Vége az interregnumnak, pénteken 11 órakor sajtótájékoztató a klub protokolltermében. A sajtótájékoztatón elhangzottakról IDE kattintva olvashatnak...
bin laden 2012.11.01 21:10:21
 Itt olvashatnak néhány információt a holnapi találkozóval kapcsolatban...
bin laden 2011.01.21 23:08:35
@HSC: nem én fedezem fel, dunaújvárosi vendégeink küldték a linket, gondoltam megéri megosztani mindenkivel
bin laden 2011.01.21 23:17:34
@HSC: Akinek eddig is szurkoltam, hülye kérdés...
  A negyedik meccset is lejátszotta a HSC Csíkszereda és a Dab.Docler csapata Dunaújvárosban. A tegnapi mérkőzés után lélektanilag mi álltunk jobban, de a hazaiaknak  is mindenképp hozniuk kellett volna ezt a találkozót.  Jól kezdenek a hazaiak, a második perctől…..
Természetesen többen is vágynak a magyar–román közös bajnokság első helyére, de a hétfői sajtótájékoztatón három egyesület mondta ki, hogy egyetlen célkitűzésük van a sorozatban: megnyerni a trófeát. Tovább után megírjuk mind a kilenc résztvevő helyezésekre…..
bin laden 2010.09.06 19:14:01
@F. Kapus: Ki a MOL Liga első győztese?
bin laden 2010.09.07 10:55:16
@csatoimi: Akkor úgy kell értsem, hogy a HSC a HC jogutódja?
Az 1989-es korosztály egyik legnagyobb tehetsége, akinek ígéretesen induló karrierjét törték derékba térdsérülései. Bálint Attilát faggattuk múltról, jelenről, jövőről.   “Első osztályos koromban kezdtem jégkorongozni Janovits Endre tanár úrnál, aki 14 éves…..
Alacsony színvonalú, rengeteg technikai hibával tarkított mérkőzésen a taktikusan játszó, de semmi extrát nem mutató Steaua Lusneac 25. percben szerzett góljával legyőzte a rendkívül gyenge napot kifogó Sportklubot, újabb bukaresti túrára kényszerítve a kék-fehéreket. Ismét…..
bin laden 2010.03.24 15:57:06
@qx92: sok közöd nem lehet a szeredai hokihoz, ha Dömét nem ismered...@max-payne: te pedig tudhatnád hogy ő nem vezetőségi tag, hanem önzetlenül próbál segiteni amit tud, na meg az egyik jelentős szponzornak a képviselője. Most már csak az hiányzik, hogy az ilyen embereket is elűzze a csapat mellől egy néhány szájkaratés nethuszár aki mindent jobban tud.
bin laden 2010.03.24 21:55:02
@hockey fan: nem tudom mi köze van az én józanságomnak a Sportclubhoz, de alig várom hogy megmagyarázd személyesen, hogy miért irod a nevem kicsibetüvel.
   A pénteki elhalasztott gyergyószentmiklósi mérkőzést ma este játszotta le csapatunk a Progym ellen. Egyértelmű cél a győzelem volt, amivel már a Steaua elleni döntőre készülhetett volna a csapat.   A gyergyói csapat nagyon jól tartotta magát majdnem egy…..
bin laden 2010.03.08 20:17:47
@mL: piros sárga kék zászlót kötsz-e a derekadra amikor a döntőt nézed?
@SportClub: Nem tudom miért tőröltél de ne felejtsd el, hogy ezek trikolórral szurkoltak a Sportclub ellen kedvenc villanynélküli gabonatárolójukban, bár lehet hogy te még akkor túl fiatal voltál, hogy finoman fogalmazzak. Ha már az igaz szurkolókat tőrlöd akkor miért nem tőrlöd azokat a köcsögöket is akik csak feszültséget kelteni, vagy olyan embereket mocskolni jönnek ide akik tesznek is valamit a csapatért. Mikor ez megtörténik akkor talán engem is tőrölhetsz. Előre is köszönöm.
Vasárnap rajtol a Románia Kupa 2009/2010-es kiírása. A résztvevő 6 csapatot két csoportba sorolták, az első 2-2-helyezett játszik az elődöntőben, a győztesek vívják a döntőt. Íme a csoportbeosztás és a menetrend:A csoport: Bukaresti Steaua, Bukaresti Sportul Studentesc,…..
20 órától, itteni idő szerint elkezdődött Pesterzsébeten a Ferencváros-Sport Club mérkőzés.A 10. percben Moldován Ervin talál be, Bíró Ottó átadásából.Vége az első harmadnak, az eredmény maradt, 1-0-ra vezetünk.II. harmad A második harmad 0-0-as döntetlennel…..
bin laden 2009.10.04 20:34:01
4-2
bin laden 2009.10.04 20:42:55
Vasárnapra egyetlen mérkőzés maradt a Mol Ligában, mivel a Miskolc csíkszeredai túráját elhalasztották, az Újpest és a Stars nem tudott megegyezni a pályaválasztói jog felcseréléséről. Az az egy viszont komolynak ígérkezik: az előzetesen két legerősebbnek várt csapat…..
bin laden 2009.10.04 19:25:21
@terminatrix: Ha csak itt nem megy?
A Fradi felett aratott idegenbeli győzelem alaposan megnövelte a Macik önbizalmát, akik végre saját közönségük előtt is nyerni szerettek volna. Az 8. percben azonban Biró Ottó felavatja Bálizst, a hazaiak kezdhettek kapaszkodni. A mérkőzés lélektani pillantai a harmad utolsó 3…..
