bereszsolt (törölt)

0 bejegyzést írt és 171 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A magyar válogatott nem titkolt célja a feljutás volt a Budapesten megrendezett Divizió I.-es világbajnokságon. Azt már az elején lehetett gondolni, hogy egy meccs fog dönteni arról, hogy jövő évben ki fog a legjobbak között játszani az A-csoportban.   Az első…..
   Ma este kezdi meg szereplését a magyar válogatott a Divizió I-es világbajnokság budapesti csoportjában. A válogatott ellenfelei Hollandia, Dél-Korea, Spanyolország és Olaszország (Japán az őket ért katasztrófák miatt nem vesznek részt a világbajnokságon). Az első…..
Hajrá Sport Club VB-előzetes 2011.04.06 08:38:00
Április 10-16.-a között Zágráb látja vendégül a Divízió II-es értékcsoport B jelű hatosát, hogy a Dom Sportova jegén döntsék el, ki jut egy értékcsoporttal feljebb illetve ki csúszik vissza az utolsó értékcsoportba. A házigazda Horvátország mellett Bulgária, Izland, Kína,…..
  Ma a Steaua ellen léptek jégre a csíki fiúk a Szuperliga keretén belül. Tőlünk nem játszott Novak, Virág, Becze és Molnár Zsombor, a hazaiak pedig új edzővel és légiósokkal erősödtek. Mi szereztünk vezetést Hrubynak köszönhetően, de Timaru hamar egyenlített, sőt a…..
bereszsolt (törölt) 2011.02.17 17:33:24
@Zsiga bá: Székelyföld nem románia .
Majoross Gergely távozott az FTC-től 2010.11.30. 15:25 F. Kapus ..
bereszsolt (törölt) 2010.11.30 19:10:44
bereszsolt (törölt) 2010.11.30 19:22:58
@icsaba: micsoda meglepő ? már 2-0 Jánosi :)
   Alig értek haza Mariborból, máris utaztak a fiúk a következő, de jóval könnyebbnek ígérkező mérkőzés helyszínére, Gyergyószentmiklósra. A Kontinentális Kupa fáradalmai után az idegenlégiósok szünetet kaptak a következő Mol Ligás meccsig, azonban a hazaiak és…..
Hiába vezetett hamar 2-0-ra a kazah bajnok a csíkszeredaiak ellen, Nagy és Novak góljával egy perc alatt kiegyenlítette a hátrányt Charles Franzen csapata a Kontinentális Kupa második napján. Mi több az első harmad vége előtt nem sokkal a magyar válogatott Sikorcin kettős előnyből…..
Továbbra is hat pont előnnyel vezeti a Mol Liga-tabellát a HSC Csíkszereda. A székelyek a Ferencvárost győzték le viszonylag simán, a 7-2 hét góljából Jozef Hruby és Nagy László kettőt-kettőt vállalt. A Miskolc ma szabadnapos volt, így csak a Dab.Docler tarthatta úgy-ahogy a…..
bereszsolt (törölt) 2010.10.17 22:44:06
@bereszsolt:
bocs
légiósok :)

Trancának én is magyar nevet szeretnék !
bereszsolt (törölt) 2010.10.17 22:48:20
@csatoimi: örülök , hogy te emlékszel :)
bereszsolt (törölt) 2010.10.18 06:24:47
@Theutus: nincs azzal baj ha románt románoznak :)
A Mol Liga pénteki fordulójában két magyarországi csapat vendégeskedik Erdélyben, az FTC Brassóban, az UTE Csíkszeredában lép fel, vasárnap ellenfelet cserélnek. A HSC Csíkszeredának más célja nem lehet, mint a hét közi kudarc feledtetése, illetve a 14 mérkőzésen megszerzett 2…..
