szabi(ka)

0 bejegyzést írt és 33 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Közlemény!Az országos hírügynökségek, illetve az országos sajtó azon információival kapcsolatban miszerint a napokban csíkszeredai személyek fenyegették meg a Brassói Corona jégkorongcsapatának egyes játékosait, és azok családjait a Csíkszeredai Sportklub a következő…..
szabi(ka) 2013.04.07 12:55:58
Zsinórban hetedik bajnoki címét is behúzná a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a román jégkorong-bajnokságban. A csapat előtt álló teendőkről Moldován Ervint kérdeztük. – Hogyan készültök a román bajnoki döntőre? – A MOL Liga döntő elvesztése után komolyan…..
Ma délután az érsekújváriakat fogadtuk a Vákár Lajos Műjégpályán. A szlovákok két napja 4-0-ás vereséget szenvedtek a Cenk alatt, így a rájátszásért folytatott harc továbbra is éleződik. Stefankaék ellen nem nagyon megy az idén, a negatív mérlegen itt az idő kicsit…..
szabi(ka) 2013.01.23 12:00:24
@farkashazy69: nem korrekt ,hogy Papp Sz. vagy Becze ki szól netán ki integet,a baj csak ott van hogy azt nem látod hallod hogy ez azért van mert elég egy korongot elveszteni máris küldik egyesek ide meg oda (egyszóval szidják).És akkor még szerinted van kedvük ott maradni a jégen meccs végével és bájosan mosolyogni és integetni
Minden kedves olvasónknak, szurkolónak, támogatónak, vezetőnek és jégkorong-szerető embernek kívánunk egy áldott, örömteli, békés, boldog karácsonyt! Széllyes Sándor - Székely Karácsony Hóba temetkezett csíki havasokon, Áron – egymagában – fenn a Madarason – Uram,…..
Hajrá Sport Club HSC-Érsekújvár 2012.11.04 11:04:22
Az olimpiai előselejtezőket megelőző utolsó játéknapon nem lehet más célja csapatunknak, mint megszerezni az utolsó skalpot is, hisz az újonc érsekújvári együttes eddig mindkét meccset megnyerte ellenünk. A Miskolc elleni összecsapás jó ráhangoló volt, a sérüléséből…..
szabi(ka) 2012.11.04 12:26:00
...mármint az egész MOL-ligát, a rájátszásba kerülést és miért is ne, a végső győzelmet. Egy héten belül másodszor csapott össze a ligaújonc és a HSC, és bánatunkra most is a tigrisek örülhettek. Még fél perc sem telt el az első szlovákiai MOL-liga mérkőzésből, máris…..
szabi(ka) 2012.09.16 20:47:55
@Zola21: nagyon sajnállak,fáj a betegséged ?(esetleg ragájos?)
Hajrá Sport Club Heten a ligában 2012.07.04 18:34:00
Véglegessé vált a 2012/2013-as Mol Liga indulóinak listája. A várakozások ellenére, ami akár 10 csapatot is jelenthetett volna, csupán 7 csapat fog elindulni a következő bajnokságban, hisz a Sapa Fehérvár AV 19 után végül a Steaua sem nevezett. A három újonnan érdeklődő…..
   A brassói csapattal mérhette össze ma erejét a HSC Csíkszereda. Tőlünk majdnem mindenki játszott, Becze és Molnár Zsombor nem lépett jégre.  Az mérkőzés elején mindkét csapat csak tapogatózik, majd kialakítunk néhány veszélyes helyzetet, de nem sikerül…..
szabi(ka) 2011.02.20 16:09:51
  Ma délután fél kettőtől a galaci csapattal játszodtuk a Román Kupa elődöntőt, amit értelemszerűen kötelezően kellett hozni.  Nem is tétlenkednek sokat a fiúk, a második perc végén Sprencz szolgálja ki Mihály Edét, aki hamar megszerzi a vezetést. A 7. percben…..
szabi(ka) 2011.01.30 18:44:10
@Zsiga bá: ha minden igaz 19:45 a kezdés a meccsnek
szabi(ka) 2011.01.30 18:48:29
@marcika83: sajna ez van ez a mi országunk
szabi(ka) 2011.01.30 18:52:17
   Idén nem sikerült még rendes játékidőbe legyőzni a miskolci csapatot, ezen szerettek volna változtatni a fiúk ma este.   Az első harmadot nagy irammal kezdik Novakék, a vendégek csak keresik a korongot. Azonban a kilencedik percben egy kontra végén kisebb…..
szabi(ka) 2010.11.14 18:44:39
A két veretlen csapat találkozóján 2-0-ra, majd 3-1-re is vezetett a HSC Csíkszereda. A záró harmadra is előnyben mentek ki a hazaiak, de a Dukla Michalovce négy gólt szerzett ebben a játékrészben. Az utolsót üres kapura, közvetlenül a lefújás előtt, ezzel lett 6-4. A gólokat…..
