Folyamatban van  a felkészülés a 2010-2011-es jégkorong-idényre. Csapatunk Búzás Csaba kendo és karate-mesterrel edz május végéig. A mester nem csak fizikailag, de mentálisan is erősíti a fiúkat. A játékosok úgy vélekednek, hogy ez a fajta edzésmód  nagyon…..
Vége a Zsókkal kapcsolatos találgatásoknak, a 26 éves csatár a Cenk alatt folytatja a jégkorongozást. Ráduly Róbert blogunknak elmondta, hogy a hétvégi kászoni huszártoborzón Zsók elengedésére kérte őt Borboly Csaba megyei tanácselnök is, aki időközben Miklós Ervinnel, a…..
joker23 2010.05.05 15:20:16
@hascse: ..l..
 Második mérkőzését is hozta a válogatott, ellenfél ezúttal Izland volt. Kapuban ismét Catrinoi kezdett, a tegnapi negyedik sor kicsit módosítva ma az első sor lett, ennek megfelelően hozta is ez a sor a gólokat. Az első felvonásban két gól esett, mindkétszer a Sport Club…..
joker23 2010.04.12 19:51:23
stats.iihf.com/Hydra/227/IHM227000_85B_2_0.pdf
Dmitri Suur a második a pontlistán.Kemény lesz az észtekkel.15-o és mi 4-3....
Az észtországi divizió 2-es világbajnokság második mérkőzésén volt érdekelt a székely hokistákkal teletűzdelt romániai válogatott. A nyitó mérkőzésen, az eredményből ítélve, sima 1-3-as izlandi siker született. 16:30-kor kezdődött a Kína-Románia összecsapás. Nagyon…..
A második felkészülési mérkőzésüket is megnyerték a pirosmezesek! A mai meccsen kevesebb volt a kiállítás, de ezzel egyenesen arányosan a gólok száma is csökkent. Mindössze egy találatot jegyeztek, azt is az utolsó percben lőtte Nagy, Zsók és Moldován segítségével. Két…..
Hajrá Sport Club Felhívás 2010.04.09 11:31:00
Személyi jövedelemadónk 2%-val idén is támogathatjuk kedvenceinket. Az űrlap letölthető és nyomtatható INNEN. (Nyomtatáshoz előbb a baloldalon található Download gombra kell kattintani.)A kitöltött űrlapokat a területileg illetékes adóhivatalba kell eljuttatni 2010.…..
joker23 2010.04.09 21:51:57
A teljes cikk:
Így néznek ki a hétvégén megvásárolható tárgyak. Pénteken a csapatkép vásárlásával támogathatjuk kedvenceinket, vasárnap az aszatali zászló vételével.   ..
joker23 2010.03.17 20:51:35
 Ruczuj Gellértnek, a Sport Club legfiatalabb hálóőrének tettünk fel néhány kérdést. Kezdjük az elején, hogy kezdtél el hokizni és miért éppen a kapus posztot választottad?Mindig is szerettem a jégkorongot, egyszer a TV-be láttam egy interjút Szuper Leventével és…..
Vákár Lajos Műjégpálya, 17.30, LivescoreI. harmadEmberelőnyben kezdjük a mérkőzést, kérdés, hogy tudunk-e élni vele...Kontratámadás után veszélyben a kapunk. Egyenlő a létszám, Papp Szabi a kiállított.Emberhátrányban uraljuk a játékot (!), kiegészülünk.Érződnek a…..
A titokban remélt továbbjutás ugyan elmaradt, azonban nem hiszem, hogy túl sok panaszra lenne okunk, mert a hétvégén ennél többet nyertünk: egy CSAPATOT. A maga hibáival, tévedéseivel,  de vitathatatlan erényeivel együtt is. Csapatot, amely ismét kezdte visszacsalogatni híveit…..
A címet olvasván sok oldalátogató kíváncsisága kaphat szárnyakat : vajon mitől lehet olyan érzése az embernek, hogy mintha ezt már egyszer átélte volna?Pedig valójában a válasz pofon egyszerű, már persze azoknak, akik kilátogattak megtekinteni a hazai csapat első bevetését a…..
    Talán az idei szezon legnagyobb nézőszámát produkálta a csíkszeredai közönség, körülbelül 1500-an látogattak ki a Kontinentális Kupa második meccsére. A játékoskerete alapján a holland csapat volt az egyértelmű favorit, de talán mindenki bízott a tisztes…..
