felsh

0 bejegyzést írt és 383 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Nagy Béla edzőt kérdeztük a csapat jelenlegi helyzetéről, a román bajnoki rájátszás előtti felkészülésről. Erről itt olvashatnak.  ..
A Partizan nem indul a ligában  2011.06.30. 15:21 Hblog..
  A következő szezontól is megrendezésre kerül a magyar-román közös rendezésű bajnokság, derült ki a mai napon tartott liga gyűlésen. Még sok minden nem tisztázódott le, de végre konkrétumok is vannak. A részletekről itt olvashatnak...
  Ma 12 órától lejátszották a HSC-Galac elődöntő harmadik meccsét is. Ami szinte biztosra vehető volt a találkozó előtt, hogy ez lesz egyben az utolsó összecsapás is az idei elődöntőben.  Hamar neki fogunk a gólgyártásnak, Novak és Bíró Tamás góljaival alig…..
  Sorozatunk mai részében Sikorcin és Molnár Zsolt válaszait olvashatják...
  Péntek este Brassóban lépett jégre a HSC Csíkszereda a Szuperliga keretén belül. A héten a másik két akadályt simán vették a fiúk a Galac és a Steaua ellen, ma nehezebbnek ígerkezett a Brassó elleni összecsapás.  A 4. percben Sikorcint kiállítják, de a hazaiak…..
A Dab.Docler a kupagyőztes 2011.01.30. 18:52 kerusz..
  Ma délután fél kettőtől a galaci csapattal játszodtuk a Román Kupa elődöntőt, amit értelemszerűen kötelezően kellett hozni.  Nem is tétlenkednek sokat a fiúk, a második perc végén Sprencz szolgálja ki Mihály Edét, aki hamar megszerzi a vezetést. A 7. percben…..
  Ma Virág Csanád és Stanislav Kozuch szólal meg, válaszol kérdéseinkre...
Nem véletlenül választottam címként ezt a mondatot, amelyet a Liga főszponzorának logójával ellátott ülőpárnán fedeztem fel pénteken. Ez a mondat a legtalálóbban foglalja össze azt, amit a jégkorong kell hogy jelentsen túl a rivalizáláson, az egymással való gyakran…..
felsh 2011.01.23 13:23:53
@kék-fehér: itt kapsz videot es jo sok kepet:
hschockey.blogspot.com/
A HSC Csíkszereda a Mol Liga-bajnok 2011.01.22. 20:30 F. Kapus..
Nagy Béla edző nyilatkozott a délelőtti edzést követően...
  Ma este Dunaújvárosban rendezték a Mol Liga döntőjének harmadik mérkőzését. A csapatok közötti párharc eredménye a mérkőzés előtt 1-1 volt, ezért nagyon fontos lett volna elhozni legalább egy győzelmet idegenből. A mérkőzést a jó hírű szlovák…..
Dab.Docler–HSC Csíkszereda 2-5 2011.01.20. 20:59 kultúrmisszionárius / jegkorong.blog.hu Egy lépéssel közelebb a bajnoki címhez 2011.01.21. 00:02 / nso.hu Nehéz helyzetben 2011. 01. 20. 20:51 Spigott / dabdocler.hu HSC-DAB.Docler 3:1 2010.01.20. 22:05 Mike / hschockey.blogspot.com…..
Dab.Docler–HSC Csíkszereda 1-2 2011.01.19. 20:21 Hblog / jegkorong.blog.hu MOL Liga-döntő: két lőtt gól is elég volt a sikerhez2011.01.19. 21:20 / icehockey.hu Újvárosi sikerével jutott ismét előnyhöz a HSC 2011.01.19. 22:12 / nso.hu Okos játék, megérdemelt siker…..
  Ma játszottuk második meccsünket a Dab.Docler csapatával a Mol Liga döntőben hazai környezetben, ismét telt ház előtt. Nehezebb mérkőzésre lehetett számítani, mint tegnap, mert az ellenfél nagyon szeretett volna egy győzelmet idegenben, hisz az nagyon fontos lehet…..
HSC Csíkszereda–Dab.Docler 4-5 2011.01.15. 20:59 F. Kapus Összefoglaló a mérkőzésről ..
Hajrá Sport Club Megnyertük-e? 2011.01.14 21:34:00
  Itthon rendezték a Mol Liga döntőjének első mérkőzését ma este 19 órától. A találkozót nagy érdeklődés övezte, megtelt a Vákár Lajos Műjégpálya, sőt még a lépcsőkön is tolongtak az emberek. És végre ismét a régi hangulatot idézte a mai szurkolás. A…..
Az első meccset a HSC nyerte 2011.01.14. 20:41 Hblog ..
A döntőbe jutás volt a célja csapatunknak a mai káposztásmegyeri meccsen. Tegnap óriási csatában Hruby góljával sikerült győznünk a Vasas otthonában, így ma sem lehetett számítani könnyű meccsre, sőt. A tegnapi egy gólos meccs után ma gólzáporos találkozót vívott…..
Sikorcin döntőbe lőtte a HSC Csíkszeredát  2011.01.08. 20:11 F. Kapus..
A Dab már a döntőben van 2011.01.07. 22:23 kerusz ..
  Óriási küzdelmet ígért a ma esti Mol Liga elődöntő első mérkőzése, amiben nem is lehetett csalódni, végig nagy küzdés és kemény játék jellemezte a találkozót. A meccset a horvát Verdan Krcelic vezette.  Nagy iramban kezdenek a csapatok, már az elején…..