ice man

1 bejegyzést írt és 32 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Pittsburgh fiatal sztárja két gólt lőtt, így 44 gólnál jár. Steven Stamkos is duplázott a Tampában, a kettővel ezelőtti 1/1-es 40 góljával harmadik a listán. A Washington a New York Rangerst, a Phoenix az Anaheimet nullázta le. A Caps sorozatban 13 hazai…..
ice man 2010.03.07 20:10:48
@Thresher:ha a jatekos lott golnal fent van a jegen akkor +1,ha kapottnal -1
yack Redneck napi elokeszuletek 2009.09.25 22:10:00
Hamarosan jelentkezunk fenykepekkel es videokkal, hogy legyen fogalmuk a kedves olvasoknak milyen is egy igazi redneck nap:D..
Steve Yzerman, a kanadai válogatott főnöke 46 játékost nevezett meg, akik augusztus 24. és 27. között Calgaryban megkezdik a felkészülést a 2010-es vancouveri olimpiára. Az 5 kapusból, 16 védőből és 25 csatárból álló névsor fele lehet kanadai válogatott a hazai rendezésű…..
ice man 2009.07.04 17:06:08
@csiki hokis: de igen
Cseke Szilárdot beválasztották Román Jégkorong Szövetség döntéshozó testületének tagjai közé. Elmondhatjuk tehát, hogy újra van emberünk a Szövetségben. Amikor lemondott  Kurkó a Szövetség éléről, mindenki távozott a posztjáról, azóta nem volt a…..
Hajrá Sport Club Lenullázva 2009.04.14 21:43:00
Vérmes reményeket ugyan nem tápláltunk, de azért erre sem számítottunk: Románia válogatottja három mérkőzést követően nulla ponttal sereghajtó úgy, hogy még gólt sem tudott szerezni, ellenfeleink viszont összesen 26-szor találtak be kapunkba.  De kezdjük az elején: az A…..
ice man 2009.04.17 16:29:20
@felsh: vannak latnoki kepessegeid?:D
A negyedik mérkőzésen voltak szép gólok, csúnya belépők, de a bajnok ezúttal is bebizonyította, hogy miért is ő a bajnok. A mérkőzés a tegnapihoz hasonlóan kezdődött, vagyis pontatlan és lassú játékkal. A csapatok várták, hogy az ellenfél hibázzon. A bírók…..
ice man 2009.03.23 17:25:38
@mihi.sportklub: Ez mind igaz amit leirtal csak az a baj sajnos hogy a HC nem ugy jatszik mint akkoriban,mintha ebben a dontoben semmi sem akarna osszejonni nekik az SC nek meg minden,lehet hogy egyszeru formahanyatlasrol van szo,lehet hogy masrol nem tudom de en akkor is bizok a csapatban es remelem a regi jatekukat lathatom szombat este,es ha esetleg azzal a jatekukkal kapnak ki,akkor legyen csak lassam bennuk a kuzdeni akarast es a harcolast,mert ez a Hc nem az a HC amelyik a Mol Ligaban jatszott.

Az mar biztos hogy Szeredaban marad a bajnoki cim es ez nagyon jo.

