drukker26

0 bejegyzést írt és 87 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Három mérkőzése maradt hátra a HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának a MOL Ligában. Pénteken a Brassói Corona együttesét látják vendégül Gál Sándor tanítványai, akik ha győznek, akkor biztos résztvevői a rájátszásnak.  Hazai környezetben is bemutatkozik Gál Sándor a…..
drukker26 2013.02.22 21:46:57
Szerda éjjel elutazott már a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a pénteki mérkőzés helyszínére, azaz Érsekújvárra. Az újonnan kinevezett edző, Gál Sándor elmondása szerint minél több pontot szeretnének megszerezni.  Nagyon fontos két mérkőzés elé néz a HSC Csíkszereda…..
A Hargita Népe napilap február 7-i számában megjelent interjút IDE kattintva is megtekinthetik...
drukker26 2013.02.08 21:20:52
Az eredmény nem egészen tükrözi a mérkőzésen látottakat. Minden harmadot gyakorlatilag kézben tartott a csíki csapat, de ez folyamatosan csökkent a harmadszámok növekedésével. Az első játékrészben hamar vezetést szereztünk, Hurtaj lőtte ki a rövidet közvetlen közelről.…..
A lengyel kapus még az alapállást sem vette fel, máris vezettünk: Szőcs tört be középen és hatalmas bombát ragasztott a lengyel kapuba, ezzel a válogatott több, mint 240 perces gólképtelenségének vége szakadt. A lengyel válasz az 5. percben érkezik, Baginski vágja be közelről…..
drukker26 2012.12.15 17:50:49
A Csíkszeredában zajló Challenge Kupa nyitómérkőzésén a lengyel és kazah válogatott remek színvonalú mérkőzést vívott, a rendes játékidő végén 2-2 állt az eredményjelzőn, a hosszabbítás második percében Teszlink gólja a kazahok győzelmét jelentette. A nap másik…..
drukker26 2012.12.14 20:35:37
Remek végjátékkal harmadik meccsét is megnyerte a házigazda válogatott, ezúttal Litvániát verték egy cseppet sem egyszerű meccsen Keresztes Ottó tanítványai. A 4. percben a litvánok szereztek vezetést, amit Bíró Gergő egyenlített ki a 15. percben, majd a második harmad elején…..
drukker26 2012.12.13 18:39:58
drukker26 2012.12.13 18:45:59
drukker26 2012.12.13 19:11:16
Hajrá Sport Club Visszavágunk?! 2012.11.13 14:10:54
Ez a kérdés a ma délutáni rangadó előtt, ugyanis szűk két hete a kortalan veteránok és nevenincs fiatalok egyvelegéből alkotott katonacsapat csúnyán belegázolt önérzetünkbe, két pontot csenve tőlünk a Vákár Lajoson. Nagy Béla másodedző szerint a kérdésre igen a válasz,…..
drukker26 2012.11.13 18:26:17
Hajrá Sport Club Örökrangadó 2012.10.31 08:39:49
  Ma, szerda este 18:30-tól lép jégre csapatunk a román bajnokság keretein belül, az ellenfél pedig nem más, mint az örökös rivális bukaresti katonacsapat. Legyünk ott minél többen, hogy a fiúk érezzék mellettük van egész Csíkszereda, és szurkoljunk ki egy jó…..
Bár a MJSZ honlapján úgy szerepel, hogy elfogadták a HSC Csíkszereda óvását, itt tulajdonképpen a brassói óvás nyomán keletkezett elsőfokú elmarasztaló döntés elleni fellebbezést fogadta el a MOL Liga Végrehajtó Bizottsága. A Miskolc ellen szerzett 1 pontot, valamint a Brassó…..
drukker26 2012.10.26 19:56:52
drukker26 2012.10.26 21:05:23
Hajrá Sport Club HSC-Brassó 2012.09.24 13:31:29
"Most már nagyon nagy rajtunk a nyomás"- kezdi Nagy Béla edző az elmúlt találkozók értékelését. "A csapatmorál, ami a dunaújvárosi győzelem után kezdett fellendülni, ismét a padlón van, ráadásul két hazai vesztes meccset követően. Leginkább bosszantó, hogy mindkét meccset…..
