hesko

0 bejegyzést írt és 75 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Nem bízták a véletlenre a csíki fiatalok a gyergyóiak ellen vívott döntő második mérkőzésének végkimenetelét, hisz már az elején elhúztak öt góllal, a vége 8-1 lett, a két nyert meccsig tartó sorozatot ezzel megnyerte Geréb István gárdája. A Karcfalván lejátszott első…..
hesko 2013.04.17 20:13:03
@just be: onlinetvkeresre.eu
hesko 2013.04.20 16:42:03
@farkashazy69: Magadtól vagy ilyen,vagy külön òràkra jársz?
Közlemény!Az országos hírügynökségek, illetve az országos sajtó azon információival kapcsolatban miszerint a napokban csíkszeredai személyek fenyegették meg a Brassói Corona jégkorongcsapatának egyes játékosait, és azok családjait a Csíkszeredai Sportklub a következő…..
hesko 2013.04.06 19:33:50
A szerda esti HSC Csíkszereda – Brassói Corona mérkőzés után a mesterhármast elérő Molnár Zsolt adott egy rövid interjút. – Kívülről nagyon sima volt a meccs. Belülről, hogy tűnt? – Az az igazság, hogy két mérkőzést is nagyon rosszul kezdtünk. Az első 0–2-ről és…..
Egy harmadon át tartott a Brassói Corona ellenállása a HSC Csíkszereda ellen a román jégkorong-bajnokság döntőjének első összecsapásán Csíkszeredában. A csíki fiúk nem kegyelmeztek a vendégeknek és négygólos győzelmet arattak.  A román jégkorong-bajnokság…..
hesko 2013.03.31 13:25:42
Megérkezett Dunaújvárosba a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata kedd délben, ahol szerda este a házigazda Dab.Docler ellen lép pályára a MOL Liga fináléjának ötödik összecsapásán. Ha a csíki csapat vereséget szenved, véget ér a liga idénye. Hosszas buszozás után kedd délben…..
hesko 2013.03.20 21:26:32
hesko 2013.03.20 21:27:23
Harmadik mérkőzésén is győzelmet aratott a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a MOL Liga elődöntőjében és bejutott az idei kiírás fináléjába. A döntőbeli ellenfél kiléte még nem ismert, de ahhoz a Dunaújváros került közelebb, miután szerda este visszavette pályaelőnyét a…..
hesko 2013.03.08 08:20:40
@toblerone: Nálam se tölti be.
Már Érsekújváron készül a HSC Csíkszereda csapat a jégkorong MOL Liga elődöntőjének harmadik összecsapására. A csíki csapat az első idegenbeli mérkőzésen el szeretné dönteni a továbbjutás sorsát.  Idegenben, a HC Érsekújvár otthonában lép pályára a HSC…..
hesko 2013.03.06 18:25:56
hesko 2013.03.06 18:51:13
Az utolsó percekig izgulnia kellett a HSC Csíkszeredának a HC Érsekújvár ellen a MOL Liga elődöntőjének első mérkőzésén, de végül összejött a nagyszerű hazai győzelem.  Nagy reményekkel várták a HSC Csíkszereda játékosai a HC Érsekújvár elleni Mol Liga elődöntő…..
A pénteki Brassó ellen elszenvedett vereséget követően a HSC Csíkszereda együttesének kötelező módon kell hozza a hátralevő két mérkőzését. Elsőként a Ferencvárostól kell behajtani a három pontot.  A pénteki eredmények tükrében elmondható, hogy a jégkorong MOL Liga…..
hesko 2013.02.24 19:08:41
Az eredmény nem egészen tükrözi a mérkőzésen látottakat. Minden harmadot gyakorlatilag kézben tartott a csíki csapat, de ez folyamatosan csökkent a harmadszámok növekedésével. Az első játékrészben hamar vezetést szereztünk, Hurtaj lőtte ki a rövidet közvetlen közelről.…..
Darvas Attila helyzetjelentése Miskolcról Hosszú, 11 órás buszozás után csütörtök délután megérkezett a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata Miskolcra. Az érkezés után az edzők már jégre vezényelték a fiúkat, akiknek a buszos utazást követően jól jött egy kis…..
Hajrá Sport Club Vért izzadtunk 2013.01.18 20:40:22
Nagyon fontos mérkőzést játszottak ma este a Vákár Lajoson, leginkább a hazaik szempontjából bírt nagy téttel az összecsapás a rájátszásba jutás miatt. Az első harmad nagyrészt a kakaskodásokról és a kemény (szabályos-szabálytalan) ütközésekről szólt. Ennek…..
hesko 2013.01.20 17:33:28
Hajrá Sport Club Hokihétvége 2013.01.17 12:09:25
Két újabb létfontosságú mérkőzésen lép pályára a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a MOL Ligában. A csíki csapat előbb az éllovas Dunaújvárosi Dab.Doclert fogadja, majd két napra rá a megerősödött HC Érsekújvár érkezik. Bár sok mérkőzés van még az alapszakaszból, de…..
