Gabear

0 bejegyzést írt és 14 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Nagyon-nagyon sima győzelmet aratott a magyar válogatott Horvátország felett a ljubljanai divízió 1-es világbajnokság harmadik fordulójában. A 8-0-s diadalt meg kell becsülni, hiszen két éve csak három gól különbséggel tudtunk mai ellenfelünk fölé kerekedni. Szapporóban A…..
Gabear 2010.04.20 19:56:36
@foma: Köszönöm, akkor nyugodtan megyünk:))

@Voitih: Szintén köszönöm a gyors választ
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..
Gabear 2010.03.02 21:32:30
Gabear 2010.03.02 21:57:12
Jégkorong Fehérvár-Villach 6-2 2009.12.04 21:46:00
Az első harmadot megnyerte a Villach, de utána csak bottal üthette a fehérváriak nyomát. Tokaji egyenlített, Bornhammar szerezte meg a vezetést, Palkovics gólja után pedig már nem volt válaszuk az osztrákoknak. A vége fölényes 6-2 lett, minden sor szerzett gólt, Mihály Árpád és…..
Gabear 2009.12.04 21:57:40
Gabear 2009.12.04 22:12:02
@Licsimi: Köszönöm. Akkor nem akkora a baj. Elég gáz lenne ha elfogyna a csapat sérülések miatt.

Egyébként Hajrá VOLÁN!!!

Egyre jobbak vagyunk, már csak az emberhátrányos, illetve előnyös helyzeteket kell megoldani és nagyon szép évad lesz!!!
Háromszor vezetett a Sapa Fehérvár AV19 az Olimpija Ljubljana ellen, mégis csak egy pont jött össze a végén. Nagy lendülettel kezdtünk, Vaszjunyin megszerezte első gólját a szezonban, úgy nézett ki, letaroljuk a riválist, de összeszedték magukat a szlovénok, egyenlítettek. A…..
Döntetlenre végződő első harmad, 3-1-re elvesztett második harmad után 4-2-re a vendégek vezettek, pedig a magyar bajnok jobbnak tűnt az első negyven perc alapján. A záró játékrészben óriási nyomás alá helyeztük a zágrábiakat, és Vas János káprázatos góljával egyre…..
A Magyar Jégkorongszövetség elnöksége és az Országgyűlés sportbizottsága is elfogadta a jégkorong utánpótlására megszavazott 170 millió forintos költségvetési támogatás elosztását. Ezt követően hétfőn az MJSZ közgyűlése is jóváhagyta a tervezetet, így az első…..