0 bejegyzést írt és 33 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Ma eldől, hogy bent maradunk-e a divízió 1/A-ban..
Magyarország-Szlovénia 0-6..
MatRix 2019.05.03 19:58:36
MHC Nové Zámky–DVTK Jegesmedvék 1-2 Milan Jančuška: Az első harmad után jobbak voltunk ellenfelünknél, de ezt a sportágat is gólra játszák. Nagyon csalódott vagyok az eredményt miatt.   Glen Hanlon: Egy hosszú buszút után sikerült jól kezdeni a találkozót és domináltunk az első harmadban.…..
MatRix 2019.02.03 18:49:51
MAC Újbuda–HC Nové Zámky 0-5 Majoross Gergely: – Tudtuk, hogy éles lesz az ellenfél, hiszen neki az előző fordulóban volt a mélypontja, így is készültünk, és amit terveztünk, az első harmadban egy perc kivételével sikerült megvalósítanunk. Abban az egy percben viszont négy korongot…..
Ilyeneket fogott a Nyitra ellen a liga legjobb kapusa..
MatRix 2018.12.26 20:53:44
MHC Mikron Nové Zámky–MAC Újbuda 3-1 Majoross Gergely: – Baromi frusztráló, és nehéz megemészteni, hogy hiába játszunk többé-kevésbé kiválóan, végezzük a dolgunkat, hozunk okos döntéseket és megyünk bele kőkeményen a párharcokba, nem sikerül betalálnunk. Most is ez volt a helyzet és ez előtt…..
Szerintem valahol itt tart most a magyar jégkorong..
MHC Nové Zámky–DVTK Jegesmedvék 0-3 Glen Hanlon: Büszke vagyok a játékosaimra, hogy ilyen nagyszerű teljesítményt nyújtottak, valamint szurkolóinkra, hogy elkísértek és támogattak minket. Remek atmoszférában jó mérkőzést játszottunk.    Jergus Bača, segédedző: A mai napon egy rendkívűl…..
DVTK Jegesmedvék–MHK Liptovsky Mikulás 2-4 Glen Hanlon: Jól kezdtük a mérkőzést, ám keveset lőttünk kapura, sokkal többet kellett volna. A második harmad nagyon rosszul sikerült számunkra, ilyen hibákat nem engedhetünk meg magunknak, mert mint láthattuk, ezen a szinten ezt megbüntetik az…..
MatRix 2018.10.28 21:56:18
Liptovsky Mikulás–MAC Újbuda 4-1..
A Dukla ellen bizonyíthat a MAC..
MatRix 2018.10.24 21:34:57
@moszkvicssluszkulcs: Gratulállok ha neked ez hoki csúcsa, így hova akar eljutni a magyar jégkorong ?????
MatRix 2018.10.24 21:59:22
@moszkvicssluszkulcs: Mar lazitottam egy beherovkaval... :)
MatRix 2018.10.24 22:24:51
(y)
HC Kosice–DVTK Jegesmedvék 4-2..
MatRix 2018.10.22 22:13:35
@Fermentátor: Te a realitason kivűl vagy
Kassán indulnának újra felfelé a Jegesmedvék..
MatRix 2018.10.21 19:19:44
HC Nové Zámky–MAC Újbuda 3-2 Majoross Gergely: – Már a sokadik meccsünk, amikor nem ugyanazt játsszuk hatvan percen keresztül. A kezdés most is gyengébbre sikeredett, mint pénteken, Miskolcon: nem mondom, hogy rosszul hokiztunk, de legfeljebb átlagosan, ami ebben a bajnokságban egy élcsapat…..
MAC Újbuda–HC 07 Detva 2-4 Majoross Gergely: – Ahhoz, hogy helyt tudjunk állni ebben a ligában, extrém erőfeszítésre van szükség, de még nem tartunk ott, hogy erre hetente háromszor hatvan percen keresztül képesek legyünk. Most is voltak nagyon jó és nagyon rossz periódusaink. Nem tudtunk…..
MatRix 2018.10.09 19:36:34
@DominiKing: Roszz nézni amit a MAC játszik... abba kellene hagyni ezt a eröltetett kanadai stílust. Hiányzik az a igazi szikra, mennek mint a robotok, hiányzik az ötlet, pontos passzok, de egy kis könnyedség es öröm kellene még a játékba. Majoros gyenge ehhez a bajnoksághoz, európai gyors kombinációs hokit kell jatszani....