Szintiboy

0 bejegyzést írt és 530 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Megtörtént a szezon első igazolása csapatunknál. Sok mindenki kedvence, a nagyszerű hátvéd, Jozef Hruby tér vissza a HSC Csíkszeredába. Hruby tavaly távozott csapatunktól a szlovák másodosztályban, a nagymihályi csapathoz, ahol 42 mérkőzésen 5 gólt és 21 gólpasszt jegyzett,…..
Szintiboy 2013.05.20 15:57:28
Ugyan nem ismerem behatóan a székesfehérvári lelátón uralkodó állapotokat, hisz a netes közvetítések minősége sem a legjobb, meg az otthoni alapzajt sem tudja egykönnyen übereli bármi is, de a tény, hogy Raon, a Fehérvári Ördögi Kör oszlopos tagja a nagy nyilvánosság előtt…..
Szintiboy 2013.01.31 13:06:28
@csiki drukker: Ott irja Imi,hogy NEM ÉPPEN. . .
Hajrá Sport Club Kmit megérkezett 2013.01.10 10:09:33
...és a délelőtti edzésen már munkába is állt, Tranca Danival és Beczével alkotott támadótriót. ..
Hajrá Sport Club Erősítünk 2013.01.05 23:02:44
Csatlakozik csapatunkhoz Jaroslav Kmit és Richard Sechny, akik pénteken, Brassó ellen mutatkoznak be a MOL Ligában. Sok sikert!..
Szintiboy 2013.01.09 21:35:00
@csatoimi: Reméljük pénteken 3 pontos golt üt.
Hajrá Sport Club Boldog új évet! 2012.12.31 12:16:01
A blog szerzői nevében kívánok minden olvasónak, szurkolónak, játékosnak, vezetőnek, támogatónak és minden embernek sikerekben gazdag 2013-as évet. ..
Szintiboy 2013.01.05 21:34:52
@wa1907: Jo jo............értem.
Szintiboy 2013.01.05 21:44:07
@csatoimi: Lehet,hogy egyik legjobb légios lett volna.
Szintiboy 2013.01.05 22:28:14
@scottysc: Nyugi csak jöjenek és jobbak legyenek mint Novák.
December 28-án, pénteken 17 órától a HSC Csíkszereda az Újpest csapatát fogadja a Vákár Lajos Műjégpályán, míg vasárnap, december 30-án 17,30 órai kezdettel a Dunaújvárosi Acélbikák vendégeskednek a szeredai jégcsarnokban. Mindkét mérkőzést élőben közvetíti a…..
Szintiboy 2012.12.30 10:27:02
@csatoimi: Na jött-e válasz.
Szintiboy 2013.01.02 17:50:06
@csatoimi: Szombat ota nem sikerült választ adniuk?
Hajrá Sport Club HSC-UTE 5-1 2012.12.28 18:40:04
Ma este hazai jégen mérkőztünk meg az Újpesttel. Természetesen elvárás volt a három pont megszerzése. Negyvenöt másodperc elteltével Novák szerzi meg a vezetést Molnár Szabi passzából, majd 10 perccel később Moldován emeli a korongot Pleszkán fölött a hálóba. Az első…..
Szintiboy 2013.01.02 13:56:47
@Csak a Sportklub : Hozzánk biztos NHL-esek jönnek,hogy senki nem mond semmit.
Gyanítom, még minden csíki hokidrukker a tegnap este történtek befolyása alatt áll, én sem tudok teljes mértékben elvonatkoztatni ettől, de igyekszem jelen írásban a szezonban eddig történtekről elmélkedni teljesen szubjektíven és lehet, hogy helyenként naivan. Előre elnézést…..
Szintiboy 2012.12.23 19:50:20
@szekus: Halode müvész ur ,az ellenfél játékos ha bármikor bent van a kapus területén a biro lekellene fuja ha támadás ha védekezés bármi van.Mindegy hol van a kapus vagy a védö.
Szintiboy 2012.12.23 20:24:02
@szekus: Akkor még 2-2 volt bármi lehetett volna.
Szintiboy 2012.12.28 13:46:10
@szekus: Tessék világtalan itt tisztán leirja mikor nem adnak meg egy golt,a 4 pontot olvasd és értelmezd:471 – NEM MEGADHATÓ GÓL
alkalmazandó.
A Románia Kupa négyes döntőjéből már csak egyetlen egy mérkőzés volt hátra, a döntő, amelyben borítékolhatóan érdekeltek voltak csíki legényeink. Ellenfelünk az utóbbi években a Steaua játékerejét felülmúló Cenk alatti gárda volt: Brassó. Népes nézőszám mellett…..