Négy mérkőzésssel folytatódik ma a Mol Liga. Helyi idő szerint délelőtt 11-kor a Brassó fogadja a miskolciakat. A hazaiak legutóbb ismét meglepő vereséget szenvedtek büntetőlövésekkel a Volán fiataljaitól, így volna mit javítaniuk. A vendégeknél a HSC ellen idegenben pontot…..
bereszsolt (törölt) 2010.09.26 21:11:42
@Dinó: a kisbüntetők aránya 1o-13
bereszsolt (törölt) 2010.09.26 21:26:19
@terminatrix: 161 :)
bereszsolt (törölt) 2010.09.26 21:28:55
@terminatrix: itt 3-9 volt legutóbb
I. harmad: Kozuch kezd a kapuban.Vezet a Fradi! Eade korcsolyázza körbe a kapunkat és passzol vissza Peterdinek, aki a kapuba bombáz, 1-0.Emberelőnyben játszhatunk Vichodil kiállítása után.Góóól! Hruby lő nagy gólt Budainak a 9. percben.Kozuchnak kell figyelnie egy-egy veszélyes…..
bereszsolt (törölt) 2010.09.20 13:41:10
@tamas_szikszai: nem értem miért nem ülnek a csíki szurkolók erzsébeten is a vendégszektorban , akkor talán elkerülhetőek lennének az ilyen sajnálatos , buta , szurkolás hevében történő sértegetések . Amugy a Postas anyukája csíkcsicsoi származásu . :(
Csak hosszabbításban bírta legyőzni a Dab.Docler a Steauát Brassóban, kezdetben az újvárosiak vezettek, utána a bukarestiek szereztek előnyt, majd megint a vendégek lódultak meg. Egy másodperccel a vége előtt büntetőhöz jutott a Steaua, egyenlített, a ráadásban MacSweyn…..
A Steaua jégcsarnokában nincs jég, ezért pénteken csonka fordulót játszanak a Mol Ligában. A meglehetős viharokkal indult bajnokság 2. fordulója következik. Három csapat is túrára indult, az FTC és az UTE Bukarestben, illetve Csíkszeredában váltotta volna egymást, a Brassó…..
bereszsolt (törölt) 2010.09.10 21:01:05
@peterszky:
Miért sajnálod Krisztiéket ?
Idejében megtudtuk , Sepsiszentgyörgyön dalolásztunk egyet , majd jöttek Csikszeredába átadni személyes üdvozletüket Ancsinéknak . :)
bereszsolt (törölt) 2010.09.10 21:04:21
@peterszky:
meg : kenyeret a népnek , ...... :)
 Hatalmas meglepetést okoztak Szlovákia futballistái a dél-afrikai világbajnokságon. Az uralkodó világbajnokot fantasztikus játékkal, 3:2-re verték és továbbjutottak csoportjukból. A siker értékét emeli, hogy egy igazi futballnemzetet búcsúztatták a vébé eddigi…..
bereszsolt (törölt) 2010.06.25 12:48:14
bereszsolt (törölt) 2010.06.25 15:15:35
Ha valaki abban a tévhitben ringatózott volna eddig, hogy a britek ellen borítékolható a győzelem, a kedd esti mérkőzés után bizonyosan átértékeli véleményét. Kőkemény csatában, vért izzadva nyertek a házigazdák, pedig a harmadik harmad elejéig biztosnak látszó kétgólos…..
bereszsolt (törölt) 2010.04.21 16:11:21
bereszsolt (törölt) 2010.04.21 16:42:48
@Caridris: az mondjuk jo benne , hogy a szloven birok britt gyozelmet biztosan nem akarhatnak , mert akkor a brittek a feljutok . :P
Vasárnap játsszák a román bajnokság döntőjének első mérkőzését, magyar idő szerint 16.30-kor kezdődik a csata. Az SC Csíkszereda ősi ellenfelét, a bukaresti Steaua Rangerst fogadja. A bajnoki címhez négy mérkőzést kell nyerni. Az erdélyieknél a hírek szerint Zsók…..
bereszsolt (törölt) 2010.03.19 19:45:42
Várhatóan csak jövő szerdán születhet döntés a doppinggyanúba keveredett két magyar jégkorongozó ügyében – tudósít az MTI. A hírügynökség szerint csütörtökön kiderült, a dunaújvárosi Erdélyi Péter és az újpesti Hetler Ádám akadt fenn a vizsgálaton. A magyar…..
bereszsolt (törölt) 2010.03.18 17:47:13
Az elődöntő első mérkőzésének váratlanul szoros eredménye után vasárnap a magyar bajnokcsapat saját pályáján megmutatta, tud annál hatékonyabban is játszani. A gólgyártás az ötödik percben kezdődött, és a 26. percben már 7-0 állt az eredményjelzőn. Tíz perc…..