Hajrá Sport Club SC-Steaua 4-2 2009.08.28 21:24:00
 Nehéz, de megérdemelt győzelmet aratott csapatunk a Csíki Sör Kupa első játéknapján az örök rivális Steaua ellen. Az első harmad eseménytelenül csordogált, a helyzetek mindkét oldalon kimaradtak. A 26. percben aztán megtörik a jég: a derekasan helytálló bakák védelmét…..
bin laden 2009.08.29 12:10:30
@kosztaINC: Mit is csinált?
bin laden 2009.08.29 14:08:13
@kosztaINC: Tényleg kiváncsi vagyok, hogy mire alapozod ezeket a kijelentéseket.
bin laden 2009.08.30 10:41:47
@kosztaINC: Én akkor csak Hricina-ról hallottam, és az sem volt soha bebizonyitva. Ha minden pletykát amit az utóbbi években hallottunk figyelembe vennénk, akkor teljesen torz kép alakulna ki mindenről. Ahogy én ismerem a játékosokat, egy ilyen dolog ha kiderült volna azt mindenki látta volna Hricina fizimiskáján, érted mire gondolok.
Cseke Szilárdot beválasztották Román Jégkorong Szövetség döntéshozó testületének tagjai közé. Elmondhatjuk tehát, hogy újra van emberünk a Szövetségben. Amikor lemondott  Kurkó a Szövetség éléről, mindenki távozott a posztjáról, azóta nem volt a…..
Hajrá Sport Club Folytatás 2009.03.24 18:54:00
bin laden 2009.03.24 21:17:33
@gabrielli: Lepjél meg, azt is tartom.
Már csak egy győzelemre van az SC Csíkszereda az újabb román bajnoki diadaltól, a korábban szuperfavoritnak vélt HC ismét kikapott. Az újabb, ezúttal 3-2 arányú SC-sikerből Wallenberg (2 gól) és Sloboda (1 gól) vette ki leginkább a részét, és persze Kozuch kapus is megtette,…..
bin laden 2009.03.22 22:31:46
@Malkin: Te nem értesz a hokihoz. Ez van.
Hajrá Sport Club Elkelt a bronz 2009.03.22 20:06:00
A HC - Sport Club meccs előtt játszották le a bronzcsata negyedik meccsét. A Steaua az első mérkőzésen hosszabításban nyert 8-7-re. A meccs érdekessége, hogy a brassóiak 0-6-ról fordítottak 7-6-ra. A második találkozó 7-2-es bukaresti győzelemmel végződött. Most…..
bin laden 2009.03.22 22:24:46
A hét második felében sok minden történt a romániai vezetésben. Kitették a főtitkárt, lemondott az alelnök, távozott a játékvezetők két főnöke, megszavazták a csíkszeredai kirendeltség megnyitását, miközben a bukaresti lobbi a fővárosi csarnokról egyezkedik. Nem csendes a…..
bin laden 2009.02.28 23:26:29
@fekmen: Látod egyetértünk. @kerusz: Sajnos neked kellene igazat adjak. De mi van ha megpróbálunk mi ellenálni a nagyoláhfalunak, lehet hogy nincs sok esély de azt ki kell játszani. Amit mi kaptunk tőlük 1997-ig azt ti el sem tudjátok képzelni. Sőt még utána is... Nem véletlenül kezdték hivni a külföldi birókat...Egy biztos a román hokiszövetség Szeredából élt és Szeredával bánt el a legaljasabb módszerekkel mindig. Most nagy szarba vannak, 2 milliós városnak nincs mindjárt 1 csapata sem, régebb volt 4. Ne beszéljünk a jégpályákról, mindenütt épitenek, csak a fővárosban nem. Ezekután jogos a kérés hogy ide költözzön a RJSZ. A baj az hogy sok naplopó semmiházi "jégkorong felé elkötelezett ember" munka nélkül marad. De ez ne legyen a mi problémánk itt Csikban, tőlem mehetnek autópályát épiteni, arra nagyobb szükség van mint tolvajokra.
Kedden utazik, meccset néz, majd szerdán 18.00 és csütörtök 15.30 órától játszik a két csíkszeredai csapattal a magyar EBEL-résztvevő. Az Alba Volán teljes kerettel utazik. Két találkozóját a Sportklub Tv élő adásban közvetíti. Szombaton a HC 4-3-ra verte az SC-t egy téttel…..
bin laden 2009.02.24 23:05:17
@suzuka: Te meg a Sportul-tól kapod a pofonokat. Mit érdemlünk meg? Hogy nem vittük be az oláh zászlót a csarnokunkba? Mint ti? SOHA NE IRD LE A SPORTCLUB-ot...
A jégkorong-játékvezetők hivatalos honlapja ad tájékoztatást arról, hogy Kovács Béla, a korábbi elnök távozása után hónapokig üres posztot betöltötték. Árkovics kinevezése öt évre szól. Az MJSZ honlapja interjút közölt az új főnökkel. Ebből Kiderül, hogy Árkovics…..
A HC Csíkszereda szerződést bontott az előző bajnokság alapszakasz-pontkirályával. A szlovák Peter Foltin kirúgásának okait nem részletezte blogunknak Kurkó János főember. A légiós csatár nem sok szerephez jutott ebben a szezonban, mindössze 15 mérkőzésen lépett jégre,…..
Kis híján kiengedte a megnyert rangadót a kezéből a Dab.Docler, de végül büntetőkkel behúzta a győzelmet a HC Csíkszereda ellen. A Mol Liga vasárnapi versenynapján öt meccsből négyen az utolsó másodpercek döntöttek – vagy éppen akkor csaptak magasra az indulatok. Máskor…..
A Mol Liga-éllovas a táblázat alsóbb régióiban szereplő csapattól szenvedte el második sima vereségét is, a Progym után az Alba Volán farmja kapta el a végső győzelemre törő székelyeket, ráadásul 0-1 után lett 4-1. További eredmények katt után. A játéknap egyik…..