Thurston: Ez végtelenül felháborító volt  2011.12.15. 20:19 Hblog..
@kerusz: bocsáss meg nem nem tudott elmenni nem is akart mert ha a te gyerekednek mondták volna amit mondtak az edzők hidd el ő sem ment volna
susogós mackók 2011.12.18 22:10:51
@Tillasz: ő hívott téged ahogy a pindi szolt neki te nem vetted fől ennyi
susogós mackók 2011.12.18 22:13:43
@hp68: egyetértek de másba mindig könnyebb hibát találni
Ezüstérmes lehet a magyar ifjúsági válogatott a krynicai divízió 1-es világbajnokságon, kemény küzdelemben gyűrtük le az erős kazah szelekciót. A közép-ázsiaiak megszerezték a vezetést, az első harmadban a hivatalos statisztika szerint sokkal többet lőttek. Az egyenlítő…..
susogós mackók 2010.04.17 17:27:11
@zebi : köszönjük neked zebi a nagyon jó képeket a jó összefoglalokat azt hiszem mindenki elégedett lehet
Ma délután fél öttől eldől az U18-as válogatott sorsa. A krynicai vb-csoport messze legerősebb csapatát kellene legyőznünk ahhoz, hogy feljussunk az A csoportba. Sikerünk esetén sem dől még el minden, hiszen a brit botlás miatt utolsó meccsünkön felül kell múlnunk Kazahsztánt…..
susogós mackók 2010.04.16 19:52:59
@vaypeti: nem mész ki tudom hogy szombaton megy pár szülő és az a 2005-ös Zell am See.i érem nekünk is meg van köszi a buzdítást remélem a holnapi meccs meg lesz én itthonról szurkolok a fiúknak Ádámnak pedig gratulálok Bereczki Zsuzsi
A magyar ifjúsági válogatott tizenhat percig tartotta magát a német rohamokkal szemben. A divízió 1-ben idegen ellenfél 16:20-nál szerzett vezetést, majd még az első harmadban megduplázta előnyét. A kapura lövések aránya ekkor 27-6 volt. Többször kaptunk büntetést…..
Nem tehetjük meg, hogy húsz perc jó játék után leállunk, mondta Bob Dever, a magyar U18-as válogatott szövetségi edzője a vb első napja után. Azért sem, mert hétfőn egy órakor a britek ellen sokkal több kell a győzelemhez. Mindhárom előzetesen esélyesebbnek tartott válogatott…..
susogós mackók 2010.04.12 18:35:38
@shootka: lehet hogy lassúak de nézdd már meg légyszives hogy a negyedik gólt is hátvéd ütötte nem mindig őket kell fikázni
Ma este hétkor újabb két mérkőzéssel folytatódik az OB I. középszakasza. Tegnap a Volán bécsi vereségével eldőlt, hogy két kieső lesz, a harc egy továbbjutó helyért folyik tehát a Ferencváros, az Újpest és a Miskolc között. Annak ellenére, hogy a Dab.Docler és a…..
susogós mackók 2010.03.03 15:59:04
@hunvikics: milyen óvást
susogós mackók 2010.03.03 16:17:46
@hunvikics: tillasz semmiről se tudok légyszi világosíts fől köszi
susogós mackók 2010.03.05 14:40:48
@hunvikics: nem válaszol lehet hogy haragszik
Arról már szóltunk, hogy nyakunkon a 14 év alatti korosztály magyar bajnoki döntője, sőt jó előre beharangoztuk a többi utánpótlás-bajnokság végső szakaszának menetrendjét is. Az idő múlik, aki időt tudott rá szakítani, az már tanúja is lehetett a MAC Népstadion A csapata…..
susogós mackók 2010.02.22 21:25:26
@durex26: reméljük nem én is hallottam imádkozom ne jöjjön tudom melyik csapatról van szó és a gyerekem nem repes az örömtől
susogós mackók 2010.02.23 19:20:42
@Ringleader: egyenlőre nincs új infó elcsendesedtek a dolgok remélem ilyen csöndben is maradnak
Ritmustalan első, de egyértelmű második és harmadik harmaddal simán verte a rengeteg székely hokissal felálló román válogatottat a legjobbjait tudatosan nélkülöző magyar szelekció. A Mol ligás játékosok mellett a Sapa Fehérvár AV19 fiataljaira épülő hazai csapat az első…..
susogós mackók 2010.02.11 22:54:26
@Miskolcifan: ezt az oldalt én is néztem, de itt nincs semmi. Van valami külföldi oldal, amit tavaly is tudtam nézni, de sajnos nem tudom melyik volt ez. De köszönöm a segítséget!
Az IIHF kongresszusa szombaton Magyarországnak ítélte a 2010. évi, valójában 2009. december 13. és 19. között megrendezendő divízió 2-es U20-as világbajnokságot. Az esemény megrendezésére határidőig senki nem jelentkezett, így annak elenére, hogy eredetileg nem…..
susogós mackók 2009.05.09 16:11:32
@ulrik: Végre egy olyan ember aki tisztán érti a cikk lényegét nem marha büszkén kellett volna ezt a cikket leírni hanem nagyon szégyelnie kéne magát hogy még egy síros szájú kitud jutni ilyen helyre és még büszke is a semmit tevésére mert mint kitudódott a cikkből összetőrte magát a sok munkától
Kangyal Balázs csapatkapitány a vb utolsó meccse után bejelentette: tétmeccsen nem kíván többé szerepelni a magyar válogatottban. Pat Cortina szövetségi kapitány mérleget vont, leosztályozta a keretet az MTI-nek, négyesnél jobbat senki sem kapott. A találkozó után Ladányi…..
susogós mackók 2009.05.05 20:03:19
@MeLa: Hát ez így van azt nem értem hogy ha valakit ennyire nem birunk miért kell becsapni hogy kiviszem magammal és azután jól meg sz...tom ez szerintem egy szegénységi bizonyítvány nagyon nagyon sajnálom a Krisztiánt meg érdemelte volna ő is a bizonyítást
Magyarország kiesett az A csoportból. A dánok elleni meccsen egy jó, egy közepes és egy rossz harmadunk volt, sorsunkat Vas János ötperces kiállítása pecsételte meg. Jövőre a divízió 1-ben folytatjuk. Az utolsó helyen bukunk lejjebb, így a számítások szerint Szlovénia,…..
susogós mackók 2009.05.03 14:36:58
@EasyFriend: Én csak egy dolgot nem értek a Cortina ennyire nem bírja a Budai Krisztiánt hogy egy fél perc esélyt sem ad neki én nagyon sajnálom
Jót tett a csapatnak, hogy az elmúlt két napon nem kellett játszania, mondta blogunknak Énekes Lajos edző néhány órával a sorsdöntő magyar–osztrák előtt. A kapitány mindkét újonnan kerettaggá lett csatárunkat nevezte a meccsre, Ondrejcik maradt ki.A délután 16:15-kor…..