Hajra HC!!!,meg van remeny,nem szabad feladni.
Hajrá Sport Club Sport Club - HC 2009.03.07 07:57:00
Vasárnap 15.00 órakor kerül sor a városi derbire. A Sport Club nem számíthat két alapjátékosára, nevezetesen Szőcs Szabira és Zsók Levire, akik az RJSZ eltiltása miatt nem léphetnek jégre. Mivel le voltak sérülve ezért nem tudtak részt venni a román válogatott…..
Kőkemény ellenfele volt a Mol Liga győztese az EBEL-kilencediknek, annyira, hogy meg is nyerte a mérkőzést. Az Alba Volán nem tudta azt a gyors, sokpasszos játékot játszani, amellyel egy nappal korábban lehengerelte az SC-t. A fehérváriak csak szaladtak az eredmény után, a HC 14.…..
Elképesztő különbség volt a csapatok közt a Mol Liga-ezüstérmes és az EBEL-kilencedik mérkőzésén. Az Alba Volán játékosai sokkal-sokkal gyorsabbak és erősebbek voltak, oda is tették magukat rendesen az elejétől kezdve. Kis túlzással akkor ütöttek gólt, amikor csak…..
ice man 2009.02.25 21:07:53
@pumuklii: 3+1 vagy 5+0 rol volt szo
Söpréssel szerezte meg az első magyar–román bajnokság első helyét a HC Csíkszereda. A két csíki csapat harmadik összecsapásán is a fiatalabbik győzött, összesítésben 3-0-ra nyerte tehát a döntőt. Nem kérdés, hogy Mihály Árpádék sikere megérdemelt. Az első gólra a…..
ice man 2009.02.16 21:28:46
@chubby474: jol tenned ha befejezned a hulyesegeidet mert bohocot csinalsz magadbol
A HC-nek már csak egy győzelemre van szüksége ahhoz, hogy a Mol Liga első kiírásának győztese legyen, Kurkó János csapata a döntő második meccsén is 3 gól különbséggel verte ellenfelét, 6-3. Mihály Árpád klasszisára kevésbé volt szükség, mint szombaton, két asszisztot…..
ice man 2009.02.01 16:48:11
@Runny: savanyu a szolo mi?:D
ice man 2009.02.01 16:53:30
@Runny: eleg nagy badarsagokat firkalsz ugyhogy jobb lesz ugy:D
ice man 2009.02.01 16:58:41
@Runny: nem azt mondtad tobbet nem firkalsz,csak farasztassz mindenkit a mocskolodasaiddal,megkerlek allitsd le magad !meg 1 tanacs:foglalkozz a sajat csapatoddal mert ha Sc-os vagy akkor az lenne a dolgod,vagyis en igy gondolom
Az utolsó harmadban nyerte meg az alapszakaszgyőztes a Mol Liga-döntő első mérkőzését, negyven perc után még 2-2 volt az állás. A hivatalos pályaválasztónak volt egy jó formában játszó Mihály Árpádja, a klasszis mesterhármasa elégnek bizonyult a győzelemhez, 5-2.…..
ice man 2009.01.31 21:06:27
@Runny: Ugylatszik nem erted mit irtam az elobb ,de nem baj. Majd a Mol Liga vegen meglatjuk ki lesz eredmenyesebb.
ice man 2009.01.31 21:08:55
@kék szárnyak: Tudod eddig nem nagyon irkaltam a blogra, s szerintem eleget tudok a hokirol.
Amugy hol lehet tovabbkepzore jelentkezni?:D
A Mol Liga kiírásának 187. meccse lesz a szombati HC–SC rangadó. Hogy hány mérkőzéses lesz a szezon, azon múlik, mikor éri el valamelyik csapat a harmadik győzelmet. A résztvevők nem számítanak söprésre, kiegyenlítettek az erőviszonyok. Mind a négy múlt heti elődöntőt…..
ice man 2009.01.31 11:10:28
A Dunaújváros 3-2-re verte a Mol Liga legsorsdöntőbb mérkőzésén az NZ-Starst, de a csata után kiderült, mindez mégsem volt sorsdöntő. A bajnokság végrehajtó bizottsága ugyanis elfogadta a HC Csíkszereda óvását, azaz jóváhagyta a korábbi HC–Dab mérkőzés pályán…..
ice man 2009.01.20 20:56:45
Jégkorong Sorsdöntés Bukarestben 2009.01.06 15:04:00
Három mérkőzéssel folytatódik a Mol liga. Már meg sem lepődünk, hogy ismét akad olyan csata, amelynek különös a jelentősége a rájátszásba jutásért folytatott küzdelemben.Kezdjük az egyértelműbbnek látszó párosításokkal. Délután két órakor kezdődik a HC és a Miskolc…..
ice man 2009.01.06 16:31:45
A HC Csíkszereda vezetése szombaton 15 hónapos együttműködés után megvált Marcel Ozimák vezetőedzőtől. Helyét Timo Lahtinen veszi át, aki 1993-ban a svéd Malmö csapatával megnyerte a legjelentősebb európai klubtrófeát. A 62 éves finn mester hétfőn vagy kedden érkezik a…..