Fibonaci

0 bejegyzést írt és 170 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Elég mélyről jöttek vissza a nap Mol Liga-rangadóján a Miskolci Jegesmedvék, hiszen a Vasas az első harmad után már három góllal vezetett a borsodi megyeszékhelyen. A hazaiak az utolsó húsz percben cakkpakk megfordították a meccs állását, így végül mit sem ért…..
Fibonaci 2010.11.07 21:28:51
@jacint70: az a baj vele hogy megbukott az állampolgári vizsgán,,,
egy kukkot sem tud magyarul
Fibonaci 2010.11.07 21:32:57
@horivan: neki nem volt 3 éve rá de többet tud magyarul mint a sikorcin
Fibonaci 2010.11.07 21:33:52
@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!: nem volt nehéz 3 szót nem tud magyarul:))))
de ő mindent megtenne....
Három magyarországi mérkőzéssel folytatódik a Mol Liga pénteken, ebből kettő nagyon komoly rangadó lesz. A listavezető HSC Csíkszereda a második Dab.Doclerhez látogat, a Ferencváros Miskolcra utazik. Az UTE–Vasason az lesz a kérdés, hogy a fiatal hazaiak első győzelmük…..
Fibonaci 2010.10.01 15:44:11
@csatoimi: túl nagy az arc
Minden idők egyik legizgalmasabb divízió 1-es világbajnoksága következik. Nagy öröm, hogy a tavalyi tragédiával szemben idén semmi sem zavarta meg a magyar válogatott előkészületeit. A játékosok és az edzők minőségében-hangulatában remek felkészülésről számoltak be. Igen…..
Fibonaci 2010.04.17 08:28:12
@csatoimi: na most értek veled először egyet
John Harrington kijelölte a bő szlovén vb-keretet. A válogatottba 36-an kaptak meghívót, érdekesség, hogy a keret több mint fele idegenlégiós. Egy AHL-es és egy NHL-es játékos is szerepel a névsorban. A válogatott most éppen munka nélküli része Bledben már edzőtáborozással…..
Először nem nagyon akartam elhinni – mondta Peterdi Imre, a Vasas Bp. Stars csatára videós kollégáinknak arról, hogy nem került be a ljubljanai világbajnokságra készülő válogatott bő keretébe. A svájci A csoportos torna legeredeményesebb magyar hokisa tudja, hogy felemás…..
Ted Sator, válogatotunk szövetségi kapitánya kijelölte a világbajnoki felkészülést kezdő keretet. A listán 36 név található. Vannak komoly hiányzók, a legnagyobb meglepetés a svájci vb leggólerősebb csatárának, Peterdi Imrének a mellőzése. Mindhárom UTE-játékos kimaradt,…..
Az OB I.-döntő harmadik mérkőzésén nem sok hiányzott, hogy az erősebb csapat eljusson a két számjegyig. Az előző szezonban az akkor finalista Újpesti TE komoly ellenállást bírt kifejteni a magyar EBEL-gárdával szemben, egy mérkőzést nyertek is a lila-fehérek, ráadásul…..
Fibonaci 2010.03.24 00:02:57
@csatoimi: na voltak már jobb játékosok is náluk itt M.o-n
Pl:Igor Griger
Várhatóan csak jövő szerdán születhet döntés a doppinggyanúba keveredett két magyar jégkorongozó ügyében – tudósít az MTI. A hírügynökség szerint csütörtökön kiderült, a dunaújvárosi Erdélyi Péter és az újpesti Hetler Ádám akadt fenn a vizsgálaton. A magyar…..
Fibonaci 2010.03.18 13:42:30
Nem dőlt még el semmi, teljesen nyílt a továbbjutás kérdése, értékelte a helyzetet Glen Williamson, a Stars edzője csapata honlapjának. Óvatossága jogos, bár a Dab.Docler az előző mérkőzést nagyon elrontotta, a csapatok közti különbség hiánya miatt a harmadik győzelemig…..
Fibonaci 2010.03.17 21:04:56
Fibonaci 2010.03.17 21:06:59
Este fél hétkor Székesfehérváron kerül sor a juniorbajnoki döntő negyedik mérkőzésére, a Sapa Fehérvár AV 19 a Bp. Starst fogadja. A párharc 2-1-re áll, amennyiben a hazaiak nyernek, bajnokok. Fél órával később kezdődik a felnőtt bajnokság harmadik elődöntője, itt az FTC…..
Az utóbbi Dab.Docler–Vasas Bp. Stars mérkőzéseken történtek miatt Kovács Csaba, a  szövetség szakmai alelnöke egyeztetést kezdeményezett. Jövő hét elején minden csapat képviselőjével és a játékvezetőkkel is találkozik. Célja, hogy megelőzze a hasonló…..
Komoly veszteségekkel készülnek az élcsapatok az OB I. mai fordulójára. A hétfői és szerdai Dab-Vasas mérkőzések után sok eltiltott van a két csapatban. Ma mindketten egy-egy, a még rájátszást érő harmadik helyért küzdő csapat ellen játszanak, így továbbra is komoly…..
