Rezgő89

0 bejegyzést írt és 6 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

még 1 yard Hétvégi eredmények 2009.11.11 14:14:00
Kicsit ki kellett pihenni a HunBowl utáni partit, más eredményekkel csak megkésve jelentkezünk.MAFL DIV II/III helyosztóJászberény Wolverines - Miskolc Steelers 30:25A harmadosztály második helyezettje megverte a másodosztály sereghajtóját, ezzel kiharcolta magának a... még nem…..
még 1 yard Wolves-Tigers 2009.10.24 19:02:00
UPDATE: Képek a meccsről Pej Lacitól. Budapest Wolves-Nyíregyháza Tigers 26:7 Az első negyedben úgy nézett ki meccs lesz a dologból, aztán a Wolves feljebb tekerte a védelmet, és elfolytották a Nyíregyháza támadóit. Volt egy érdekes jelenet, ahol a nyíregyházi Jordan (QB) mintha…..
még 1 yard Magyar elődöntők 2009.10.19 15:55:00
Elérkeztünk az első osztály alapszakaszának végére, a Wolves, a Cowboys, a Győr és a Nyíregyháza jutott a rájátszasba. Lássuk hogyan végeztek a csapatok, mi várható az elődöntőkben. Csapat Győzelem Vereség…..