Első idegenbeli mérkőzése előtt állt a csíkszeredai gárda a Mol Liga 2012/13-as kiírásában, amely ugyanakkor az első, itthoni ellenféllel megvívandó összecsapást is jelentette a sorozatban. Az egyetlen keddi mérkőzést, némi meglepetésre, másodkapusunkkal kezdtük. Iramosra…..
drukker26 2012.09.11 23:16:19
@Kicsi Mikeee: az elsonel igen....
drukker26 2012.09.11 23:18:02
  A romániai válogatott vasárnap és hétfőn lejátszotta első két mérkőzését a lengyelországi divizió I-es világbajnokságon. Mindkét mérkőzésen vereséget szenvedtek, előbb Hollandiától 4-1-re kaptak ki, tegnap pedig a házigazdák győztek 10-0-ra .    A magyar…..
  Ma este eldönthettük volna a továbbjutás kérdését Miskolcon, viszont a hazaiak nagyon harcosan és veszélyesen játszottak, míg mi óriási helyzeteinkből a legnagyobbat sem tudtuk kihasználni a második harmad után.   Az első játékrészben már 2-0-ra vezetünk Hurtaj és…..
drukker26 2012.02.03 21:23:28
@Zsiraf.Remete: Ulok,de az 1est nem en kaptam hanem a HSC:))
drukker26 2012.02.03 21:29:48
@Zsiraf.Remete: HAJRA HAJRA!!!!
 A 2011/2012-es szezon Kontinentális Kupa második fordulójának a csíkszeredai Vákár Lajos Műjégpálya ad otthont, amelyen Szlovéniából az Olimpia Ljubljana, a lett (Liepajas Metalurgs II) és a kazah (Bejbarisz Atirau) bajnok mellett csapatunk, a HSC Csíkszereda küzd meg a…..
  Pénteken, ha nehezen is, de sikerült kiegyenlíteni a bajnoki döntő párharcát, ahol az első két meccs után a brassóiak meglepetésre 2-0-ra vezettek. Ma délután Brassóban rendezték a döntő 5. mérkőzését.  Jól kezdjük a mérkőzést, rögtön nyomás alá helyezzük…..
  Óriási küzdelmet ígért a ma esti Mol Liga elődöntő első mérkőzése, amiben nem is lehetett csalódni, végig nagy küzdés és kemény játék jellemezte a találkozót. A meccset a horvát Verdan Krcelic vezette.  Nagy iramban kezdenek a csapatok, már az elején…..
  Romániai idő szerint ma este vívja első mérkőzését a Koninentális Kupa harmadik fordulójában a HSC Csíkszereda. A tavalyi dán bajnokság sima megnyerése után az idei szezonban sem tétlenkedik a SønderjyskE. Kívánunk a csapatunknak…..
drukker26 2010.11.26 15:36:11
  Ma játszotta második mérkőzését csapatunk a Csíki Sör Kupán Brassó ellen.   Rosszul kezdődött a mérkőzés számunkra, mert már az elején Szőcs Szabi veszi be Kozuch hálóját. De ezután is gyengén játszanak a fiúk. A második harmadban nem esik gól,…..
  Ma este lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését csapatunk, mai ellenfelünk az EBEL-es fehérvári alakulat volt.  A mérkőzés egy kiegyensúlyozott csatát hozott, mely végén ugyan a hazaiak örülhettek, de szomorkodásra semmi ok, hisz jó játékkal rukkolt elő a…..
drukker26 2010.08.21 22:06:42
A nyugati elődöntő ötödik meccsén Chicagóban nyert a Canucks. A párharcban a Blackhwaks még mindig 3-2-re vezet, a hatodik összecsapást Kanadában játsszák. Egy védő és a kapus lett a mezőny két legjobbja a vasárnapi Chicago–Vancouveren. A Canucks hátvédje, Kevin Bieksa…..
Simon Gagne hosszabbításban lőtt góljával szépített a Philadelphia, a Boston ennek ellenére otthon harcolhatja ki a továbbjutást. A Chicago hetet vágott Vancouverben, egy lépésre került a főcsoportdöntőtől. Drámai csatában szépített a Philadelphia. A sérüléséből…..
drukker26 2010.05.11 12:47:50
@csatoimi: :))Hogy te mennyire ertesz a hokihoz az mar hihetetlen,igazad van ilyen kapus teljesitmennyel nincs is amit ott keressenek!!Luongo nagyon gyenge kar hogy az NHL legjobb kapusa s nem csak ebbe az evbe vedett jol hanem tavaj s tavaj elott is de "gyenge"
Azert kerult az NHL-be is mert annyira gyenge!
Ien bekopesektol dobom el az agyam!Egy szuper sztarra azt mondani hogy "gyenge"!!!!
Ertesz te a hokihoz csak kar h tul sokat!!