frankity69

0 bejegyzést írt és 6 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A finnek és az amerikaiak után a szlovákokat is legyőzte az A csoportos világbajnokság meglepetéscsapata – nem azért, de tényleg megmondtuk előre, hogy a dánok erősebbek lesznek, mint valaha. Az egy harmad alatt összehozott 6-0-val Dánia gyakorlatilag a legjobb nyolcban van,…..
frankity69 2010.05.15 12:49:29
Jégkorong Kanada–Szlovákia 3-2 2010.02.27 06:18:00
Érdekes mérkőzésen jutott a döntőbe Kanada. Az első ötven perc alapján egyértelmű meccsről számolhatnánk be. Húsz perc alatt 2-0 a hazaiaknak, középtávoli, távoli lövésekbe értek bele a kapu előtt, védhetetlen gólok estek Marleau és Morrow jóvoltából. Mindkét…..
frankity69 2010.02.27 14:24:09
@Dukla Trenčín: na a szlovák tévén aztán tényleg nagy szakemberek vannak...Ninaj egy nyomorék hánynom kell tőle ha meghallom, a szünetekben látott elemzések pedig a nézők hülyének nézése...többek között szlovákiában élőként nagyban hozzájárultak h sosem szurkolok nekik
Sima első harmad után a második fordulóban megszokott fordulókönyv szerint feljött az esélytelenebbnek tartott csapat, de ezúttal nem született hatalmas meglepetés. 3-0 után Melesko két góljával 3-2-re kapaszkodtak vissza a fehéroroszok. Ne feledjük, Grabovszkij és A. Kosztyicin…..
frankity69 2010.02.20 05:03:34
@suomi 1995: így van már alig bírom ébren kivárni :) HYVÄ SUOMI!!!
1998 óta vehetnek részt az NHL-sztárok az olimpián, elsőre Wayne Gretzkyék sem tudták megállítani a cseheket. Teemu Selanne és Saku Koivu kétszer is pontkirály lett az elmúlt 12 évben. Az oroszok nem tudják hazai pályán verni az amerikaiakat, a tengerentúliak viszont nem tudnak…..