységgel teljesített a meccs/pont átlag alatt az EBEL-ben, csapata legeredményesebbje volt. Az idén…..
  A Vasas HC látogatott ma hozzánk, így igen kemény meccsre volt kilátás.  Ma Petres is jégre lépett, így négy sorral vágtunk neki a meccsnek.  Az első harmad nem hoz sok történést. Az első percben elcseréli magát ellenfelünk, így kap egy kisbüntetést, de nem…..
  Nem volt nehéz dolga a HSC Csíkszeredának a mai meccsen a fiatal Újpesttel szemben. Az első harmadban csak egy gól esett, Sikorcin volt eredméyes Virág passzából. Aztán a második játékrészre kinyitották a gólcsapokat a fiúk, legfőképp Sikorcin, aki még három gólt…..
csíki ember 2010.10.05 21:53:25
@Sikeres lettem: azért nem ártana odafigyelned a helyesírásra. Legalább ezzel tűnj ki a családodban, a munkahelyeden... :)
Budapesten vendégszerepelt csapatunk a Mol Ligában a Vasas ellen ma este.A Dunaújváros elleni mérkőzéssel ellentétben ma már pályára lépett a szeredai csapatban Novak, Hurtaj és Papp is. Az első félidő nem sikerül eseménydúsra, csupán Flinta és Hruby kap kisbüntetést,…..
csíki ember 2010.10.05 20:16:44
I. harmad: Kozuch kezd a kapuban.Vezet a Fradi! Eade korcsolyázza körbe a kapunkat és passzol vissza Peterdinek, aki a kapuba bombáz, 1-0.Emberelőnyben játszhatunk Vichodil kiállítása után.Góóól! Hruby lő nagy gólt Budainak a 9. percben.Kozuchnak kell figyelnie egy-egy veszélyes…..
csíki ember 2010.09.19 22:52:08
@ilyéslaci: Ez már beszéd! :)
Ismét két Mol Liga-meccset játszanak Brassóban: Magyarországi idő szerint 10 órakor a Steaua tévés mérkőzésen fogadja a listavezető Dab.Doclert. 17 órakor az újvárosiakat nagy harcra kényszerítő Brassó a hármas győzelmi szériában lévő Vasast látja vendégül. A vesztett…..
csíki ember 2010.09.19 11:21:30
csíki ember 2010.09.19 11:29:21
Elkezdődött a mérkőzés...I. harmad:Kiállítják Novakot magas bottal való játékért. Kiegészülünk.8. perc: Molnár szerez vezetést Sikorcin átadásából! 0-1!17. perc: 2 az előnyünk! Emberelőnyből talál be Molnár Zsolt.Vége az első harmadnak. Molnár Zsolt góljaival…..
csíki ember 2010.09.18 10:40:04
@ilyéslaci: Szia! Örvendek, hogy lementetek és a zászlót is vittétek, jó hangulat lehetett. Polgármester urunk TV-kommentátorként általában tárgyilagosan, visszafogottan közvetített, úgy látszik, máshol jobban beleéli magát, mint a Vákár Lajoson :) Vasárnap a Fradi ellen is elkel majd a hangos, minőségi szurkolás, úgyhogy HAJRÁ FIÚK, CSíKI GYEREKEK! :)
Keddtől a korábbi magyar szövetségi kapitány vezeti a Vasas HC ifjúsági és junior csapatának szakmai munkáját. Dusan Kapusta 2001-ben érkezett Magyarországra, akkor a Dunaferr vezetőedzője lett. A 2001/02-es szezonban magyar bajnoki címet nyert a csapattal, eddig az utolsó…..
A 29 éves Ales Kranjc a Sapa Fehérvár AV19-ben folytatja pályafutását. A ponterős bekk az előző szezonban a Vienna Capitals játékosa volt, 63 mérkőzésen 27 pontot szerzett, viszont pluszmínusz mutatója a leggyengébb volt a csapatban, –15. A szlovéniai divízió 1-es…..
csíki ember 2010.07.29 17:16:31
Az 1994-es születésű Nagy Krisztián, aki tíz éve a MAC Népstadionban nevelkedik, serdülőként a magyar ifjúsági bajnokság ponttáblázatának élén vegzett. Nem meglepő, hogy küföldről is figyelték: a finn TuTo Turku korosztályos csapata szerződteti. Nagy Krisztián a 2009/2010…..
csíki ember 2010.06.15 07:49:46
@ducks: pedig a fizikai, erőnléti állapot mindennek az alapja. Nem tudom, mi az oka, hogy Magyarországon még nem veszik ezt komolyan, pedig kiemelkedő fontossággal bír. Nézzük csak meg Hári János edzésnaplóját... Ovechkin külön fizikai erőfejlesztő edzővel dolgozik. Nálunk meg akkor kezdtek igazából jönni az eredmények, amikor Hodos Laci készítette fel a fiúkat erőnlétileg. Tavaly elküldték, és ez meg is látszott, a csapat csak nyögvenyelősen hozta a bajnokságot. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy a klubok - tisztelet a kivételnek - miért nem fordítanak elegendő figyelmet a fizikai felkészítésre.
