biowolf

0 bejegyzést írt és 71 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A kérdést először a torna előtt tettük fel, akkor a címvédő nyerte a szavazást, 273 vokssal, Kanada 189-cel zárt másodikként. Másodszor a negyeddöntők előtt jöttünk elő ezzel, még mindig nyolccsapatos modullal, igaz, az aspiránsok száma menet közben megfogyatkozott. Kanada…..
Az IIHF minden vb elején közzéteszi előzetes világranglistáját. Ez a lista már nem tartalmazza azokat a pontokat, amelyeket a csapatok az adott évben elveszítenek, így a végleges sorrend az adott évi helyezésnek megfelelő pontszám hozzáadásával alakul ki. A…..
biowolf 2009.05.08 17:01:55
@M.Lac: koszi megnezem
Magyarország kiesett az A csoportból. A dánok elleni meccsen egy jó, egy közepes és egy rossz harmadunk volt, sorsunkat Vas János ötperces kiállítása pecsételte meg. Jövőre a divízió 1-ben folytatjuk. Az utolsó helyen bukunk lejjebb, így a számítások szerint Szlovénia,…..
biowolf 2009.05.03 12:11:19
@barcelinho: marmint a roman sport1 gondolom!!!
Magyarország harmadjára is óriásit játszott, az utolsó percekig harcban voltunk a középdöntőért a világranglista-kilencedikkel. Az első harmadot elvesztettük, a másikat fantasztikus teljesítménnyel nyertük. Rengeteg helyzetünk volt, de csak egyből lett gól. Az ellenfél…..
A lengyelek megszerezték a 2. helyet az U18-as világbajnokság minszki csoportjában, miután hosszabbításban 4-3-ra legyőzték az 5. pozícióban záró litvánokat. Guzikék két pontot szereztek, ezzel 10-nél tartanak, és a két hétpontos egyike sem foghatja be őket, mivel minket is…..
biowolf 2009.04.12 16:36:56
A lengyel válogatott megnyerte Ukrajna elleni mérkőzését, ezzel továbbra is jó úton van, hogy a divízió 1-es U18-as világbajnokság minszki csoportjának második helyén végezzen. Az első két harmad még szoros volt, az utolsó már nem annyira, a vége 7-3 lett. Nem véletlen, hogy…..
biowolf 2009.04.11 15:12:19
@veghist: a bwin nem adja!
Délelőtt 11-kor kezdődik az ifjúsági világbajnokság magyar–lengyel mérkőzése. Győzelem esetén közel kerülünk a meglepetéshez, és megragadunk a csoport felsőházában. Ha kikapunk, az eddigi bravúros teljesítmény ellenére még izgulhatunk egy darabig. A szerda szünnap…..
Biztos vagyok benne, hogy a világbajnokságra a Budapesten látottnál erősebb csapattal megyünk – mondta blogunknak Roy Johansen. A norvég válogatott szövetségi kapitánya szerint a magyar csapat egy-két mérkőzést nyerhet a vb-n a kiesés elleni körben. Roy Johansen elmondta,…..
biowolf 2009.04.08 16:11:41
@D. Gromov: kosz, azt meg sem neztem! Elnezest!
Hat órakor kezd a vb-n a magyar ifjúsági válogatott. Első ellenfelünk a toronymagas esélyes Fehéroroszország. A hazai csapat átlagéletkora egy évvel magasabb, náluk alig van 1992-es az 1991-esek mellett, nálunk csak a csapat fele utolsó éves ifi.A magyar küldöttség vasárnap…..
biowolf 2009.04.06 20:52:46
A Képes Sport kiváló interjút közölt ifj. Ocskay Gáborral 2004-ben, amikor kiderült, hogy szívproblémái vannak. "Nem hittem volna, hogy huszonkilenc évesen arról kell döntenem, hogy napokon belül megváltozhat az életem. Ezt a gondolatot igyekszem magamtól elhessegetni"…..
biowolf 2009.03.25 19:58:45
Gábor fiam meghalt éjfélkor szívinfarktusban! – írta blogunknak sms-ben id. Ocskay Gábor, az Alba Volán ügyvezetője. A klub válogatott hokisa harmincnégy éves volt. Az MTI hírösszefoglalója szerint a játékosokat és a vezetőedzőt sokkolta a halálhír."Gábor éjfélkor…..
Este hatkor kezdődik a magyar bajnoság döntője. Négy nyert mérkőzésig küzd az Alba Volán és az UTE. Rég látott várakozás előzi meg a találkozókat. A szurkolók a lilák remek védekezésére és a légiós soruk támadójátékára alapozva már-már EBEL-színvonalat jósolnak. A…..
A Mol Ligában meghatározó szerepet betöltő játékosokat bemutató sorozatunkban – Jánosi Csaba, Patrik Wallenberg és Ladislav Sikorcin után – a negyvenedik évében járó román Catalin Gabriel Geru, a Steaua Bucuresti legponterősebb játékosa következik. Geru Galacon…..
