peet

0 bejegyzést írt és 48 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Az UTE az OB I.-döntő harmadik mérkőzésén is 100 százalék fölött teljesített – már ha ez lehetséges –, az Alba Volán harmadjára sem hozta azt, amire az EBEL-szezon közben képesnek tűnt, és ez az első két találkozóval ellentétben elegendőnek bizonyult a…..
peet 2009.03.17 21:29:20
@csik city: Hagyjuk már a gallér sztorit.Itt nem erröl van szó.nem megy,mert mindenki belehánnya a ...-át.nem látni,hogy ebböl hogy lesz játék a köv. meccsekre.Az kevés hogy a 3.harmadba megnyomjuk,mert ugysem birják majd.Azt felejtettük el,hogy közben nem kéne 3 golos hátrányba kerülni,mert az Ute fegyelmezetten játszik!!
(a gallérra visszatérve ti már lejjebb vettétek?mert asszem ott is gondok vannak:)
Alighanem a szezon legnagyobb OB I.-es meccsét játszották vasárnap kora délután a Megyeri úton, a lila-fehérek tíz perccel tovább voltak teljesen egyenrangú ellenfelei az Alba Volán EBEL-csapatának, mint pénteken, a bajnoki döntő első mérkőzésén. Nagy iramú, élvezetes csata…..
peet 2009.03.15 20:50:23
@Szotyi15: Miben van benne a keze?Abba hogy 11 gólt lött a csapat 2 meccsen?Ezt a baromságot!A birorol meg annyit,hogy amikor mutatták a szünetek végén,mindig az UTE kispadjánál dumálgatott,meg röhögött.Nem lehet a két csapat lehetöségét összehasonlitani,ez jön ki a meccseken,és fog is kijönni a hátralévökön.4-0 lesz,az biztos,de nekem többet mutat az UTE,mint amit vártam!Csak hát a keményebb,gyorsabb bajnokság eredménye látható.
A végeredmény és az utolsó harmad alapján azt is mondhatnánk, sima győzelmet aratott a címvédő a trónkövetelővel szemben. 40 percig azonban korántsem volt kézenfekvő, hogy a házigazda képes lesz érvényesíteni az úgynevezett papírformát. Egy tempós és izgalmas első, egy…..
peet 2009.03.13 21:52:22
@ostereich: Csipjél vissza picit!!A mutatott játék alapján irtam.Kretén!!!Hajrá Volán
Sztem semmi sértöt nem irtam
peet 2009.03.14 20:40:15
@KCs: Egyetértek,sztem Martz húzó ember.Rengeteg pontot termel és jok a meglátásai a pályán.Guerreiro is azt nyilatkozta,hogy Martzal élmény játszani.
Az OB I.-döntő összes mérkőzését közvetíti a Sport 1 vagy a Sport 2, akárhány lesz is. A Magyar Jégkorong Szövetség összegyűjtött jó néhány érdekes adatot, közleményt adott ki, ennek fontosabb pontjait ismertetjük, amelyekről még nem esett szó nálunk. Az Alba Volán és…..
Ettől a pillanattól kezdve nem lehet kommentálni az OB I.-rájátszásról szóló híreinket. Kissé szomorúak vagyunk, hogy ilyet kellett lépnünk, de elfogytak moderátori kapacitásaink, találomra kivagdosni embereket meg mégsem elegáns. Szóval, aki továbbra is őrjöngeni,…..
peet 2009.03.08 22:31:12
@fekete8: Amugy ez a gyerek csinált valami hasznosat is a bajnokságban?A vychodilra gondolok.
A magyar bajnoki címvédő és első számú kihívója is 2-0-ra vezet az OB I. elődöntőiben. Mindketten idegenben győztek a második mérkőzéseken, az Alba Volán 5-3-ra verte jelentős nehézségek közepette a Dab.Doclert, az UTE pedig 4-2-re az NZ-Starst. A Dab.Docler alaposan…..
peet 2009.03.07 00:01:11
@iNeZ: Nem mondtam ilyet,hogy egy rakás szar.Egyáltalán nem sértésnek szántam,de már tele a t...m azzal,hogy savazzák a Volánt,hogy ilyen gyengék,meg olyan gyengék.A mai mutatott játék egyenlö a nullával,de azért hoztuk a meccset.Sztem mégegyszer ilyen tré modra nem fogunk játszani.Ha mégis,akkor tényleg el kell gondolkozni pár dolgon.Nekem eddig csalodás a mutatott játék,mert nem ehhez szoktam a szezonba.
peet 2009.03.07 00:06:20
@raul77: Szted ezt mutatták az Ebelbe a mieink?Láttad öket egyáltalán osztrák bajnokin?Most mi a faszomat vártál,Hogy 10-12 gollal nyerjen a Volán?Elhiheted hogy nem ilyen szar játékkal vertük a Kacot,meg a többi csapatot,akik kicsit más dimenzioba játszanak,mint a Dab,vagy mondjuk a mai teljesitmény alapján a Volán.
peet 2009.03.07 11:20:07
@gabute: Hadjuk már ezt,hogy ki mennyit pihent,müvileg!Hahaha.Ekkora baromságot.Jo lenne vasárnap ugy játszani,mint ahogy tudunk,a gondok ellenére,aztán akkor okoskodhatna itt a sok nagyarcu Dabos,meg a többiek.Még hogy kicsi a külömbség a két bajnokság között.Inkább egy meccsen nem jött ki ugy,de fehérváron pl.felborult a pálya.