szabi(ka) 2010.08.29 20:46:35
@felhoszakadas: az eredmény szempontjábol igen jobb volt tegnap de a mai meccs játék szempontjábol mozgalmasabb ,jobb volt szerintem
Hajrá Sport Club Brassó Kupa 2010.08.17 11:34:00
Az augusztus 20-22. között megrendezésre kerülő Brassó Kupa háromcsapatos lesz, mivel a szereplést visszamondó Ferencváros helyére nem sikerült negyedik csapatot találni. Íme a torna programja: ..
szabi(ka) 2010.08.20 18:31:21
Ráduly Róbert Kálmánnal, városunk polgármesterével és Molnár Ferenc jégkorong-szakosztály vezetővel beszélgettünk a csíki hokival kapcsolatos tervekről, jelenlegi állapotokról.– 160.000 lejt fordít a város az elmaradt bérek és egyéb juttatások (10 meccsprémium)…..
Ma este 0-2-ről felállva, 6-3-ra hozta a hatodik meccset kedvenc csapatunk. Így zsinóraban negyedszer akasztják fiaink nyakába a legszebben csillogó nemesfémet. A meccs nem kezdődött jól ránk nézve. A sporik rögtön az elején kezdték kirakni játékosainkat a…..
szabi(ka) 2010.03.25 20:23:49
A román bajnoki döntőben az SC Csíkszereda 3-0-ra vezet a Steaua ellen. Vasárnap este Csíkban kerülhet sor a bajnokavatásra, ennek esélyeiről és a csapat összeállításáról is megkérdeztük Gál Sándor edzőt. A Sport Club-szurkolók erőst készülnek a playoff szakáll…..
Biztos vagyok abban, hogy sokakban már a cím olvasása alatt felcsendült a híres sláger dallama. Nem hiába: célegyenesbe érkeztünk a szezon tekintetében! A Europe svéd rockegyüttes talán leghíresebb alkotása most hozzánk, csíkiakhoz is beköszöntött a hoki területén. Döntősek…..
szabi(ka) 2010.03.13 20:24:07
@sportclub: én ott leszek és remélem még nagyon sokan mások is
szabi(ka) 2010.03.13 20:25:01
Még el sem kezdődött a mérkőzés, Szőcs Szabolcs rendhagyó módon máris feliratkozott a kanadai táblázatra: kisfia születésénél "asszisztált", hogy aztán lóhalálában induljon Bukarestbe, ahol a második harmadtól be is kapcsolódott a játékba. Ezúton kívánunk neki…..
szabi(ka) 2010.01.30 15:09:19
Egy rendkívül jól sikerült második harmaddal és végig okos, taktikus játékkal abszolút megérdemelten nyerte meg a Mol Liga fináléját az elődöntőben a favorit Dab.Docleren túllépett Vasas Budapest Stars. A mérkőzés elején az Újpesti TE szerezte meg a vezetést Dubek révén,…..
szabi(ka) 2010.01.24 21:49:31
- Boldog újévet kívánok és Isten hozta ismét Csíkszeredában. Hogyan töltötte az ünnepeket? Köszönöm a jókívánságot, viszontkívánom Önöknek is. A Karácsonyt otthon töltöttem Svédországban a feleségemmel, és végre találkozhattam gyerekeimmel is, hisz mindháromnak már…..
Hajrá Sport Club Ünnep 2009.12.24 09:47:00
Minden kedves blogozónak, szurkolónak, játékosnak, a Sport Club összes dolgozójának, a hokiszerető embereknek és azoknak is akik nem szeretik e legszebb sportot, Mindenkinek egy áldott karácsonyi ünnepeket kíván a sportclub.blog.hu! Széllyes Sándor: Székely KarácsonyHóba…..
szabi(ka) 2009.12.24 21:35:22
Hajrá Sport Club 81 gól, 4 nap 2009.12.13 16:14:00
A mai mérkőzés első harmada érdekesre sikeredett, 20 perc után 2-1-re vezettek az acélosok. A hátralévő két játékrészben nem volt a galaciaknak több gólörömük, amelyből nekünk bőven kijutott, pontosan 21-szer. Kapuban Fülöp Róbert állt. Nem játszott Hozó és…..
Magyarországi körútunk első állomása Dunaújváros volt. Mindenki számára világos volt, hogy itt van a legkevesebb esély pontot/pontokat szerezni (az már csak hab a tortán, hogy sok a sérült), viszont az optimistábbak még talán egy győzelemben is hittek. Nem kezdtük rosszul a…..
@zsoli70: a 3-ik hely biztos jobb lenne mint a 4-ik
A Pittsburgh megcsinálta a bravúrt, amelyre eddig csak két csapat volt képes. A Stanley-kupa-döntő 7. meccsén idegenben nyert, ráadásul a címvédőt győzte le. Története 3. kupagyőzelmét ünnepelte. Talbot volt meccs hőse, duplázott, győztes gólt lőtt. A Pittsburgh 2-3-as…..