hBunny

0 bejegyzést írt és 69 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A jövőben más városokból is várunk magas szinten jégkorongozni és tanulni igyekvő fiatalokat – mondta blogunknak Ocskay Gábor Fehérvár-főnök az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia létrehozásáról szóló bejelentés után. "Régebben voltak hasonló álmaim, de…..
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..
hBunny 2010.03.02 20:48:01
1:1, kíváncsi lennék a játék képére...

@aeroan42: Teljesen egyetértek veled. De nemcsak tálalni nehéz, hanem utána megmagyarázni is. Szerintem a 30 alatti emberekre kellene építeni a válogatottat, gondolok itt a Volán fiataljaira + a dunaújvárosiakra. Természetesen 1-2 öreg azért besegíthet, mint például Selanne a finneknél, de ne ők vigyék a nehezét. Kockáztatani kell, 1-2 év szívás, utána már lehetne az A csoportra is pályázni.

OFF: nem okoskodás akart lenni, csak egy vélemény
Vasárnapra keddi játékunkhoz képest kell még feljebb pörögnünk – amikor is kemény csatában legyőztük a Klagenfurtot –, ha a Vienna Capitals partnerei akarunk lenni, derült ki Énekes Lajos szavaiból. A Sapa Fehérvár AV19 edzőjével néhány gondolat erejéig kitértünk…..
hBunny 2010.02.21 19:48:05
@bakker81: "fiatalok mellé idősebb játékost" szerintem a Ladányi/Palkovics kettősnél nem ez volt a fő szempont :)

A laola először kiírta, hogy vége a 2. harmadnak, majd kb. 5 percre rá kidobott 5 kiállítást is (4-1 Volán)
hBunny 2010.02.21 19:57:04
@miki78: + Ladányi 0 perces kiállítása :)
Fontos győzelmet aratott a Sapa Fehérvár AV19 az Erste Bank Eishockey Liga címvédője ellen. Az első harmadban a KAC lőtt többet kapura, a vezetést mégis a Volán szerezte meg a védő Niklas Andersson révén. Ezt még ebben a harmadban egyenlítette ki Brandner. A harmadik harmad…..
Egy profi sportolónak a pályán mindvégig tisztában kell lennie a feladatával, tudatta Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője, milyen területen volt az edzőknek a legfőbb gondjuk játékosaikkal a Jesenice elleni keddi mérkőzésen. A szakvezető nem hozta szóba, de kikértük…..
hBunny 2010.02.05 21:58:50
@Skandinávia-mánia:

ja, Gergő példát mutatott, vége a nyuszi társaságnak, most mindenki kiáll. Mit ér a liga legsportszerűbb csapata cím, inkább egy EBEL elődöntő. Kíváncsi vagyok az összefoglalóra, hogy mi is történt. Egyébként kemény gyerek a kapusunk :)
Jégkorong Linz–Fehérvár 4-0 2010.01.31 21:23:16
Továbbra sem megy Ausztriában a magyar bajnoknak, Linzben mindhárom harmadot elvesztette. Pedig 0-0-nál egy emberhátrányos helyzetben Martz vezetést szerezhetett volna, de a vasat találta el. Ezután a Linz irányított, és sokkal aktívabb volt, Palkovicsék erejéből szépítő…..
hBunny 2010.02.01 00:34:39
@qx92: Meggyőzően hangzik. Mindenki mindent megtesz, hogy mindig nyerjen.

Viszont mi történik akkor, ha az utolsó forduló előtt 1. Graz 2. Salzburg ... 7. Medvék 8. Volan (1-2 pont különbség)

