noncsi28

0 bejegyzést írt és 26 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A magyar csapatok egy győzelemmel és egy vereséggel kezdték a sosnowieci tornát. Az FTC 8-3-ra kikapott a házigazdától, a Sapa Fehérvár AV 19 hatvan percnél döntetlenre állt, de a 2-2 után büntetőkkel legyőzte a szlovák élvonal újoncát, az iglói csapatot. A Ferencváros…..
noncsi28 2009.08.20 22:08:38
noncsi28 2009.08.20 22:21:00
noncsi28 2009.08.20 22:06:09
Ha az Alba Volán 19-nél megfogalmazott tervek teljesülnek, jó csapat játszhat jó meccseket a következő EBEL-szezonban Fehérváron. Ocskay Gábor sajtótájékoztatón jelentett be fontos dolgokat a mai napon. Úgy gondoltuk, olvasóink szívesen vennék, ha elmélyednénk a részletekben,…..
A finn Jarmo Tolvanen irányítja a következő szezonban az Alba Volán 19 EBEL-csapatát, jelentette be Ocskay Gábor. A szakosztály-igazgató sajtótájékoztatóján további fontos hírek várhatók, írásunkat folyamatosan bővítjük. Hajtás alatt Tolvanen pályaképe.Jarmo…..
A vb előtt nem számítottam arra, hogy egy percet sem fogok játszani. A szezonban olyan teljesítményt nyújtottam, ami alapján alapesetként gondoltam arra, hogy lehetőséget kapok, mondta a jégkorongblognak Budai Krisztián, aki a 25 fős keretből egyedül nem léphetett jégre Svájcban.…..
noncsi28 2009.05.12 10:33:52
@Video Tóni: akkor kérlek magyarázd el...
Tíz év kemény munkájával eljutottunk oda, hogy komoly csapatokkal is fel tudjuk venni a versenyt, képesek vagyunk szoros eredményre. De amikor a szlovák meccsen 13 másodperc hiányzott a pontszerzéshez, akkor sem mondhattuk, hogy nem jogos a győzelmük. Egyetlen dologban voltunk…..
Hétfőn délelőtt hatalmas megtiszteltetés érte a legmagasabban jegyzett magyar játékvezetőt. A 13 éves NHL-múltú, 1700 mérkőzést levezetett ellenőr a megtekintett EBEL-elődöntők alapján Gebei Pétert vezetőbírónak jelölte az EBEL-döntő harmadik mérkőzésére. Gebei…..
Alighanem a szezon legnagyobb OB I.-es meccsét játszották vasárnap kora délután a Megyeri úton, a lila-fehérek tíz perccel tovább voltak teljesen egyenrangú ellenfelei az Alba Volán EBEL-csapatának, mint pénteken, a bajnoki döntő első mérkőzésén. Nagy iramú, élvezetes csata…..
noncsi28 2009.03.15 18:28:01
@hull17: na mi meg büszkék vagyunk rá. ezért ilyen sokszínű a világ, mert mindenki mást szeret, mindenki másnak szurkol, csak valaki tudja úgy tenni, hogy ne bántsa a másikat, valaki meg nem.
noncsi28 2009.03.15 19:22:54
A két nagy érdeklődéssel várt OB I.-elődöntő után a szemtanúkkal beszélgettünk a látottakról. Az UTE–NZ-Stars vezetőedzői és az Alba Volán–Dab.Docler klubvezérei mondják el, hogyan értékelik a csütörtöki mérkőzéseket. Kiderült azt is, visszakaphatják a…..