Kiváló kanadait igazolt a Brassó az EIHL-ből..
Glen Hanlon legyőzi-e vajon Majoross Gergelyt?..
qwertzuiop05 2020.02.22 00:37:47
@lbsz: Azért Kassa-verésben se rosszak!
Megvannak a sorok a britek elleni mérkőzésre Rajna Miklós (Arany Gergely) Stipsicz Bence, Pozsgai Tamás – Szirányi Bence, Scott Macaulay – Garát Zsombor, Kiss Dániel – Szabó Bence Erdély Csanád, Hári János, Sofron István – Papp Kristóf, Nagy Gergő, Galanisz Nikandrosz – Terbócs István,…..
Jesse Dudás is Csehországba igazol..
qwertzuiop05 2020.01.31 21:11:54
@DominiKing: Játszott ő TOPabb ligában is önerőből, szóval ez nem érv szerintem.
qwertzuiop05 2020.02.01 00:14:11
@DominiKing: Oké, akkor egyetérthetünk abban, hogy nem értünk egyet.
qwertzuiop05 2020.02.01 10:20:03
Mikron Nové Zámky–DVTK Jegesmedvék 10-2 Strenk Hunor: Elnézést szeretnénk kérni a szurkolóinktól, főleg azoktól, akik elkísértek minket Érsekújvárra. Úgy gondolom, hogy a mérkőzés fordulópontja az volt, hogy a második harmadban a két kapuvasunk után az ellenfél hatékony volt az emberelőnye…..
qwertzuiop05 2020.01.25 19:05:39
@KCs: Gratulálok ehhez az ízléses háeszhez!
Felmerül ilyenkor, hogy miért nem kenyéradód sikereinek örülsz inkább, de hát ugye mindannyian tudjuk a választ.
Kezdődhet az igazi magyar presztízshétvége..
qwertzuiop05 2020.01.18 21:30:08
qwertzuiop05 2020.01.18 21:59:18
@21 ezer Ft: Ez jó volt!:o)
Gratula egyébként!
DVTK Jegesmedvék–Slovan Bratislava 6-3 Marcel Rodman, DVTK Jegesmedvék: “Az első harmadban jól jégkorongoztunk, és némi szerencsével megszereztük a vezetést. Arra számítottam, hogy a Slovan erősebben kezd majd a második harmadban, de arra nem, hogy mi gyengébben folytatjuk. Szerencsére egy…..
qwertzuiop05 2019.11.22 22:54:04
Az Extraliga Csíkszeredája érkezik Miskolcra..
qwertzuiop05 2019.11.22 20:57:57
Hazai rohanásba kezdenek a DVTK Jegesmedvék..
qwertzuiop05 2019.11.15 16:41:53
@qwertzuiop05: Lécci tegyétek be a linket a jkb-ra is!
qwertzuiop05 2019.11.15 16:46:15
@adam_szabo_92: Reménykedem, hogy nem lesz gond!!!
Magyarország–Kína 5-0..
qwertzuiop05 2019.11.07 00:46:35
qwertzuiop05 2019.11.05 17:08:55
@qwertzuiop05: Mondom szurkolóJUK.
Kanadai-kazah csatárt igazoltak a DVTK Jegesmedvék..
qwertzuiop05 2019.10.29 16:18:01
@adam_szabo_92: Branislav Mezei szerintem tapasztaltabb.
qwertzuiop05 2019.10.29 17:15:32
@adam_szabo_92: Végül is mindegy, csak váljon be nálunk ez a szent ember.
Jared Brown távozik az UTE-tól..
qwertzuiop05 2019.10.28 14:43:12
Kupadöntő is a nagymihályi Jegesmedvék-meccs..
qwertzuiop05 2019.10.25 19:54:24
Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK 3-0 Miroslav Ihnacak: – Kiegyenlített erők harcát hozta a mérkőzés, nagyon jól védekeztünk és a kapusunk is remek napot fogott ki. Keményen megdolgoztunk ezért a győzelemért, jár a gratuláció a srácoknak!Malcolm Cameron: – Két harmadon keresztül…..
qwertzuiop05 2019.10.20 02:29:04
@CsakÚjváros: Az sem kizárt, mindenesetre vérző sérülésre semmit sem fújni picit fura.
A Slovan ellen senkit sem kell külön motiválni..
qwertzuiop05 2019.10.06 17:27:39
Álljunk meg egy pillanatra: listavezető a DVTK..
qwertzuiop05 2019.09.25 20:58:50
@szmakarov: Nem fér be!:o)
HC Banská Bystrica–DVTK Jegesmedvék 2-3 Marcel Rodman: Boldog vagyok a megszerzett két pont miatt. Egy olyan helyen győztünk, ahol a szezon során nem sokan fognak. A szezon ezen szakaszában még hibáznak a csapatok, a mai meccsen is sok volt a hiba, de egyértelműen látszik a fejlődés a…..
qwertzuiop05 2019.09.25 12:23:58
DVTK Jegesmedvék–HKM Zvolen 2-1 Marcel Rodman: Jól és agresszívan kezdtük a meccset, nagy tempóval. Az első 30 percet egyértelműen mi irányítottuk, azután viszont átvette az irányítást az ellenfelünk. Sok kiállítás volt a meccsen, ezeket a jövőben jobban kell kezelnünk és az emberelőnyös…..
qwertzuiop05 2019.09.15 15:41:07
@qwertzuiop05: A lényeg lemaradt: terrorhoki rilódid!
qwertzuiop05 2019.09.06 21:17:51
qwertzuiop05 2019.09.06 21:19:04
Nem engedhetjük el a bajnokság elejét..
qwertzuiop05 2019.08.28 18:10:15
@solarys: "Kiderült, hogy mi okozta a rosszulléteket?
- Egyelőre nem. A helyi élelmiszerfelügyelet kiszállt, mintákat vettek és megkezdték az eljárásukat. Mi is nagyon kíváncsian várjuk, hogy mi lesz az eredménye. De az biztos, hogy a vacsora lehetett a bűnös, mivel kollektíven csak itt étkezett a csapat és az a néhány játékos, aki a délutáni szabadprogramján egy étteremben külön megvacsorázott és csapatvacsorán csak az előételből evett, az nem lett rosszul. Kártérítési igényünket már jeleztük a szállodának, és a Tátra Kupa szervezői is. Elég nagy sajtóvisszhangja volt Szlovákiában is az ügynek, így remélhetőleg kiderül majd, hogy mi volt az ok."
qwertzuiop05 2019.08.28 18:22:25
@solarys: Egyébként kassai játékosoknak is voltak gondjai, a Cracovia elleni meccsen 8-9 junior játszott, ezért is lehetett az a végeredmény, ami.
Ráadásul miskolci szurkerek is betegek lettek, és ők nem ott ettek, ahol a csapat.