Szintiboy 2012.12.23 09:45:42
@szekus: Mindegy ,hogy hányadik másodperc az ellenfél játékosa soha nem mehet be a kapus területébe.
Hajrá Sport Club Dobj egy macit! 2012.12.19 07:30:26
Meg szeretné honosítani a Székelyföldön is a Kanadából származó kezdeményezést, a „Dobj egy macit!” programot a Csíkszeredai Sportklub. Ilyenkor előre kiválasztott mérkőzéseken jótékonysági célból plüssmacikat gyűjtenek a szervezők a rászorulók részére, az első…..
Szintiboy 2012.12.21 10:22:05
@icsaba: Ezelöt 2 vagy 3 éve mikor bukarestbe voltunk a román Kupa döntöjére a buszra nem kellet fizessünk és most itthon a bérlet mellet jegyet kell vegyünk?
Szintiboy 2012.12.21 10:54:28
@icsaba: Akkor ne okoskodjak jegyet kell venni és kész.
Szintiboy 2012.12.21 11:37:29
@Szekler: Az igazi szurkolo ezért vett bérletet.
..
Szintiboy 2012.12.11 11:56:42
@poraszabolcs: Hánytol lesz ma Gyergyoval a mecs.
Szintiboy 2012.12.11 12:56:11
@Szintiboy: Már tudom 16.30
A selejtezőcsoport talán legerősebb ellenfelével mérkőztünk idegenben, egy rendkívül hosszú és fárasztó menetelés egyik állomásaként: Bukarestben soha nem mehet biztosra az ember. Nekünk azonban van egy Mihály Edénk, akiről túlzás nélkül állíthatom, hogy élete formáját…..
Szintiboy 2012.12.04 08:29:24
@....s estifény: Ha nem jössz akkor 19.00 a Digi 2.
Nem volt alaptalan kedves olvasónk tegnapi félelme, hogy a mai meccsre nem marad gól a zsákban. Igaza lett. Ráadásul a házigazdák ugyanazzal az érmével fizettek, amit tőlünk kaptak legutóbb: nem egészen hét perc alatt gyakorlatilag lerendezték a meccset, a 7. percben Ondrej Stefanka…..
Szintiboy 2012.11.21 12:08:41
@csatoimi: Nem akarok vitát kelteni de Flinta játékáért ennyi pénzt kivetni tiszta ökörség.Ezért a pénzért 5 Flintát lehetne joindulattal fizetni.
Nagy-Britannia - Románia 3-0 Nem tudtuk megtörni a jeget a második játéknapon sem, 3-0-ra alulmaradtunk Nagy-Britanniával szemben. Most alig több, mint 3 percig bírjuk, Jamieson lő Ruczuj hálójába. Bár az emberhátrányos védekezésünk továbbra is hibátlan, az első harmadban…..
Szintiboy 2012.11.11 11:22:38
@SportcluB4ever: Bukarestbe és a Digi 3 közvetitti fél 6-tol
Hajrá Sport Club Ki érti ezt? 2012.10.31 21:22:35
  A nem éppen a régi időket felidéző kőkemény katonacsapattal szálltak szembe ma este a fiúk annak reményében, hogy legalább itthon győztest mérkőzést nézhetünk végig, ami morálisan is hozzájárulna csapatunk felemelkedéséhez.   Jól kezdjük a találkozót, egy…..
Szintiboy 2012.11.01 11:37:40
@Mónikaaa: Hát pénteken fél 5-tól a Digi 3 mutatja a Miskolc ellenit.
Hajrá Sport Club DAB-HSC 2012.10.29 11:02:20
Ellentétes előjelekkel készülődnek a csapatok a ma esti derbire: a házigazdák a Megyeri úton ütötték ki a lilákat, mi pedig egy megnyert meccset buktunk hosszabbítás után a Fradi otthonában. Csapatunkat továbbra is sújtja az influenza, de ők vállalják a játékot, és bár Góga…..
A tegnapi vállalható vereség után ma egy bosszantó következett, hisz a holland bajnok az 59. percben szerezte a győztes gólt. Gól nélküli első harmad után, amelyben kiegyenlített mezőnyjáték folyt, a visszatérő Adorján szerzi meg a vezetést a 27. percben, amit a hollandok a…..
