sean76

0 bejegyzést írt és 73 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Mindenki csak a mérkőzésre koncentrál 2012.02.21. 12:53 F. Kapuselozo meccsen itt volt ingyen stream: http://rokksi.blogspot.com/esetleg: http://nowwatchtvlive.com/2011/07/sport-tv1-live-sport-tv1-slovenia-free-sport-tv1-watch-sport-tv1/vagy:…..
sean76 2012.02.21 20:06:36
Máris jön a szezon első Digi-közvetítése  2011.09.08. 18:39 F. Kapus / jegkorong.blog.hu Ligaszemle a start előtt (VIDEÓ) 2011.09.06. / digisport.hu A DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban Szombathy Pál műsorvezető vendége volt Kovács Zoltán, a Magyar…..
A Stars már készül az OB I.-re 2011.05.26. 14:32 Hblog ..
sean76 2011.05.26 19:17:38
HSC–Vasas másodszor – és Magyar Kupa 2011.01.04. 17:13 kerusz..
A Miskolc kiütötte a Brassót  2010.12.21. 21:52 kultúrmisszionárius  ..
sean76 2010.12.21 23:53:41
@potocsi: Az első kettő előnyből ment, de azokat be is kellett lőni... A PP-k alapján erre ugyanannyi lehetőség volt nálatok is. A következő 3 viszont igazán szépségdíjasra sikeredett. Itt most csak egy csapat volt, de volt ez már máshogy is (lásd Kurkinen nyilatkozatát a beharangozóban).

A "Kádár gyerekek" jelzőt, pedig enyhén viccesnek érzem, de gondolom nem követed rendszeresen a kerület társadalom-szociológiai változásait.
Még várni kell a vb-jegyekre 2010.11.15. 13:47 Hblog..
sean76 2010.11.17 18:05:35
@Sticman: akkor lehet h nagyon mást nézünk de a 107 és 115. szektor szerintem az a kategória.
Négy nagyon érdekes mérkőzést játszanak a Mol Ligában kedden. A tabella első felében szereplők egymással küzdenek, de a még egyáltalán le nem szakadt második traktus is fontos párharcokba bonyolódik. Romániai túrája után ezúttal a Miskolc pihen. A Mol Liga két utolsója…..
sean76 2010.09.28 19:17:31
@sean76: No, ezt még a Volán gól előtt írtam... :(
"Természetesen minden sportemberben dolgozik egyfajta bizonyítási vágy korábbi csapatával szemben" – mondta Bob Dever, a Miskolc vezetőedzője a klub honlapján. A kanadai edző két évig dolgozott a Starsnál, a Jegesmedvék keddi ellenfelének elődénél. Dever…..
sean76 2010.09.14 20:10:06
@legórágó: pont jókor! Nem gondoltam, hogy ilyen dráma lesz. A Maciknak kifejezetten jót tett a kapuscsere. Gratula a Vasasnak!
A harmadik Mol Liga-forduló délelőtti meccsén nem jelentett gondot a Steaua Rangersnek a roppant fiatal kerettel felálló Újpest. A lila-fehérek az első harmadban csak egy gólt kaptak, utána azonban megtört az ellenállásuk, 7-1. A többi találkozó szorosabban alakult. A…..
Új játékrendszert és támadóbb szellemű jégkorongot ígér az új mester. Három év után visszatér Székesfehérvárra a válogatott Roger Holéczy, és új szerzemény a Dab.Docler fiatal hátvédje, Orbán Attila is. További két válogatott kerettaggal tárgyal a magyar bajnok, de…..
sean76 2010.06.04 06:28:54
@Lacquo: Engem csak az lepett meg, hogy a Volántól már egyszer elküldték, aztán most mégis kell. Az EBEL-ben padot koptatni túl jó, úgyhogy bennem az is felmerült, hogy a mol-ligás farmcsapathoz kell a rutinja. (a hátteret nem ismerem úh. csak ötletelek)
Kiharcolta a továbbjutást a Philadelphia Flyers, ötödjére 4-2-re verte a Montrealt, ezzel 4-1-re megnyerte a párharcot. A Flyers 1997 után játszhat megint a Stanley-kupáért. A Philadelphia tizenhárom év után ismét a bajnoki címért játszhat. Drámaian indult a meccs, a 19 986…..
sean76 2010.05.26 06:39:58
@Thresher: "se csoda, se csodálat"
Ha nem is csoda, de mindenképpen fantasztikus (messze-messze erőn felüli) teljesítmény volt a Habs-tól a 2 nagyágyút kiütni. Ezt ne vegyük el tőlük. Jó volt sokszor begyógyult szemekkel, fáradtan, de vigyorogva munkába menni.:)