Fibonaci 2010.03.06 23:24:26
Az élen állók nyertek az elődöntőbe igyekvők otthonában. A Dab.Docler mindhárom harmadot nullára nyerve szerzett három pontot a Miskolc vendégeként, a vége 0-6 lett. Borsos Attila három gólt, Kurt MacSweyn ugyanennyi gólpasszt szerzett a sok hiányzó miatt érdekes sorokkal…..
Fibonaci 2010.03.06 22:49:54
@CTZ78: nekünk jó hír nem Lepi?
Fibonaci 2010.03.06 23:00:05
@csatoimi: ja és bandázsolhat is
Fibonaci 2010.03.06 23:13:27
Szombat délben eldől, hogy ki nyeri a kölyök korosztály aranyérmét, a Zalai Titánok vagy a MAC, valamint választ kapunk arra a kérdésre is, hogy sikerül-e a Bp. Starsnak százszázalékos teljesítménnyel megnyernie az ifjúsági bajnokságot. A 14 év alattiak dobogós helyekért…..
A magyar női utánpótlás-válogatottat a közelmúltban hívták életre, Gömöri Csaba vezetésével. A csapat rendszeresen tart közös felkészülést, és az első komoly erőpróbára is sor kerül hamarosan. Március 12–14. között az Orange Ways négy nemzet tornán Belgium,…..
A jobb helyzetben levő csapatok szoros mérkőzéseken nyertek a jégkorong OB I-ben. Miskolcon a Vasas Budapest Stars a statisztikák szerint sokkal többet lőtt kapura, el is húzott két góllal, de ahogy azt ebben a szezonban megszokhattuk, a Jegesmedvék nem adták fel, és…..
Fibonaci 2010.02.26 23:03:52
@vaze: 2 perc
mert a szabály szerint az utolsó két percben szándékos kapueltolásért jár büntető nem késleltetésért
Fibonaci 2010.02.26 23:05:25
@Lajos a mizse: ebel ide magyar bajnokság oda IIHF szabályrendszer müködik itt is ott is
látszik szakértő vagy
Fibonaci 2010.02.26 23:06:03
@CTZ78: tudom Lepi
A Mol Liga-alapszakaszgyőztes Dab.Docler legutóbbi sikeres meccsei során előbb utolérte, majd meg is előzte fő riválisait az OB I. középszakaszában, ma pedig komoly előnyre tehet szert. Ez persze annak ellenére sem lesz egyszerű, hogy ötmeccses győzelmi szériában vannak.…..
Fibonaci 2010.02.24 20:22:23
@bandog: 1-2 éve még én is daloltam a B- középben
Peterdi Imre az utóbbi időben keveset játszott a Fehérvárban az EBEL-ben, nem meglepő, hogy váltott. Nagyon úgy tűnik, Berta Ákos augusztus óta húzodó átigazolási ügyének végére is pont került. Ennaffati Omar és három erősnek tűnő idegenlégiós után tehát két…..
Fibonaci 2010.02.01 19:02:23
@muriel :-D: Nekünk nem kell ne erőltesd
A lokálpatriotizmus jól működik vidéken, több embert, több támogatót vonzhat a sportág, mondja Kovács Csaba, az MJSZ szakmai alelnöke. Szerinte nem más országokból érkező csapatokkal kell bővíteni a Mol Ligát, a magyar nagyvárosokat kell mielőbb bekapcsolni a küzdelmekbe.…..
Fibonaci 2010.01.26 09:41:47
@csatoimi: a Starsnál az új igazolásnál L.B-re gondoltál
Befejeződött a második Mol Liga-szezon alapszakasza, már csak a négyes döntő van hátra. Megkértük az edzőket, értékeljék játékosaikat és a liga többi csapatát is. Hét részben tálaljuk mindezt. Arra is fény derül, kedves olvasóink szerint kik voltak a legjobbak. Fordított…..
Fibonaci 2010.01.21 19:40:00
@Zsootika: megy még a csocsó kedves barátom?
@SC4ever: teljesen igazad van
csak én láttam játszani egy párszor hát nem voltam elájulva tőle -egy lefordulós csel a kapu mögött azt jól csinálja azt ennyi
Jégkorong Ki nyeri a Mol Ligát? 2010.01.20 16:59:00
A Mol Liga hét végi négyes döntőjével kapcsolatban a plakátterv után további információkra is fény derült. Megvannak a jegyárak, és tisztázódott az is, hogy mind a négy mérkőzésről élő közvetítést terveznek. Tovább után megírjuk a jegyárakat és az egyéb…..
Fibonaci 2010.01.20 17:38:52
@Von Siebenbuergen: inkább tv-n tekintsd meg :)
Elkészült a Mol Liga dunaújvárosi négyes döntőjének plakátja, jól sikerült, megmutatjuk hajtás alatt, rajta van a program is órára lebontva. Egyúttal jelezzük, a finálét a hét legfontosabb programjának tekintjük, és kiemelten foglalkozunk vele. Jó cikkeink lesznek. ..