-meg1yard-

47 bejegyzést írt és 0 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Kevesebb, mint egy órával a meccs előtt érkezni és kezdő irányító nélkül játszani általában megbosszulja magát. Wolves fail. Nemzetközi Vukovi Beograd - Budapest Wolves 28:3 Central European Football League (CEFL) 2011.05.07. Ada Ciganlija, Belgrád Szerbia Hazai MAFL Div1…..
Farkas falkák véres csatája, nyíregyházi győzelmi kényszer és sasokat elsöprő hurrikán. Lássuk mire lehet számítani a hétvégén a honi amerikai futballban.NemzetköziVukovi Beograd - Budapest WolvesCentral-European Football League (CEFL)2011.05.07. 18:00Ada Ciganlija, Belgrád,…..
még 1 yard Vasárnapi eredmények 2011.05.01 19:25:00
Az osztrák női bajnokság mai meccsén leckét kapott keménységből és zóna védekezésből a Wolves Ladies a Vienna Vikings-től, míg Kőszegen a harmadik hosszabbításban dőlt el a Haladás Crushers-Budapest Eagles meccs.Budapest Wolves Ladies - Vienna Vikings Ladies 6:46AFBÖ Ladies Cup…..
még 1 yard Szombati eredmények 2011.04.30 18:25:00
A magyar csapatok ma osztrákokba gázoltak, de derékig ám, itthon volt egy egyértelmű győzelem és roppant szoros ütközet. Holnapra maradt egy-egy  Div1-es meccs, illetve A Wolves Ladies-Vienna Vikings mérkőzés. Nemzetközi Győr Sharks - St. Pölten Invaders 41:2 CEI Interliga…..
még 1 yard Hétvégi ajánló 2011.04.29 21:50:00
Hétvégén győri osztrákverés van kilátásban és egy női amerikaifoci meccs, no meg három hazai találkozó. Meccsek, helyszínek, kezdési időpontok távirati stílusban.NemzetköziGyőr Sharks - St. Pölten InvadersCEI Interliga2011.04.30. 15:00DAC Pálya, Győr (Pápai út 39.)Tipp:…..
még 1 yard Vasárnapi ponteső 2011.04.24 20:45:00
CEI - InterligaBlue Dragons Beograd - Budapest Cowboys 12:6MAFL Div1Eger Heroes - Miskolc Steelers 10:52Az Egert állva hagyta a Steelers, 0:31-es első negyedet produkáltak a miskolciak. A heroes a másodikra felébredt (10:7), majd a negyedikben kapott újabb két TD-t, amire nem tudott…..
még 1 yard Szombati eredmények 2011.04.23 21:00:00
Div1Nyíregyháza Tigers - Újbuda Rebels 20:22Ahogy azt várni lehetett, a Rebels nagyon felhúzta magát erre a mérkőzésre. A Tigers a mérkőzés utolsó perceiben a Lázadók vörös-zónájába küzdötte magát, de egy fumble során labdát vesztettek, a keményen küzdő fővárosiak pedig…..
még 1 yard Hétvégi felhozatal 2011.04.22 09:00:00
A hétvégén egy magyar érdekeltségű nemzetközi meccsből, illetve négy hazai találkozóból válogathatnak a várhatóan napsütéses időt meccsen szurkolva/sörözve eltölteni vágyók. Lássuk a felhozatalt.CEI InterleagueBlue Dragons Beograd - Budapest CowboysA Cowboys a második…..
még 1 yard Hétvégi eredmények 2009.11.11 14:14:00
Kicsit ki kellett pihenni a HunBowl utáni partit, más eredményekkel csak megkésve jelentkezünk.MAFL DIV II/III helyosztóJászberény Wolverines - Miskolc Steelers 30:25A harmadosztály második helyezettje megverte a másodosztály sereghajtóját, ezzel kiharcolta magának a... még nem…..
még 1 yard Teljes HunBowl videó 2009.11.09 17:39:45
A szombati Budapest Wolves-Győr Sharks döntő (16:12) teljes felvétele elérhető budapestis youtube csatornáján. A fenti videón a Győr első TD-je látható...