A két nagy érdeklődéssel várt OB I.-elődöntő után a szemtanúkkal beszélgettünk a látottakról. Az UTE–NZ-Stars vezetőedzői és az Alba Volán–Dab.Docler klubvezérei mondják el, hogyan értékelik a csütörtöki mérkőzéseket. Kiderült azt is, visszakaphatják a…..
peet 2009.03.06 21:52:31
@OliBLOOD: Vasárnap van még egy dobásotok.Lehet bizonyitani,de sztem ott más lesz a forgatokönyv.
peet 2009.03.06 22:14:21
@OliBLOOD: Ezzel egyetértek,de Fehérváricsabival is!!
Este megkezdődnek a magyar bajnokság elődöntői. Fejér megyei a Fejér megyeivel, negyedik kerületi a negyedik kerületivel harcol a döntőért. Mától erőltetett menetben, két nap mérkőzés, egy nap pihenő ritmusban folynak tovább a felsőház küzdelmei.A Megyeri úton este hatkor…..
peet 2009.03.05 22:31:47
@russia: Vegyél már picit vissza!!!Nem kell itt arcoskodni.
Csak a Volán!
peet 2009.03.05 22:39:47
@russia: aha
Kőkemény ellenfele volt a Mol Liga győztese az EBEL-kilencediknek, annyira, hogy meg is nyerte a mérkőzést. Az Alba Volán nem tudta azt a gyors, sokpasszos játékot játszani, amellyel egy nappal korábban lehengerelte az SC-t. A fehérváriak csak szaladtak az eredmény után, a HC 14.…..
peet 2009.02.26 21:42:34
@lacsek77: Erröl van szó.Bár ez a mai meccs lenne a legnagyobb gondja minden szurkolonak!!!
peet 2009.02.27 19:33:23
@Hutyuru: Inkább töltelék az Ebelben,mint szorakozni a Mol ligába,ahol nem lehet fejlödni.
peet 2009.02.27 20:49:39
@Hutyuru: Ezzel mit akartok bizonyitani?A Volán tanulni ment az Ebelbe,és jo pár nagyobb csapatot elkapott.A szükösebb keret miatt nincsenek a 8-ba,de ha te figyelted a meccseket,akkor tudnád hogy 3 sorral nyomták 2 honapon keresztül az eltiltások miatt.Akkor ment el a rájátszás.De mindegy,mert ez senkit nem érdekel,csak a Volán szurkolokat.
Elképesztő különbség volt a csapatok közt a Mol Liga-ezüstérmes és az EBEL-kilencedik mérkőzésén. Az Alba Volán játékosai sokkal-sokkal gyorsabbak és erősebbek voltak, oda is tették magukat rendesen az elejétől kezdve. Kis túlzással akkor ütöttek gólt, amikor csak…..
Egyszerre négy gólt sikerült szereznie a Salzburgban eddig góltalan Alba Volánnak, ez most egy pont megszerzéséhez volt elegendő, a hazaiak büntetőkkel nyertek. A magyar bajnok minden dicséretet megérdemel, kétszer is mínusz kettőről jött vissza, az utolsó egyenlítő gólt…..
Az utolsó harmadban nyerte meg az alapszakaszgyőztes a Mol Liga-döntő első mérkőzését, negyven perc után még 2-2 volt az állás. A hivatalos pályaválasztónak volt egy jó formában játszó Mihály Árpádja, a klasszis mesterhármasa elégnek bizonyult a győzelemhez, 5-2.…..
peet 2009.01.31 21:11:15
@Runny: Azért a határozottság kicsit kevés,annál picit több kéne.A Volán 2 éve játszik olyan iramu meccseket,amit nem hinném hogy a Mol ligás csapatok birnának.Elhiheted,hogy 4-5 van közöttük.
peet 2009.01.31 21:19:23
@Runny: Persze,emlékszem.Egy meccsen minden csapatot el lehet kapni,ha ugy mennek ki a jégre,hogy ez már ugyis megvan.Én csak azt mondom,hogy a Volán a saját iramában játszik,nem nagyon fogják megszoritani!
Hatvanöt percen át nem tudtak gólt lőni az érdekeltek a miskolci tévés meccsen, a győztes találatot a hazaiak vitték be, 1-0. A Dab.Docler 6-4-re nyert Bukarestben a Steaua ellen, immár szinte biztos, hogy két magyarországi résztvevője lesz a playoffnak, de még nem tudni, a…..
Nem mindennapos eseményeken van túl a csapat, de ilyen dolgok minden klub életében előfordulnak, értékelte a Blake Forsyth menesztése utáni helyzetet Énekes Lajos Alba Volán-edző. A csapat ma Linzben játszik, ahol szeptemberben parádés győzelemmel kezdte az EBEL-szezont, és ahonnan…..
Sokáig úgy nézett ki, elkaphatjuk megint a Red Bull Salzburgot, de hiába kezdtünk jól, és hiába egyenlítettünk kétszer is – Palkovics Krisztián duplázott –, az utolsó tíz perc az ellenfélé volt, így kétgólos vereség lett a vége. A többi meccs közül pont a…..
Horváth András felépült, itt van velünk, játszik a Villach ellen – kezdte Énekes Lajos, az Alba Volán edzője a 2009. év első EBEL-mérkőzése előtti helyzetismertetést. Kiderült, mégsem hátvéd maradt ki a keretből, és van egy beteg is a csapatban."Nem tudunk teljes…..