Három mérkőzés van hátra az alapszakaszból, és két kérdés vár még megválaszolásra. A fontosabb, hogy a Ferencváros vagy a Miskolc lesz-e a harmadik rájátszásba kerülő csapat, a kevésbé lényeges pedig, hogy negyedik vagy ötödik helyen végez-e az Újpest. Hétfőn pont…..
bereszsolt (törölt) 2010.03.10 11:51:19
@Csak a Sportklub : 2004 korul tortent
bereszsolt (törölt) 2010.03.10 11:52:36
@Csak a Sportklub : a fotok otthon vannak , delutan atkuldom jahuunn
Ma este hétkor újabb két mérkőzéssel folytatódik az OB I. középszakasza. Tegnap a Volán bécsi vereségével eldőlt, hogy két kieső lesz, a harc egy továbbjutó helyért folyik tehát a Ferencváros, az Újpest és a Miskolc között. Annak ellenére, hogy a Dab.Docler és a…..
bereszsolt (törölt) 2010.03.03 20:30:52
bereszsolt (törölt) 2010.03.03 21:26:00
bereszsolt (törölt) 2010.03.03 21:37:16
A Ferencváros a rendes játékidőben verte a Megyeri úton az Újpestet, a Vasas Bp. Stars a hosszabbításban múlta felül a Dab.Doclert az OB I. középszakaszának mai mérkőzésein. Az UTE nehéz helyzetbe került az 2-5-ös vereséggel. Ha a Sapa Fehérvár AV19-nek nem sikerül…..
A Vasas Bp. Stars a Megyeri úton, a Ferencváros Miskolcon aratott győzelmet az OB I. középszakaszának mai fordulójában. A zöld-fehéreknek volt könnyebb dolguk, már a 8. percben vezetést szereztek, válasz nem érkezett, ők pedig sorban lőtték a többit, 5-0-ig meg sem álltak,…..
bereszsolt (törölt) 2010.02.05 22:10:25
@korongos4: :)) Majoross a Fradiban nott fel . Tudja ! :))
A Vasas Bp. Stars a Mol Liga-elődöntő után a bajnokságban is nyerni tudott Dunaújvárosban. A káposztásmegyeriek sikeréhez ezúttal büntetőlövésekre is szükség volt, így ők két, míg a hazaiak egy ponttal bővültek. A Starsban Peterdi Imre ismét gólt lőtt,…..
Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy visszatérjünk a győzelem útjára, mondta Azari Zsolt Dab.Docler-csatár a Mol Liga-alapszakaszgyőztes kápmegyeri bukása után. A Stars–Dab.Docler összefoglalóját itt tekinthetik meg nyilatkozatostul, az UTE–FTC-t pedig itt...
bereszsolt (törölt) 2010.02.03 12:28:35
bereszsolt (törölt) 2010.02.03 13:03:24
@Fugeute: az iden meg jobb a Volan ! :) HAJRA FRADI !
bereszsolt (törölt) 2010.02.03 13:49:16
@csatoimi: Zizi egy Istenno ! :) Tudtad , hogy van ket kezdivasarhelyi lany is a kezicsapatban ? :)
A mérkőzés képe annyira nem volt gyászos, mint amit az eredmény mutat, értékelte Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője a Linzben látottakat. A 4-0-s vereség oka, hogy mindenben egy kicsit jobb volt az ellenfél. Kedden ismét tévéközvetítéses meccset játszik a magyar bajnok,…..