skg75

0 bejegyzést írt és 15 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Fehérvár két pontért utazik Bécsbe  2011.10.09. 12:45 F. Kapus..
skg75 2011.10.09 18:35:51
Remek mérkőzésen szép győzelmet aratott csapatunk a listavezető ellen.Volán parádé a listavezető ellen - NSOFehérvár - Klagenfurt 6-4 - jegkorong.blog.hu 2011.01.23. 21:23 kultúrmisszionárius..
Mihály, Horváth, Durco, Benk és Jobb nélkül utazott Bécsbe a Sapa Fehérvár AV19 vasárnap, Satosaari pedig orvosi utasításra nem kezdhet a kapuban. Ladányi és Sofron nem százszázalékos egészségileg, de vállalják a játékot. A farmcsapatban eddig legjobb teljesítményt nyújtó…..
skg75 2010.10.17 18:27:52
1-1
Néhány perc híján végig uralta meccsét a Sapa Fehérvár AV19, a magyar EBEL-csapat ráadásul akkor találta meg ismét az elvesztett fonalat, amikor a legnagyobb szükség volt rá. Az első harmadban Sofron István duplája révén 2-0-s előnyre tettünk szert, amelyet a második…..
skg75 2010.09.19 21:28:08
Az OB I.-döntő harmadik mérkőzésén nem sok hiányzott, hogy az erősebb csapat eljusson a két számjegyig. Az előző szezonban az akkor finalista Újpesti TE komoly ellenállást bírt kifejteni a magyar EBEL-gárdával szemben, egy mérkőzést nyertek is a lila-fehérek, ráadásul…..
skg75 2010.03.23 21:58:04
@-d(-_-)b-: egyetértek
Jégkorong Vienna-Fehérvár 6-5 2010.03.02 22:04:00
Őrült mérkőzést játszott kedd este a Vienna Capitals és a SAPA Fehérvár AV19. Állta edzője szavát a fehérvári alakulat, és igyekezett elrontani a bécsiek ünnepét. A házigazdák szereztek vezetést az első harmadban, a sok Volán emberhátrány ellenére történetesen egyenlő…..
skg75 2010.03.03 10:04:18
@kapusLaci: a helyedet veheted 1000% -nak!
Simán nyerte az EBEL-negyedöntő harmadik mérkőzését a Vienna Capitals. A bécsiek hazai jégen háromgólos előnyre tettek szert a második szünetre, a harmadik harmad elején Vas Márton szépített, ám utána még kettőt ütöttek Rotterék, 5-1. A párharcban 2-1-re vezet az ellen,…..
skg75 2010.02.26 09:19:58
@kapusLaci: Köszönök mindent, küldtem egy e-mailt
Minden idők legjobb Volán-meccseinek egyikét láthattuk kedden este, óriásit játszott a csapat. Túlzás lenne azt mondani, hogy az EBEL-listavezető Villachnak esélye sem volt, hiszen Hetényi Zoltán hatalmas védései nagyon is kellettek ahhoz, hogy az első harmadban kétgólos…..
Szlovákia már középdöntős az A csoportos világbajnokságon, és a magyar válogatott is az lehet, amennyiben kedden legyőzi a módfelett acélos fehérorosz válogatottat. A szlovákok sikeréhez elég volt az egy pont, amelyet a fehéroroszok elleni rávezetéses vereséggel szereztek.…..
skg75 2009.04.26 19:43:40
Hatalmas mérkőzést játszott Szlovákiával a magyar válogatott. Az utolsó harmadot 2-1-re megnyertük, csak Mol ligás gólokat lőttünk, sorrendben Holéczy, Peterdi és Sille talált be. 1-3-ról felálltunk, 13 másodpercen múlott a szenzáció. Az ellenfél sokkal erősebb volt, sokkal…..
skg75 2009.04.24 21:33:37
2-1
597 215 forintot, valamint 1123 eurót dobtak be a perselyekbe, illetve költöttek tombolára a szurkolók az Alba Volán vasárnap esti meccsén. A kettő együtt jóval több, mint a klubra a Salzburg-meccs után kiszabott 2500 eurós büntetés. Ocskay Gábor szakosztályfőnök a blogunknak is…..
Jégkorong Linz–Alba Volán 4-3 2008.11.21 21:31:00
Jégkorongozóink ismét sportemberhez méltóan a pályán mutatták meg, mire képesek. Megfogyatkozva, 47,5 pontosan a 60 pontos csapat ellen, 1-3-ról felállva, remek játékot bemutatva kiharcolták a döntetlent a rendes játékidőben. A hosszabbítás harmadik percében aztán véget ért a…..
Akkor itt most csak az eredményt rögzítjük, a harmadik harmad eseményeiről számoljanak be azok, akik ott voltak: a magyar bajnok sokáig 1-1-re állt az EBEL-bajnokkal Fehérváron, de az utolsó tíz pecben hármat kaptunk, 1-4 lett a vége, és volt még rengeteg kiállítás is. A további…..
Jégkorong 1 éves a jégkorongblog 2008.11.08 13:53:00
2007. november 8-án 13:53 perckor élesítettük a jégkorongblogot. A születés pillanata azonos a Vagyunk kik, akarunk mit című írásunk publikálásának pillanatával, noha korábbra dátumozva feltöltöttünk más szövegeket is, hadd legyen mit olvasni a legelejétől. A napokban…..