Úgy három óra múlva megkezdődik az V. Hungarian Bowl. Itt a blogon élőben közvetítjük a mérkőzés eseményeit, amire az alábbi három videó nézegetésével hangolódunk. Ezek - idáig - a 2009-es NFL szezon legkeményebb ütközései. Védő Ray Lewis (MLB, Ravens) keményen…..
még 1 yard V. Hungarian Bowl 2009.11.03 13:08:00
Szombaton kerül megrendezésre az ötödik magyar bajnokság döntője. Külön érdekesség, hogy két kétszeres bajnok összecsapását láthatjuk majd 13:00-tól a BVSC Stadionban. A Farkasok minden évben nyertek, amikor első csapatukat indították itthon (2005, 2008), míg a Cápák…..
még 1 yard Az alázás csúcsa 2009.10.30 08:05:00
Tegnapelőtt azt mondtuk erre, hogy alázás, amit ezennel visszavonunk. Az igazi alázás a következő videón látható!..
még 1 yard Cowboys-Sharks Live 2009.10.25 13:10:00
2. negyed: 7:6 a Cowboysnak2. negyed 14:6 a Cowboysnak2. negyed 20:6 a Cowboysnak: A Győr nagyon beragadni látszik, nagyon erős második félidőre lesz szükségük, hogy ebből a gödörből kimásszanak.2. negyed 20:13 a Cowboysnak: The Sharks are back in the game!Félidőben 20:13 a…..
még 1 yard Wolves-Tigers 2009.10.24 19:02:00
UPDATE: Képek a meccsről Pej Lacitól. Budapest Wolves-Nyíregyháza Tigers 26:7 Az első negyedben úgy nézett ki meccs lesz a dologból, aztán a Wolves feljebb tekerte a védelmet, és elfolytották a Nyíregyháza támadóit. Volt egy érdekes jelenet, ahol a nyíregyházi Jordan (QB) mintha…..
még 1 yard Látlelet I. 2009.10.23 13:00:00
Az amerikaifutball.hu remek képregényeinek szerzője megosztja velünk gondolatait az 5. Magyar Bajnokság alapszakaszával kapcsolatban. Talán kicsit kevésbé lesz humoros, mint a Comix csapat, de annál pontosabb helyzetértékelést olvashatunk Rácz Lászlótól. Klikk a…..
Az Árpa, meg a haverjai, a nagypofájú pestiek. Nem verte meg még itthon őket senki, egy darabig még nem is fogja. Vagy mégis? Véget ért az 5. Magyar Bajnokság alapszakasza, jelen sorozatunkban a rájátszásba jutott négy csapatot mutatjuk be a nagyérdeműnek. Összeállításunk első…..
még 1 yard Magyar elődöntők 2009.10.19 15:55:00
Elérkeztünk az első osztály alapszakaszának végére, a Wolves, a Cowboys, a Győr és a Nyíregyháza jutott a rájátszasba. Lássuk hogyan végeztek a csapatok, mi várható az elődöntőkben. Csapat Győzelem Vereség…..
Miskolc Steelers - JNSZ Junior 19:29 (MAFL Junior)Danube Dragons - Budapest Wolves 42:0 (AFBÖ Junior)..
A nemrégiben végetért Budapest Titans - Győr Sharks meccs eredménye 0:36 a vendégek javára. Ezzel a győri fiúk megszerezték a 3. helyet az alapszakaszban és a Budapest Cowboys otthonába látogatnak október 25-én. Roppant izgalmas összecsapás várható a döntőbejutásért,…..
még 1 yard Link: Tágan szakma 2009.10.16 08:00:00
Ez kicsit OFF, de annak, akit nem csak a foci érdekel, hanem a sport biznic része is, érdekes lehet. A sportsmarketing.hu meglehetősen jó írásokat közöl a sport üzleti oldaláról, érdemes néha átnézni oda. Egy kis ízelítő:Rózsaszínbe borult az NFLHatékony szponzorálás a…..
MAFL Div I A Győr Sharks és a Budapest Titans játsza az ősz utolsó alapszakasz meccsét. Amennyiben a Titans 70 pontnál többel nyer, ők jutnak a rájátszásba, minden más esetben a Győr szerzi meg a 3. (győzelem, minimális verség), vagy 4. helyet (nagyarányú vereség) és látogathat…..
még 1 yard Nyílt Cápa-nap 2009.10.14 17:00:00
Nyílt nappal egybekötött válogatást hirdet a Győr Sharks. Az érdeklődők felmérhetik alapvető képességeiket és csatlakozhatnak a Cápák U14, U19, illetve felnőtt csapatához. Kitűnő lehetőség ez az amerikai foci gondolatával kacérkodók számára, hogy egy csipetnyi ízelítőt…..
még 1 yard Hétvégi eredmények 2009.10.12 17:45:00
UPDATE: CEFL elődöntő eredmények ugrás után! MAFL Div I Nyíregyháza Tigers - Budapest Wolves 3:28 Kemény és sportszerű küzdelmet láthattak, akik kilátogattak szombaton a Wolves nyíregyházi vendégjátékára. Noha a Farkasok támadó egysége kevésbé működött olajozottan, mint a…..
még 1 yard Tigers - Wolves 2009.10.10 21:30:00
Nyiregyhaza Tigers - Budapest Wolves 3:28A parositas ismetlodik az elodontoben!..