medve89

0 bejegyzést írt és 31 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Ma két hazai hátvédünk, Papp Szabolcs és Góga Attila válaszait olvashatjuk...
  Romániai idő szerint ma este vívja első mérkőzését a Koninentális Kupa harmadik fordulójában a HSC Csíkszereda. A tavalyi dán bajnokság sima megnyerése után az idei szezonban sem tétlenkedik a SønderjyskE. Kívánunk a csapatunknak…..
medve89 2010.11.26 16:22:16
Kanada nem sok esélyt adott nekünk, már az elején elrendezték a dolgokat. Az első harmad felétől már csak az volt a kérdés, hogy sikerül-e megúsznunk a két számjegyet, és hogy be tudjuk-e ütni a becsületgólt. Az egyik összejött, a másik nem. Szuper Levente hat gólt kapott,…..
medve89 2009.04.26 20:06:46
Az első meccs 0-11-e után a divízió 1-es világbajnokság toruni csoportjában hetet kapott a lengyelektől a főként székelyekből álló román válogatott, amely 120 perc alatt még nem tudott betalálni az ellenfelek hálójába, az eredmény tehát 0-7. Az esélyesek nyertek a másik két…..
Jelentős meglepetésre vezetni sem tudott a HC az SC ellen a román bajnoki döntő első mérkőzésén. Sok kiállítással és sérüléssel járó csata volt az, de szerencsére csak az egy eltiltott, Saluga nem áll csapata rendelkezésére vasárnap. Romániai idő szerint 14.30-kor,…..
A Mol Ligában meghatározó szerepet betöltő játékosokat bemutató sorozatunkban – Jánosi Csaba, Patrik Wallenberg és Ladislav Sikorcin után – a negyvenedik évében járó román Catalin Gabriel Geru, a Steaua Bucuresti legponterősebb játékosa következik. Geru Galacon…..
medve89 2009.03.05 21:07:45
sport.ize.hu/click.php?id=2441&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DHNSqcyWc2zM%26fmt%3D18 nezetek meg lecci de ne rohogjetek!!!lehet 1 kicsit vicces de na.' szanko hoky':)
Napok óta aggasztó hírek érkeznek az SC Csíkszereda háza tájáról. Ráadásul kedden gyenge játékkal, hat játékost nélkülözve 6-1-re kikaptak a HC-tól. Cseke Szilárd klubigazgatóval és Gál Sándor edzővel beszélgettünk a kialakult helyzetről. Egy tény: a csapat svéd…..
A teljes EBEL-kerettel megyünk Csíkszeredába, a tervek szerint 21 mezőnyjátékos és 2 kapus utazik, mondta blogunknak Ocskay Gábor a háromcsapatos csíki szupertornáról. Az Alba Volán szakosztály-igazgatója komoly presztízsmérkőzésekre számít. "A tornát Csíkszereda városa…..
medve89 2009.02.19 13:48:44
"Amit a csapat az utolsó hónapban nyújtott, az volt az igazi Alba Volán" – jelentette ki Ted Sator vezetőedző a klub hivatalos honlapjának tudósítása szerint a csapat keddi sajtótájékoztatóján. A honlapról derül ki az is, végleges, hogy az EBEL-csapat jövő héten…..
A kedves olvasók valószínűleg élénken emlékeznek a nyáron meghirdetett meztervező versenyre és a győztes munkára, amely Dzenisz Pankratov hozzászólónk kreativitását dicséri. Az Ötödik Sor elhatározta, hogy legyártatja a mezeket az érdeklődők számára. Ebben a szezonban a…..
A román jégkorongszövetség értesítése szerint a szombati SC Csíkszereda–HC Csíkszereda mérkőzés magyar idő szerint 17.45-kor, az SC győzelme esetén esedékes vasárnapi találkozó 13.00 órakor kezdődik. A találkozó(ka)t a magyarországi Sportklub Tv mindkét napon késő…..
A HC-nek már csak egy győzelemre van szüksége ahhoz, hogy a Mol Liga első kiírásának győztese legyen, Kurkó János csapata a döntő második meccsén is 3 gól különbséggel verte ellenfelét, 6-3. Mihály Árpád klasszisára kevésbé volt szükség, mint szombaton, két asszisztot…..
A Mol Liga kiírásának 187. meccse lesz a szombati HC–SC rangadó. Hogy hány mérkőzéses lesz a szezon, azon múlik, mikor éri el valamelyik csapat a harmadik győzelmet. A résztvevők nem számítanak söprésre, kiegyenlítettek az erőviszonyok. Mind a négy múlt heti elődöntőt…..
Jégkorong Mol Liga 2008.09.01 12:02:00
1. forduló (2008. szeptember 12.)2. forduló (2008. szeptember 14.)3. forduló (2008. szeptember 19.)4. forduló (2008. szeptember 21.)5. forduló (2008. szeptember 26.)6. forduló (2008. szeptember 28.)7. forduló (2008. október 3.)8. forduló (2008. október 5.)9. forduló (2008. október…..
medve89 2009.01.28 19:41:06
Ma is meg kellett küzdenie a kék-fehér csíki alakulatnak az Újpesttel, de behúzták a második meccset is, így ők már a döntőben vannak. Ismét az újpestiek szereztek vezetést, de ezúttal a házigazdák még a második harmadban fordítottak. A harmadikban az előnyüket tovább…..
Claude Lemieux öt év szünet után – 43 évesen – visszatért a jégre. Kinek mi jut eszébe róla? A laikusok a korára csodálkoznak rá. A Devils-szurkolók felidézik a csapat 95-ös Stanley-kupa-győzelmét, amikor Lemieux lett a rájátszás MVP-je. A szakértők tudják, a liga…..