Szerintem a "nagy menetelés" inkább a kiugró egyéni teljesítményeknek volt köszönhető, mintsem a csapategységnek. A Flyers elleni teljesítmény már inkább idézte az alapszakaszban megszokott formát.
Jégkorong A Montreal szépített 2010.05.21 09:58:00
A Canadiens nyerte a harmadik meccset a Keleti-főcsoport döntőjében. A kanadai csapat 5-1-re győzte le a Philadelphiát, ezzel 2-1-re szépített a párharcban. A brutális első Flyers-győzelem után már a második meccs is kiegyenlítettebb volt, ezen pedig egyértelműen jobb voltan…..
Nyugaton az alapszakasz két legjobbja játszik a Stanley-kupa-döntőért, keleten a hetedik és a nyolcadik találkozik. Erre a rájátszások 1994-es átszervezése óta nem volt példa. Nagy különbség nincs a Philadelphia és a Montreal között, kevésen múlik a siker. Kevesen…..
A Montreal nyerte a Pittsburgh elleni hetedik meccset, ráadásul a bajnok otthonában, 2-3-ról ment tovább. A Philadelphia is csodára készül, 0-3-ról egyenlített a Boston ellen. Jaroslav Halak a főcsoportdöntőbe védte a Canadienst. Oda, ahová legutóbb 1993-ban jutott a csapat, akkor a…..
Vancouverben harcolta ki a továbbjutást a Blackhawks, ezzel egymás után másodszor jutott a nyugati konferencia fináléjába. A Stanley-döntőért a San Joséval küzdhet majd. Chicago idén is bejutott a nyugati döntőbe, ahol tavaly a Detroittal szemben maradt alul. Az első harmadban nem…..
A Montreal a Washington kiverése után hasonló bravúrra készül a bajnok ellen. Három elveszített meccs után másodszor is nyert a Philadelphia, ezúttal Bostonban nullázta le a Bruinst. Könnyen lehet, hogy ez volt Lidström utolsó NHL-szezonja. A Montreal előbb hét meccsen verte ki az…..
sean76 2010.05.11 23:01:37
@Walmer: "Bevallom úgy éreztem 2-1nél meglehet a meccs, de aztán jött Cammaleri egy fonákos góllal, basszus..."
Én ekkor(2:1) azt éreztem, hogy "szevasz", ennyi volt a szezon. A 2. harmad első felében a teljes kilátástalanság jellemezte a Habs játékát, aztán meg hirtelen megtáltosodtak a fiúk. Fantasztikus meccs volt, le a kalappal. Az viszont már gyanús, hogy a jegyeladás maximalizálásra megy ki az egész:))
3-0-ra vezet a San Jose a Detroittal szemben, a Sharks idegenben nyerte a harmadik meccset. A Pittsburgh is átvette a vezetést, Montrealban nullázta le a Canadienst. Jaroslav Halak negyvenkét percig tartotta a lelket csapatában, a Pittsburgh az utolsó húsz percben húzta be a sikert.…..
A Pittsburgh hazai jégen simán verte a Montrealt a Keleti Főcsoport elődöntőjének első meccsén. A Penguins négy lehetőségből négy emberelőnyös gólt lőtt a találkozón. Ez az összecsapás nem úgy sikerült Jaroslav Halak kapusnak, mint a Washington elleni sorozatban több is. 20…..
Jelentős meglepetéssel ért véget a rájátszás első köre. Az alapszakasz legjobbja, a Washington rögtön a negyeddöntőben kiesett, a mindent eldöntő hetedik mérkőzésen otthon kapott ki a Montrealtól. Jaroslav Halak ezúttal 41 lövést fogott. Óriási bravúrt hajtott végre a…..
sean76 2010.04.29 23:29:05
@spiler: köszi! A 2. mondat a többi kommentre vonatkozik? Szerintem én egész évben pc-t nyomtam...:)

@csatoimi: igen, de szerintem értetted, hogy értem:) kicsit esetlegesek. Gomeznél meg azt érzem, mint régebben a Vasashoz leigazolt játékosoknál történt (tudom, nagy ugrás). Máshol nem kellett, de "mi" valahogy kihoztuk belőle a maximumot.
A Bruins az esélyesebbnek vélt Buffalót búcsúztatta, a Chicago Nashville-ben harcolta ki a konferencia-elődöntőt. A Washington–Montreal párharc csak a hetedik meccsen dől el. Otthon verte a Montreal a Washingtont, de a háromgólos különbség nem tükrözi híven a játék…..
Szlovénia megérdemelten jutott fel az A csoportba, a döntő mérkőzésen sokkal jobban játszott, mint a magyar válogatott. A második harmadban messze-messze fölénk nőttek, és bár akkor még csak egy góllal mentek el, látszott, hogy nagyon nehéz lesz újítanunk. Nem is sikerült,…..
sean76 2010.04.25 11:54:00
@douglas42: Öröm ilyen megfontolt és higgadt értékelést olvasni, meccs után kicsit másképp hangzott.:))
A csapatnak gratulálok, hatalmas élményt adtak nekünk. Jövőre meg simán begyűjtjük.
Három meccsel folytatódott a rájátszás. A Montreal Washingtonban nyert, a Buffalo a Bostont, a Vancouver a Los Angelest verte. Két meccsen hosszabbításra volt szükség. Hetvenhárom perc és 19 másodperc alatt dőlt el a Washington–Montreal párharc első felvonása, ráadásul a…..
A Washington franchise-rekordot döntött. A tavalyi keleti első, a Boston csak az utolsó pillanatokban jutott tovább. Meglepetésre kiesett az erősnek vélt New York Rangers és a tavaly főcsoportdöntős Carolina. A Florida szurkolói 10 éve nem láttak playoffmeccset. A Keleti konferencia…..