Livescore, Csíkszereda, 1340 nézőElkezdődött a mérkőzés. Fodor kerül a büntetőpadra, 14 másodperc alatt kihasználjuk az emberelőnyt. Papp Szabolcs talál be, Moldován és Ordzovensky jegyzik az asszisztot. 1-0 ide a 49. másodperceben.A Stars kapuját meglepetésre nem Rajna, hanem…..
Megkezdődött a meccs, kapuban Kozuch.Jobban nyomunk mint az ellenfél, lövünk mindenhonnan, de még a kapuba nem sikerült juttatni a korongot. Sprencz kiállítását Sándor nem hagyja büntetlenül, 1 oda.A második harmad is 1-0-as eredménnyel zárúl, szintén oda.Szépítünk…..
20 órától, itteni idő szerint elkezdődött Pesterzsébeten a Ferencváros-Sport Club mérkőzés.A 10. percben Moldován Ervin talál be, Bíró Ottó átadásából.Vége az első harmadnak, az eredmény maradt, 1-0-ra vezetünk.II. harmad A második harmad 0-0-as döntetlennel…..
joker23 2009.10.04 10:18:52
@Mihaly Arpad the best:
Erdelel,feltudnad tenni vmelyik torrent oldalra,vagy mond meg honnann toltotted.
Elore is koszi.
joker23 2009.10.05 17:04:41
@turulmadar: tisztes eredmény??????na ne viccelj már
Hajrá Sport Club DAB-SC 2009.10.04 19:43:00
A nem a magabiztosságáról híres Árkovics rögtön a mérkőzés elején mattolta csapatunkat. Hruby kiállítása után két újabb büntetéssel sújtotta a Sport Clubot, helyszíni beszámolók szerint jogtalanul, a két 5-3 helyzetet mindkétszer kihasználták a bikák.A második…..
Hajrá Sport Club SC-Progym 2009.09.23 14:06:00
    ..
joker23 2009.09.25 16:24:50
@csiki drukker: Klub-HC már nem lehet
A pénteki SC-DAB mérkőzős emlékezetes jelenete után a MOL Liga fegyelmi bizottsága  csatárunk végleges kiállítás miatti kétmeccses eltiltását nem súlyosbította. Videó, vélemények és kommentárok az esetről ITT.Magyarázkodásnak, egymásra mutogatásnak véleményem…..
joker23 2009.09.19 15:32:22
@@Boy@: Nekem is kellene.
joker23 2009.09.19 15:35:48
@@Boy@: asszem az NHL 08 mert a kepet 2007 12 30 kor raktak fel.
   Sajnos a mai meccsre sem telt meg a csarnok, ezen még sokat kell javítanunk. A mérkőzést nem úgy kezdjük, mint a tegnapelőtt, sőt rögtön az 51. másodpercben egy kapu előtti bonyodalomból gólt is kapunk. De még egy perc sem telik el és Molnár Zsolt egy gyönyörű…..
joker23 2009.09.14 13:32:06
LIVESCOREVákár Lajos műjégpálya 15:00 óraI. harmad:00:51 - Gól (DAB) Korol Kevin Thomas01:35 - Góól (SC) Molnár Zsolt II. harmad35:30 - Gól (DAB) Kiss Ákos : Befordult a kapunk elé és kegyetlenül a felsősarokba jutatta a pakkot! III. harmad42:12 - Gól (DAB) Borsos Attila:…..
joker23 2009.09.13 15:50:06
A ISK-Sport Club utánpótlás csapatai idén is a magyar bajnokságba neveztek: az U18-as (ifjúsági) és az U16-os (serdülő) bajnokság küzdelmei már elkezdődtek, az U14-es (kölyök) bajnokság a tervek szerint hétvégén kezdődik. A hétcsapatos ifjúsági liga résztvevői: Sapa…..
A Dab.Docler idegenben is egy góllal verte előző edzője, Vladimir Matejov jelenlegi csapatát, a HC Topolcanyt. A miskolciak tartalékosan utaztak Bártfára, ehhez képest végig tartották a szoros eredményt. Az SC Csíkszereda a felnőtteknél és az ifjúságiaknál is…..