Változott a magyar válogatott vb előtti edzőtáborának helyszíne. Nem az olasz Cavalesébe utazik a Cortina-csapat, hanem Münchenbe. Az ok egyszerű: kitűnő ajánlatot kapott a szövetség a németektől. Ismertetjük a teljes programot. Ha az olimpiai felkészülés rövid volt, akkor…..
biowolf 2009.03.04 15:23:05
@AngyaLka: aranyokrol beszelunk, mindenhol vannak szep nok, van ahol nagyobb aranyban van ahol kissebben! A magyar nok szepek (a nok altalaban szepek), de szerintem vannak olyan helyek ahol tobb szep no van! Bocs:))))))
biowolf 2009.03.04 15:43:26
@AngyaLka: ezt termeszetesen en is igy gondoltam:)))
biowolf 2009.03.04 18:38:38
@Tillasz: szegeny fejed!!
Kőkemény ellenfele volt a Mol Liga győztese az EBEL-kilencediknek, annyira, hogy meg is nyerte a mérkőzést. Az Alba Volán nem tudta azt a gyors, sokpasszos játékot játszani, amellyel egy nappal korábban lehengerelte az SC-t. A fehérváriak csak szaladtak az eredmény után, a HC 14.…..
biowolf 2009.02.26 18:36:55
@Rex: Hat kedves Rex ez inkabb ratok jellemzo, nektek volt akkora mellenyetek, hogy igy meg ugy szarraveritek..... most jon a sok rinyalas! Ti zengtek ariakat az EBEL-szintrol amit ugye a romaniai csapatok meg sem kozelitenek es nem mi! Mi tudjuk kb. hol a helyunk a vilag jegkorongjaban, persze nem szeretnenk itt megrekedni, talan ezek utan ti is el kezditek kapisgalni hogy a tietek hol van!
Elképesztő különbség volt a csapatok közt a Mol Liga-ezüstérmes és az EBEL-kilencedik mérkőzésén. Az Alba Volán játékosai sokkal-sokkal gyorsabbak és erősebbek voltak, oda is tették magukat rendesen az elejétől kezdve. Kis túlzással akkor ütöttek gólt, amikor csak…..
biowolf 2009.02.26 17:41:36
biowolf 2009.02.26 17:52:07
@Joegep: hat a fenyeves dumasok elbujhatnak! ez varhato volt!
biowolf 2009.02.26 17:52:49
@Enzo Molinari: ugye csak viccelsz!!????
Jégkorong Olaszország következik 2009.02.06 12:33:00
A pénteki és a vasárnapi találkozókon kiderül, milyen esélyekkel várhatjuk az áprilisban kezdődő A csoportos világbajnokságot. Olaszország és Ukrajna azt a színvonalat képviseli, amilyen válogatottakkal a kiesés elkerüléséért harcolhatunk Zürichben és Bernben. Pat Cortina…..
biowolf 2009.02.06 15:51:24
biowolf 2009.02.06 15:53:59
biowolf 2009.02.06 16:04:22
A magyar válogatott legnehezebb ellenfelével, Lettországgal kezdi az olimpiai selejtezőket. Nem kérdés, a hazaiak esélyesebbek, de ha nagyon jók leszünk, talán meglephetjük őket. A csütörtök délelőtti edzésen jól mozgott a csapat, át kell menteni a formát a mérkőzésre is. Az…..
Jégkorong Lettország következik 2009.02.05 10:43:00
Lettországgal eddig négyszer mérkőztünk. Egy győzelem, egy döntetlen, két vereség a mérlegünk. Kiindulhatnánk egyik-másik eredményből, de nem lehet. A csütörtöki mérkőzést csütörtökön kell lejátszanunk. A hazaiak persze mindenképp esélyesebbek.Az 1933-as…..
biowolf 2009.02.05 17:51:29
@an0nim: ezer koszonet!
Február 1-jétől a HC Felcsík utánpótláscsapatánál dolgozik a Zalaegerszegről távozó Kercsó Árpád. Az edző blogunknak elmondta, nem fegyelmi büntetése miatt tér vissza szülőföldjére, az csak az utolsó csepp volt a pohárban."Nagyon szerettem a zalaegerszegi feladatot,…..
biowolf 2009.01.29 21:09:19
@D. Gromov: Ez csak ugy lehetseges, hogy jol elverte Kercso oket, ezert sirtak! Meg a bucsufellepesen sem birt magaval a "szorny"!!! Bar errol ugyis hallani fogunk majd nemsokara reszleteket, hiszen Roger es guriga uram jr. biztos ott lapitottak valahol a palank mogott!
biowolf 2009.01.29 21:26:34
@veghist: normalis ember igy gondolkodik!
Ha csak átmenetileg is, de lélegzethez jut a magyar jégkorongsport egyik leendő bástyája, a Zalai Titánok csapata. Kercsó Árpád műhelye szünetmentesen folytathatja működését. A cél érdekében mindenki gyorsan mozdult, és a részsiker érdekében cselekedett. Két hónap levegő az…..