Az utolsó meccs Medvék - Volán. Pontegyenlőség esetén az egymáselleni eredmények nekünk kedveznek. Az edző szerint elsősorban a Salzburgot kell elkerülni... hogy is lehetséges?
Az EBEL legjobb formában lévő csapatainak egyike látogat ma este Székesfehérvárra. A Medvescak a karácsony óta lejátszott kilenc fordulóban 14 pontot szerzett, a Sapa Fehérvár AV19 feleennyit sem, mindössze 6-ot. Ráadásul az EBEL legjobb emberelőny-kihasználó csapata a zágrábi,…..
hBunny 2010.01.19 18:58:21
Egy harmad alatt elintézte a Sapa Fehérvár AV19-et a bajnok Klagenfurt. A hazaiak második perces vezetését még kiegyenlítettük Kóger révén, utána azonban még négyet kaptunk az első szünetig. A maradék negyven percben már csak egy gól esett, 6-1. Csapatunk visszacsúszott a 7.…..
Learatta a nagyon fontos győzelmet Jesenicében a Sapa Fehérvár AV19. A magyar bajnok az első harmadban megszerezte a vezetést, aztán megdupláztuk az előnyünket, de a hazai pályán küzdő szlovénok egyenlítettek. Később sikerült megint elhúznunk, és hiába próbálkozott újfent az…..
Az eddigi tapasztalatok alapján az erősebb, jobb csapatok ellen tudtunk igazán jól teljesíteni, a velünk azonos szintűekkel szemben döcögött a szekér, figyelmeztetett Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője a Jesenicébe indulás előtt. A csapat a szezonban először nem tér haza…..
A fejekben próbáltunk a leginkább változtatni, ügyelve arra, hogy az elmúlt időszak sikertelensége miatt amúgy is kissé önbizalomhiányban szenvedő csapatot ne vágjuk agyon, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar bajnok vasárnap este egykori mumusát,…..
Szomorúak voltunk a salzburgi eredmény miatt, mert teljes biztonsággal mondhatjuk, hogy történetünk során először mi voltunk a jobb csapat Salzburgban. Ha fordított eredmény születik, egy szót nem szólhattak volna a hazaiak. Így azonban nem maradt más dolgunk a mérkőzés után,…..
Egyes helyzetekben merészebben kellett volna cselekednünk, máskor éppen ellenkezőleg, kevésbé. A két vereség után megcsappant a csapat önbizalma, de hallatlan küzdeni tudással visszahozta a Linz elleni mérkőzést 0-2-ről. A Sapa Fehérvár AV19 jobban akarta a január 1-jei két…..
hBunny 2010.01.03 20:44:15
@Dachstein:
"már meccsek óta ez van, hogy semmi nem akar összejönni"

nekem nem nagyon tetszik a mai 5:2. ok, tudom, salzburg ellen idegenben belefér egy vereség, tudom, hogy a zágrábi zakót a beiglivel is meg lehet magyarázni ... a Villach utolért, a KAC következik. teljesen reálisan nézve, szerintem az alapszakasz vége most már a 7-8. helyért megy a medvék ellen. Viszont az 1-3 helyezett ( talán a Graz, Bécs, Salzburg ) sajnos más súlycsoport...

Hajrá Volán!
A Vienna Capitals elleni mérkőzés már történelem, a Zágrábra kell koncentrálni, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV 19 edzője. Ünnepi pihenő után készül a horvátokhoz a csapat, és nagyon szeretné folytatni a jó sorozatot. Szombat este félórás…..
Jégkorong Fehérvár–Vienna 4-2 2009.12.22 23:26:00
Kétszer vezetett az örök mumus Vienna Capitals a Sapa Fehévár AV19 otthonában, mégis a magyar bajnok diadalmaskodott. Góljainkat sorrendben Sofron, Ackeström, Sofron és Vas Márton szerezték, utóbbi az üres kaput vette be két másodperccel a vége előtt, 4-2. Ladányi két gólpasszt…..
hBunny 2009.12.23 12:58:51
@miki78: @^ShAdow:

Tehát el sem kezdték? :((

Az oldalon átadás időpontjának 2010-et írtak... valsz. A csoportos VB rendezése esetén számoltak 2010-el
hBunny 2009.12.23 17:49:28
@miki78:
hát igen... sajnos a pénz beszél...

de egy új csarnok mindenképp jó hatással lenne a fehérvári hokira. lásd a kassai csapat adatait, miután átköltöztek a Steel-Arenába (8.300 fh.), nézőszámuk jelentősen megnőtt:

hockeyarenas.net/index.php3?page=4000&ctID=sk&arID=107&size=2&tmID=186

talán hasonló "robbanás" várható a Volánnál is :)
Ismét teljes a Sapa Fehérvár AV19 kerete, a betegek és a sérültek felépültek. Hosszú kihagyás után Kovács Csaba is visszatérhet, a szemsérülést szenvedett csatár szerda óta edz. A linziek tartanak a magyar bajnoktól. Énekes Lajos kijelentette, pontért utazik a csapat…..
Sokat harcoltunk, hogy pontot szerezzünk Salzburgban, summázta a péntekieket Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője így folytatta: egyet sikerült is, de a szánk íze nem az igazi a hosszabbításos vereség miatt. Telhetetlenségnek tűnik, de 4-3-mas vezetésünknél sok mindenre volt…..
hBunny 2009.12.13 18:19:45
@Skandinávia-mánia: @barnabas7:
Pire gól, csak nehogy átírják a végén. sajnos minden fordulóban láttunk már átírásokat.
hBunny 2009.12.13 20:49:06
@Föld-lét:
"Ha esetleg Mihály Árpi magyar válogatott lesz akkor majd megmondjátok, hogy elvette a tehetséges magyarországi hokisok kenyerét mint egy a 23 millióból?"

gondolod népszavazás lesz? a válogatott húzóemberei elmondták, nem nagyon szeretik a honosítást, hisz elvégre van kb. 10-15 klub akik csak úgy ontják az utánpótlást...
Kovács Csaba és Ladányi Balázs továbbra is hiányzik a Sapa Fehérvár AV19-ből. Ma Salzburgba utazott a magyar bajnok. Az idei EBEL-szezonjának leggólerősebb csapatának otthonában lépünk fel. Ha egy pontot sikerül megszereznünk, az már bravúr."Kovács Csaba szeme már rendben…..
hBunny 2009.12.11 21:46:00
@Thomas_AV:
a 7. hely tűnik elérhetőnek...
hBunny 2009.12.11 21:57:53
@alpec: @Horiko:

1-4 helyezett biztos osztrák csapat lesz, sanszos a 6.-7. hely a végén, tehát a 2.-3. helyezett jön ellenfélnek. Capitals? RedBull? Linz?
Ha a dolgok pozitív oldalát próbáljuk nézni a Sapa Fehérvár AV19 keddi mérkőzése után, összesen két momentum juthat eszünkbe. Az egyik: a magyar bajnok egy ponttal növelte előnyét a jobbik nem rájátszásra álló ellenfelével, az Olimpija Ljubljanával szemben. A másik: a csapat…..
hBunny 2009.12.08 23:27:41
@1VOLÁN:

"csak passzolva" nem mindig lehet eljutni a kapu elé. de voltak pillanatok, amikor Árpi többet vállalt, így van. a gond, hogy ilyenkor többször is elveszítette a korongot. de legalább harcolt.

ha baj van, a huzóemberek kell magukra vállaljak a meccset. hol voltak a többiek? Palkó, Jani stb?
A klagenfurti hibákat a mérkőzés előtti mítingen beszéljük meg a játékosokkal, mondta Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője hozzátette: nagyon fontos, hogy itthon tartsuk a két pontot kedden a Jesenice ellen. Nehéz kiszámítani, hogy mit játszik majd ellenfelünk. Mindkét…..
hBunny 2009.12.08 20:21:04
hBunny 2009.12.08 20:32:55
sportklub@edudus: ja, sportklub. volt egy kis kakaskodás Mihály - Sabolic között, végül nem volt verekedés
hBunny 2009.12.08 23:14:26
Ha ebben a mezőnyben bárhol idegenben öt gólt tudunk lőni, akkor vagyunk olyan jó csapat, hogy az ellenfél által lőtt hat gólról azt gondoljuk, leginkább rajtunk múlt a vereség, értékelte a Klagenfurt elleni 6-5-öt Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője hozzátette, a…..
Egy pontot sikerült elhoznia Bécsből a Sapa Fehérvár AV19-nek. A magyar bajnok 1-0-ra és 3-2-re vezetett, az utolsó harmadban 1 perc 1 másodperc alatt ütöttünk két gólt. Az előnyt sajnos nem sikerült megtartani, a ráadás utolsó pillanataiban pedig a hazaiak szerezték meg a…..
hBunny 2009.11.29 22:46:06

a fentlévő sor: 22, 44, 21, 23, 55, 1

teljesen elszurták akkor :(
hBunny 2009.11.29 23:26:42

itt viszont még nem irták át :(
Pire 30 pontos (ha a másodikat is számoljuk), és pontegyenlőség esetén a gólok számitanak. igy Pire 9.