ZalanBarcafan

4 bejegyzést írt és 228 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Bevezető Az UEFA Bajnokok Ligájának 2020-2021-es sorozata rendkívüli izgalmakat mutatott be eddig és várhatóan hasonlókat fogunk majd látni a továbbjutott csapatoktól. Egy magyar Barcelona-rajongó számára különösen érdekes volt a csoportkör, ahol a legjobb 32 csapat meccselt a nyolcaddöntőért. Mert…..
Barcanoticias Újabb erőfelmérő! 2021.02.10 15:54:13
Helyszín: Ramón Sánchez Pizjuán Stadion, Sevilla, Spanyolország Játékvezető: Antonio Mateu Lahoz (Esp) Február 10 Szerda; 21:00   Az FC Barcelona immár a kupaelődöntő első meccsén lép pályára szerdán, ellenfele pedig a kiváló idényt futó Sevilla lesz. Ahogy Koeman mester fogalmazott, a kupában…..
ZalanBarcafan 2021.02.08 12:43:08
@kritizator: nyugi, megkapta a jutalmat :)
Barcanoticias Várható kezdők 2021.01.31 19:25:46
ZalanBarcafan 2021.02.04 08:47:33
@jani888: Pontosan, az ilyet nálunk le se fújják, megvideózzák és alátámasztják a bíró ítéletét. Na de ennél a "szabálytalanságnál"... a gyerek homorított egyet, még ha Dest egy picit is hozzá ért. Személy szerint nem láttam szabálytalamságot, bőven benne van az ilyen a játékban, de mint ahogy mondtad, ellenünk imádnak a bírók fújni :)
ZalanBarcafan 2021.01.28 11:24:55
@Kertai Dávid: 20 éves gyerekről beszélünk, adjunk neki időt, bízok benne :D
ZalanBarcafan 2021.01.29 22:37:03
@Dr Mouse: jól mondtad, az utazás, meg egyébként a pálya is :)
Közel volt a Barcelona, hogy trófeával kezdje az évet, de 2-1-es állásnál a 90. percben jött Villalibre egyenlítő gólja, amivel hosszabbításra mentette a Bilbaonak a mérkőzést. Alig kezdődött el a kétszer tizenöt perc, már a Bilbaonál volt az előny, Inaki Williams hatalmas lövését a katalán védelem…..
ZalanBarcafan 2021.01.21 22:25:29
ZalanBarcafan 2021.01.21 22:37:24
ZalanBarcafan 2021.01.22 20:36:06
Dembele A hétközi mérkőzésen folytatta jó formáját a francia csatárunk, szurkolóként csak remélni tudjuk, hogy ezt a formáját, ezt az elszántságát fogja mutatni 2021-ben. És reméljük, hogy a csapat technikai stábja jól eldugta előle a játékkonzolját!..
@Balázs37.: 20 perc alatt ;)
  Ronald Koeman már az 1. edzőmeccs után komoly kérdéseket kapott...
ZalanBarcafan 2020.09.16 21:28:44
Barcanoticias Közel lehet Depay 2020.09.10 17:02:40
Ahogy távolodik Lautaro, úgy közeledik Depay!?..
ZalanBarcafan 2020.09.11 18:23:05
Barcanoticias Nagy falat a BL-ben 2020.08.14 06:55:25
Ma este a Bayern München ellen lép pályára csapatunk...
ZalanBarcafan 2020.08.15 06:59:54
ZalanBarcafan 2020.08.15 09:23:59
@Robesz112: dee, igazabol orulok, hogy megadtak, csak nekem nagyon lesnek tunt
Egybehangzó hírek szerint Arthur Melo elfogadta a Juventus ajánlatát, így az utolsó akadály is elgördült az üzlet létrejötte előtt, melyet hamarosan nyílvánosan is olvashatunk a klub csatornáin. Az utolsó simításokat végzik a papírmunka kapcsán. ..
ZalanBarcafan 2020.06.27 18:48:03
Kellenek még az edzések a csapatnak, amit a holland középpályás is elismert...
A Sport szerint kész az egyezség...
ZalanBarcafan 2020.05.18 08:56:41
@Balázs37.: teljesen igaz! Semedo technikásabb, mint Roberto.
Barcanoticias Semedo átadólistán 2020.05.12 08:59:43
A portugál válogatott jobbhátvéddel folytatott szerződésmegújítási tárgyalások zátonyra futottak, a Manchester City, a Bayern München, az Internazionale és a Paris Saint-Germain élénken érdeklődik a szélső szolgálataiért. ..
  Philippe Coutinho jövője egyenlőre erősen kérdéses...
ZalanBarcafan 2020.03.18 21:50:24
@Eminusz: nekem tetszik
Ma este a La Liga első két helyezettje találkozik a Santiago Bernabeu stadionban...
Quique Setien megtartotta az El Classico előtti sajtótájékoztatóját, a csapat pedig kihirdette keretét a holnapi meccsre...