vaszkoa

0 bejegyzést írt és 9 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Frissítve: 2011. december. 20. kedd | Szerző: Agárdy Csaba http://www.fmh.hu/sport-jegkorong/20111219_szilassy_reagal?s=relSzerkesztői megjegyzés: Agárdy Csaba helyreigazító cikkével megnyugtatóan tisztázódtak a félreértések. Előzmény: Komoly gondok…..
vaszkoa 2011.12.19 13:55:07
Hali! Így próbáljátok:
fmh.hu/sport/20111219_komoly_gondok_vannak_
Ha nem megy, akkor googleba beírod:
fmh komoly gondok vannak. Így biztos működik!
Nem lehet panasz senkire a csapatból 2011.04.19. 18:57 F. Kapus..
vaszkoa 2011.04.20 20:14:09
vaszkoa 2011.04.20 20:17:17
@aeroan42: Na akkor nincs mese, pofont mindenkinek, az lesz a legegyszerűbb!
Slash – Slash  (Roadrunner) Saul Hudson, azaz Slash, a Guns 'n Roses egykori tagja korunk egyik legkiemelkedőbb gitárosa, ízes játéka és bluesos szólói szinte azonnal felismerhetők egy-két taktus alatt, és pont ez benne a jó. A csávó nem változik, ugyanazt a mocskos…..
Az első harmad eleje egyenlő erők küzdelmét hozta az EBEL-negyeddöntő 2. meccsén, a vezetést is megszereztük Palkovics révén, ám utána a bécsiek fél órája következett, ennek eredményeként nemcsak egyenlíteni tudtak, hanem előnybe is kerültek. A harmadik felvonásban aztán…..
vaszkoa 2010.02.23 23:52:13
@Bencito: "amúgy annyira nem volt telt ház mert a vendég szektorba még simán elfértek volna kb 50-100an."
Felháborítónak tartom, hogy a vendégszektorban újságot olvasó szurkolók a biztonságiak felszólítása után (álljanak fel!) visszapofáztak, persze maradtak ülve, jópár szurkolót megfosztva egy használható helytől!!!
És igen, üresen maradt sok hely, mivel a sorok bejáratánál már akkora tömeg volt, hogy se ki, se be.
Ha valakinek állójegye van, akkor mi a ló....ért nem bírja felfogni, hogy más is kíváncsi a meccsre?
Aki a biztonságiak felszólítására szarik, azt igenis tessék kivezetni, azt nézzen meccset a tv-ben, vagy ahol akar!