Vasárnap az A csoportos világbajnokság leghosszabb napja következik, hat találkozót is rendeznek. A program 12.15-kor a kiesés elleni körrel kezdődik. Az előző napi két vesztes, Olaszország és Kazahsztán egymással játszik, amelyikük kikap, jó eséllyel elbúcsúzik az elittől. A…..
csíki ember 2010.05.16 14:51:29
@lmark2: az adott országok neveinek ABC-beli sorrendje.
Érmet várunk, a feljutás lenne a ráadás, írtuk a ljubljanai divízió 1-es világbajnokság előtt. A válogatott szokása szerint természetesen simán teljesítette, amit reméltünk tőle, az érmek megvannak, ráadásul minimum ezüstből lesznek. Már csak az a kérdés, hogy meglesz-e a…..
csíki ember 2010.04.23 17:58:10
@csatoimi: itthonról is NAGYON-NAGYON szorítunk a fiúknak! MINDENT BELE!!!
csíki ember 2010.04.23 19:42:52
@ksanya: a román Sport1 is élőben közvetíti.
Jégkorong Irány Krynica! 2010.04.08 15:30:00
A csapat remélhetőleg megértette, hogy győzni és aranyérmesnek lenni nehéz, de dolgozunk tovább, nyilatkozta kameránknak Bob Dever szövetségi edző a szlovák U17-es válogatott elleni második felkészülési mérkőzés után. Az ifjúsági válogatott csütörtökre szabadnapot kapott,…..
csíki ember 2010.04.08 21:41:16
A román bajnoki döntőben az SC Csíkszereda 3-0-ra vezet a Steaua ellen. Vasárnap este Csíkban kerülhet sor a bajnokavatásra, ennek esélyeiről és a csapat összeállításáról is megkérdeztük Gál Sándor edzőt. A Sport Club-szurkolók erőst készülnek a playoff szakáll…..
csíki ember 2010.03.21 21:00:01
@Nyuszí O_o: nem annak, hanem az ügyetlen, elképzelés nélküli, harmatgyenge játékunknak.
A nap videója rovat keretében ismét Európába látogatunk. Nem véletlenül. A svéd Södertaljében játszó 24 éves Linus Klasen parádés büntetőt lőtt a Frölundának. Egy rávezetés alatt három megszokott trükköt mutatott be, ráadásul a végén még eredményesen is fejezte be a…..
csíki ember 2010.03.09 19:48:15
@Retexisz: Nem. Gondolj csak Linus Schellinre... :)
   Döntött a Szövetség a tegnapi elmaradt mérkőzés újrajátszásáról. Úgy döntöttek, hogy a mérkőzést holnap, március 7-én 17.30 órai kezdettel játsza újra a két csapat az eredeti kiírás szerinti helyszínen, Gyergyószentmiklóson. Pénteken az áramellátással…..
csíki ember 2010.03.08 09:20:38
@ladany: miért lenne áruló?
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..
csíki ember 2010.03.02 21:30:20
csíki ember 2010.03.02 21:37:57
@progymos: csakis egy k. gyergyoi mondhat ilyent...
Holnap, vasárnap 15 órai kezdettel indul az idei Román Bajnoki elődöntő-sorozat a Sport Club-Progym mérkőzéssel, a Vákár Lajos Műjégpályán. Az elődöntő egyik fél harmadik győzelméig tart. A másik elődöntő a Steaua és a Brassó között zajlik, első összecsapás a Mihai…..
20.30, Mihai Flamaropol Műjégpálya, 250 néző I. harmad: Megszerezzük a vezetést Mihály révén!!! A kapu hátától fordul vissza és kegyetlenül felvágja! Niniikoski tör be a Steaua mharmadjába, lő, amelyet Catrinoi elég nagy nehézsegek közepette tud megfogni. Eddig jobban…..
csíki ember 2010.02.22 19:40:12
Holnap, 20.30-tól Bukarestben kerül sor a Steaua és Sport Club közötti összecsapásra. A mérkőzést élőben adja a GSP TV. Ha megnyerjük a mérkőzést, valamint legalább Gyergyó ellen is hozzuk a három pontot biztos középszakasz-győztesként zárunk. Ebben az esetben pedig a…..