howard

0 bejegyzést írt és 6 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Szombaton bajnokot avattak a 14 éven aluliak vetélkedésében. Székesfehérvári hosszabbításos győzelmük után odahaza a rendes játékidőben nyertek az erdélyiek. Ezúttal 5-3 lett a végeredmény, a párharcot 2-0-ra hozták. Eye olvasónk a helyszínen állapította meg, hogy a…..
howard 2009.03.24 17:17:13
@SweFan: Nem akarod tudni a valaszt.
Vasárnap 3-1-re nyert, így már 2-0-ra vezet a román döntőben az SC Csíkszereda. Nehezen eszmél mindkét csapat szurkolótábora, természetesen fordított előjellel. A bronzmérkőzésen is 2-0 az állás, ott a Steaua veri a brassóiakat. Gál Sándor, az SC Csíkszereda…..
howard 2009.03.19 06:26:50
Az alábbi szemkápráztató védést egy bizonyos Steve Mason mutatta be 2007 márciusában, az OHL-es London Knights kapujában. Bár tehetsége már akkor is megmutatkozott, szinte bizonyos, hogy még legőrültebb rajongói sem gondolták: az NHL 2008-2009-es szezonjában olyan teljesítményt…..
howard 2009.03.14 14:14:49
Pénteken három párban megkezdődött az OB I. elődöntőjébe jutásért folytatott küzdelem. Két mérkőzés gólösszefoglalóját máris megmutatjuk.Dab.Docler–FTC 6-2 NZ-Stars–Miskolc 5-4A mérkőzés bő összefoglalója, sok interjúval megtekinthető itt...
howard 2009.03.01 14:55:32
x
Február 1-jétől a HC Felcsík utánpótláscsapatánál dolgozik a Zalaegerszegről távozó Kercsó Árpád. Az edző blogunknak elmondta, nem fegyelmi büntetése miatt tér vissza szülőföldjére, az csak az utolsó csepp volt a pohárban."Nagyon szerettem a zalaegerszegi feladatot,…..
Hosszabbításban kiküzdött győzelemmel vágott vissza valamelyest a magyar válogatott a románnak az előző napi vereségért. A meccset eldöntő találatot Nemes Benjámin szerezte. A harmadok eredményei sorrendben: 1-3, 2-0, 2-2, 1-0. "Egészen más volt a srácok hozzáállása a…..