happymom

0 bejegyzést írt és 5 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Az elődöntő első mérkőzésének váratlanul szoros eredménye után vasárnap a magyar bajnokcsapat saját pályáján megmutatta, tud annál hatékonyabban is játszani. A gólgyártás az ötödik percben kezdődött, és a 26. percben már 7-0 állt az eredményjelzőn. Tíz perc…..
happymom 2010.03.14 22:41:29
@potocsi: Úgy látom, te teljesen rózsaszín szemüvegen át nézted a meccset... Az a pár "kedves" szurkolótársad (hacsak nem egyik voltál közülük) a második gólunknál elkezdett k... anyázni, ágyéktáját :) mutogatni csak azért mert tapsoltunk... Mekkora bűn. Senki hozzájuk sem szólt, ők mégsem bírták ki szó nélkül. Majd jött a mutogatás, stb. Ez jellemző rátok, nem drukkolni, hanem hőbölögni jöttetek, amire itt semmi szükség... Aki drukkolni jön, az nem hoz magával ilyen molinót, ebben gondolom egyet értünk. Ezek a "kedves" srácok nem is nézték szinte a meccset, csak próbáltak feszültséget kelteni. Az ilyeneket kéne örökre kitiltani.. Nem egy kisgyerek is kint van a meccseken, mit látnak tőletek, Egy csürhe bandát, aki mást sem csinál, csak káromkodik, mutogatja a gatyájában megbújó mütyürkéjét.. ennyi..
Jól játszottunk a Ljubljana ellen, ennek köszönhetjük a négygólos sikert, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A Vienna Capitals elleni keddi mérkőzésre a felkészülés nem volt zökkenőmentes, több sérült és beteg is volt a csapatban, de végül csak egy…..
happymom 2009.12.22 20:26:19
happymom 2009.12.22 21:00:56
happymom 2009.12.22 21:20:56
A klagenfurti hibákat a mérkőzés előtti mítingen beszéljük meg a játékosokkal, mondta Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője hozzátette: nagyon fontos, hogy itthon tartsuk a két pontot kedden a Jesenice ellen. Nehéz kiszámítani, hogy mit játszik majd ellenfelünk. Mindkét…..