Minden kedves olvasónknak, szurkolónak, támogatónak, vezetőnek és jégkorong-szerető embernek kívánunk egy áldott, örömteli, békés, boldog karácsonyt! Széllyes Sándor - Székely Karácsony Hóba temetkezett csíki havasokon, Áron – egymagában – fenn a Madarason – Uram,…..
Még szeredai szinten is megcsappant érdeklődés övezte a Románia Kupa négyes döntőjének első mérkőzését, amelyen kedvenceinknek a galaciakkal kellett felvenniük a kesztyűt.  Kisebb (vagy nagyobb, mindenki döntse el) meglepetésre a vendégek előtt adódott az első sokat…..
hesko 2012.12.21 19:00:12
@SK Fan: Miért?Mi történt?
hesko 2012.12.22 08:26:36
@SK Fan: Köszi.
Remek végjátékkal harmadik meccsét is megnyerte a házigazda válogatott, ezúttal Litvániát verték egy cseppet sem egyszerű meccsen Keresztes Ottó tanítványai. A 4. percben a litvánok szereztek vezetést, amit Bíró Gergő egyenlített ki a 15. percben, majd a második harmad elején…..
Méltatlanul kevés szót ejtettünk a napokban Brassóban zajló világbajnokságról, ahol a magyar és a romániai válogatott egyaránt érdekeltek, a magyarok a feljutásban, a házigazdák dobogós helyezésben reménykedve várták a rajtot. Mellettük Japán, Hollandia, Litvánia és…..
hesko 2012.12.10 19:30:02
Fontos győzelmet szereztünk Galacon, bár Geruék nem adták olcsón a bőrüket. Bors Huba fél perccel az első korongbedobás után felavatja a galaci portást, Irimia és Vylicil góljaival azonban fordított a házigazda. A világ rendje a második harmad végén egy percen belül szerzett…..
hesko 2012.11.29 20:31:15
Hajrá Sport Club Ez fájt... 2012.11.25 20:01:50
Sporttörténelmi tettek Karcfalván, de annyira azért nem örülök ezeknek: a MOL Liga története során először kaptunk ki az Újpesttől, és a sorozat fennállása óta először fordul elő, hogy egy szezonon belül az összes résztvevőtől elszenvedünk legalább egy vereséget. Pedig a…..
hesko 2012.11.26 12:59:47
Hajrá Sport Club HSC-Miskolc 2012.11.02 12:56:34
Nem lehet más célunk a mai meccsen, mint megszakítani a szokatlanul és fájóan hosszúra nyúlt nyeretlenségi sorozatunkat, ehhez azonban az igen komoly játékerőt képviselő Miskolcot kellene legyőznünk. Sérültjeink közül Góga remélhetőleg már tud játszani, Flinta és Nagy…..
Hajrá Sport Club HSC-Miskolc 2012.09.20 14:17:37
Rémálmaimban ugyan még vissza-visszatér Budaiék örömtánca a Vákár Lajoson, holnap azonban új fejezet kezdődik a borsodiakkal folytatott nemes vetélkedésben. Nem titok, a rájátszásra hajtó két csapat közötti összecsapás igazi rangadó, de ugyanilyen rangadó lesz a DAB…..
hesko 2012.09.21 17:06:46
Ma este mindenki elvárása volt a Mol Liga eddigi mérkőzései után, hogy Budapesten megszerezzük a három pontot a Ferencváros otthonában. A vártnál nehezebben jött össze. A mérkőzés hatodik percében sikerül megszerezni a vezetést, miután a hazaiak egy rossz csere után…..
hesko 2012.09.17 20:18:12
@csatoimi: Szeressük ezt a csapatot,mert nekünk csak ez van,jóban,rosszban.
Három magyarországi és egy erdélyi mérkőzéssel folytatódik a Mol Liga pénteken. A legnagyobb érdeklődéssel a Dab.Docler–FTC mérkőzést várhatjuk, de a brassóiak csíki vendégjátéka is figyelemre méltó esemény. A Miskolc az UTE-t, a Vasas a Fehérvárt fogadja, mindkét…..
hesko 2010.11.05 20:04:35
Mol Liga-rangadót játszanak ma hatkor Dunaújvárosban, amelyet a Sport 1 Tv is közvetít. A második helyezett Dab.Docler az első HSC Csíkszeredát fogadja. Az erdélyiek előnye hat pont a táblázaton, ráadásul eggyel kevesebb mérkőzést játszottak. Ha nyernek, jelentős lépést…..
hesko 2010.11.02 18:33:55
Ismét két Mol Liga-meccset játszanak Brassóban: Magyarországi idő szerint 10 órakor a Steaua tévés mérkőzésen fogadja a listavezető Dab.Doclert. 17 órakor az újvárosiakat nagy harcra kényszerítő Brassó a hármas győzelmi szériában lévő Vasast látja vendégül. A vesztett…..