Szintiboy 2012.10.24 12:21:47
@ZoltaN: Belejönnek ök a végére és mindenkinek meggyülik a baja velük és még 2 igazolhatnak.
Szintiboy 2012.10.25 07:47:02
@ZoltaN: Andrei Butochnov,Mikhailo Dolynin,Pavlo Akymov.
Hajrá Sport Club Őrült derbi 2012.10.07 21:01:11
Nem mondhatni, hogy csapatunk háza táját a csend és nyugalom jellemezte az elmúlt héten: a Brassó óvása miatt kipattant átigazolási botrány miatt alig tudtunk kiállni az Újpest ellen, hogy rövid idő alatt három bekkre fogyatkozzon hátsó alakzatunk a Megyeri úton, ahol a második…..
Szintiboy 2012.10.09 10:44:05
@poraszabolcs: Holnap este 6 itt lesz a mecs Galaccal?
Ma elkezdődtek a Kontinentális Kupa első körének küzdelmei Csíkszeredában. Elsőként a szerbek képviselője, a Vitez mérkőzött meg az izraeli Maccabival, és sima 15-0-val intézte el őket. Majd a török fővárosi csapat ellen léptek jégre fiaink. A törökök az előrejelzések…..
Az eddigi Mol Liga eredményeinket elnézve nem csoda, hogy csapatunk szurkolói és szimpatizánsai nem sok optimizmussal álltak hozzá a ma esti meccshez, amit Brassó ellen vívtunk, akik mindkét hétvégi találkozójukon diadalmaskodtak. Az első 10 perc gyenge játéka után kissé…..
Szintiboy 2012.09.27 18:27:34
@icsaba: HSCI~HSCII 5-3
...mármint az egész MOL-ligát, a rájátszásba kerülést és miért is ne, a végső győzelmet. Egy héten belül másodszor csapott össze a ligaújonc és a HSC, és bánatunkra most is a tigrisek örülhettek. Még fél perc sem telt el az első szlovákiai MOL-liga mérkőzésből, máris…..
Szintiboy 2012.09.16 15:23:17
@Zola21: Meglassuk a mai es a holnapi eredmenyeiteket.
Szintiboy 2012.09.16 18:21:06
@Zola21: dabdocler.hu/online/ csak nehogy lemaradj valamirol
Nem jó ezekben a napokban HSC szurkolónak lenni: a szezon első három mérkőzéséből mindössze 3 pontot tudtunk begyűjteni, a játék színvonala is elmaradt attól, amit a vezetőség és a szurkolók elvártak. Mindezek egyenes következménye, hogy a klub a mai nap szerződést bontott az…..
Szintiboy 2012.09.14 17:04:09
Az idei szezon második mérkőzésére került ma sor, volt amin javítani, hiszen két nappal ezelőtt a Vákár Lajosban kaptunk ki a ligaújonc Érsekújvártól. A találkozó langyosan kezdődik, valamivel a mieink aktívabbak. Az első komolyabb lehetőség Molnár Zsolt előtt adódik,…..
Hajrá Sport Club HSC-UTE 2012.09.08 12:27:33
Jöttünk, láttunk, győztünk - mondhatná Robert Spisák, akinek lehet is oka az örömre, hisz csapata remek helyzetkihasználása révén meglepetésre legyőzte a HSC csapatát a MOL-liga első játéknapján. Egy ilyen totógyilkos mérkőzésen nem jó szenvedő alanynak lenni, de a…..
Szintiboy 2012.09.09 12:44:53
@Zola21: Mi minden szezon elején szenvedünk egy kicsit de majd bele jövünk és álltalában nyerünk is valami kupát.Ti viszont a nagy igazolások mellett csak a bánatotokba szenvedtek.
Szintiboy 2012.09.09 12:54:01
@ovechkin_8: Az nagyon értékes kupa nyerjék meg jövöbe is.
A pénteki Poprád elleni hosszabbításos győzelem után, és a tegnapi poprádi Brassó-verés után már biztossá vált, hogy már csak mi és a szlovákok diadalmaskodhatnak a Csíki Sör Kupán. Ennek fényében kezdjük a mérkőzést, néhány veszélyes helyzetet ki is tudunk…..
Szintiboy 2012.09.04 18:36:57
@Toews: Én azt nem értem ,hogy ennyi évesen és ennyi extra ligás mecs után mennyi idö kell beileszkedni egy csapatba mert ez a 2 mecs után egy nagy 0 és ezek mellet nagyon lassu.Novak és Hurti már az elsö mecsen megmutatták hogy mi a hoki.