Azt hiszem bátran kijelenthetjük, eljött az a pillanat, amire mindenki várt, játékosok, szerkesztők, hogyvolt-olvasók és Pinokkina, no meg én magam is: eldől, ki kapja a nagy lóvét, kiderül, akad-e olyan játékos, aki az utolsó pillanatban képes úgy átbaszni a párját, mint…..
rie 2012.05.25 08:17:29
@Ditti82: én még úgy nézném :D
rie 2012.05.25 08:33:31
@losik: ha rajtam múlt volna, Anikó 1 nap után pakol :D de az mindenképpen bájos, hogy biztos volt benne, hogy Pít mögé áll :)
rie 2012.05.25 10:22:03
@horgi1: szívemből szóltál ;)
hogyvolt Éden hotel - 2x47 2012.05.24 05:30:00
Na, ami ma jön, azt hívják sportnyelven célegyenesnek. Itt már nincs sunnyogás, ma elválik a szar a májtól, új megpróbáltatások jönnek Pinokkina szerint, mert vagy egy játékos, vagy egy pár ma távozik ÉS még lesz MÉG EGY meglepetés, masszázsolajos izzadságfoltok gyöngyöznek…..
rie 2012.05.24 08:38:40
@avusaskiv: ennél csak az lenne szebb, ha Roli 25 millánál eldobná :) Sírnék a boldogságtól :)
rie 2012.05.24 09:52:44
@avusaskiv: én pont ez ellenkezőjét hallottam... úgy tűnik a királyok városában más pletyka terjeng :)
rie 2012.05.24 10:06:30
@avusaskiv: +1 :D
hogyvolt Éden hotel - 2x32 2012.04.27 05:20:00
Ezt a mai posztot Syca nevű olvasónknak ajánljuk, drukkolunk! Tegnap volt Broki különbejáratú pokoljárása az otthon hagyott és meglepően izé, érett nőnek tűnő csajával, ennek ma akár még folytatása is lehet, de a Csíra elleni puccskisérletnek kurvaisten, hogy lesz is, mert ő…..
rie 2012.04.27 09:42:37
@paranyuszi: +1 :D
hogyvolt Éden hotel - 2x10 2012.03.21 08:30:00
Pedró tegnap azt mondta, Noémi pénzért szop faszt Szlovákiában, és ennek ma következménye lesz, legalábbis a klasszikus BKV Előre-színekben pompázó T69.2 szerint, aki a csajom szerint még mindig a legjobb nő az egész Éden hotelben. A felkonfokra mellesleg az idén sokkal kevesebb…..
rie 2012.03.20 21:48:09
@mocskosmacska: ne legyen igazad :-)
hogyvolt Aranypart - 1x31/32 2011.10.14 07:14:00
Két hónappal ezelőtt nem hittem volna, hogy maradandó agykárosodás nélkül megérem az első igazi magyar trash-reality utolsó epizódját, és tessék, itt vagyok, és még csak körbe sem szarom a szobát, mit a 95D elüldöző tyúkok. Esős reggelre ébredünk, Niki és Korvettádám…..
Két éve került adásba az Éden hotel, az újkori magyar tévézés egyik legjobb realityje, aminek sem a menetébe, sem a kimenetelébe nem szóltak bele a nézői sms-ek, a játékosok egymás között döntötték el, kivel tolnak ki az adott pillanatban és hagyják pár nélkül, azaz…..
rie 2011.05.19 09:10:15
@ladyandhenk: a tiszteletet ki kell érdemelni, pm ezért semmit nem tett. Lehet pálcát törni a srácok felett, de azért elgondolkodtató, hogy pm mindig azzal érvelt, hogy ne a "régiek" döntsék el ki menjen és ki a feláldozható...de akkor ő mit is csinált? a legszebb pedig, hogy a többiek sosem beszéltek úgy a társaikkal, mint amit ő meg mert engedni magának.
"Nem nevezném magamat vezetőedzőnek, edző vagyok, aki átmenetileg ellátja a vezetőedzői feladatokat, amíg a vezetés nem talál végleges megoldást" – mondta blogunknak Énekes Lajos, aki hétfőn harmadszor lett a Sapa Fehérvár AV19 vezetőedzője. Mindannyiszor…..
A csapatjátékkal nem, de a küzdeni akarással elégedettek voltunk, mondta blogunknak Énekes Lajos az osztrák bajnok KAC elleni 2-1-es győzelem másnapján. Kapusunk extra teljesítményt nyújtott, de a többiek is hozzátették a magukét, folytatta az edző. Egy huzamban negyedszer is…..
rie 2009.09.23 15:56:27
@Thomas_AV: nagyon jó lett...grat:)
A Fehérvár fontos győzelmet aratott az EBEL-favoritja Red Bull Salzburg ellen. A magyar bajnok az első harmad után 1-0-ra, a második után 4-0-ra vezetett, ám az utolsó húsz percben 4-3-ra felzárkózott az ellenfél, amely kapuslehozatallal szerezte harmadik találatát. Az egygólos…..
rie 2009.09.13 22:24:25
@kesziimre: még mindig bekaphatja
rie 2009.09.13 22:40:40
@rol71: nc :)
Egy jó és két gyenge harmadot csinált a Fehérvár az EBEL-szezon első meccsén, ennek pedig jelentős vereség lett a vége. A hazai csapat szerezte meg a vezetést Sofron révén, de az osztrákok az első húsz percben egyenlítettek. A másodikban jogtalannak tűnő előnyből jutottak…..
Magyarország pont nélkül esett ki az A csoportból. Nem játszottunk igazán tempós és színvonalas meccset a németekkel, az ellenfél jobb volt, sokkal többet lőtt kapura, két emberelőnyös góllal győzött. 0-1 után volt erőnk egyenlíteni, 1-2 után nem. Az utolsó harmadban csak…..