Csakakorong

0 bejegyzést írt és 31 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Brassó–DVTK Jegesmedvék 7-2 Dave MacQueen: – Jól álltunk bele a meccsbe, megszereztük a vezetést, ráadásul egy fórgóllal, ami fontos volt, mert sokat dolgoztunk, hogy javítsunk az emberelőnyös játékunkon. A második harmad nagyszerűen sikerült, sok gólt lőttünk, ami jót tett a…..
Csakakorong 2021.10.16 08:55:45
@Antibes: A mostani két kapus is ad tartást, nem ezen múlott. Ha nem használjuk ki a helyzeteinket, nem fogunk meccset nyerni. Ajtó-ablak helyzeteket szórakozunk el, mellé-felé lövöldözünk,sajnos.
Vay Ádám már nem a Besztercebánya kapusa..
Csakakorong 2021.01.08 18:11:52
Magyarország U20–Vasas meccsel indul újra az élet..
Csakakorong 2020.08.06 15:00:12
@freddyD: Szia!
Van, csak nem Vasas néven fognak szerepelni, hanem Schiller HC. De ha úgy nézzük, akkor nincs :)
Csakakorong 2020.08.06 20:36:36
@freddyD: Na ez jó kérdés :)
HK Nitra–DVTK Jegesmedvék 1-6 Glen Hanlon: Nagyon fontos három pontot szereztünk, de még nem értük el a célunkat. Ha közel negyven lövés érkezik a kapudra és a kapusod a meccs legjobbja, akkor edzői szemmel biztos, hogy nem lehetsz teljesen elégedett. Ennek ellenére nagyon örülünk a…..
Csakakorong 2020.03.02 11:26:32
@alljko: Szia!

Az üres kapus gól nem számít a statba.
Csakakorong 2020.03.02 21:25:16
@essze: Csak az számít, ami eldönti a párharcot, tehát egy kapott gólt írnak be a vesztes csapat kapusának, viszont a büntetőknél védett lövéseket egyet sem írnak be, egyik kapusnak sem.
Csakakorong 2020.03.03 17:13:19
@korxi: azt sem regisztrálják, sem védést sem kapott gólt.
Csak azt az egyet, ami dönt.
Bal belsővel rúgott góllal vezetett a Bolzano..
Csakakorong 2019.12.11 22:25:53
@DominiKing: Szia, igen változott. Eddig a korcsolyáról bepattanó korong gól volt, ha nem volt rugó mozdulat. Az új szabály szerint már nem gól, még akkor sem, ha nincs rugó mozdulat. Legalább is én így tudom :)
Lövei Dávid és Farkas Márton az Extraliga-keretben..
Csakakorong 2019.07.17 13:48:10
@essze: Már van két kapus
Csakakorong 2019.07.17 15:47:26
@essze: Kiss Bence ha jól tudom Finnországban van, kapustáborban, de ő védeni akar nem padozni és sztem jobb kapus annál, hogy padozzon.
Csakakorong 2019.07.31 17:13:49
@Fermentátor: Nincs több találgatás Kiss Bencével kapcsolatban

kmh.sport.hu/kiss-bence-kapusunk-goalipro-taboraban/
Részegh Tamás a DVTK Jegesmedvékhez igazolt..
Csakakorong 2019.05.16 17:30:02
A válogatott elkezdi a világbajnoki felkészülést Bálizs Bence G MAC Újbuda Hetényi Zoltán G DEAC Rajna Miklós G MAC Újbuda Vay Ádám G DVTK…..
Csakakorong 2019.03.22 08:34:43
@essze: Nikanak műtötték a könyökét, azért nem ment.
MAC Újbuda–DVTK Jegesmedvék 4-2 Majoross Gergely: – Egyik csapat söprésére sem lehetett igazán számítani, de nem is ez a lényeg, hanem hogy ismét kiváló párharcot vívtunk. Az alapszakaszmeccsekből is mi nyertünk ötből háromszor, de azok is szorosak voltak. A két csapat egymást sarkallja jobb…..
Csakakorong 2019.03.05 19:18:01
@kerusz: Pont ennyit ért a jégkorong hoz is.
3 új légiós tűnt fel a Hokiklub Budapest keretében..
Csakakorong 2019.01.03 19:49:00
Csakakorong 2019.01.03 20:19:23
Hatalmas presztízsmeccsek jönnek a kupadöntőért..
Csakakorong 2019.01.03 18:49:06
@lbsz: Koger
Hokiklub Budapest–FTC-Telekom 2-6 Dusan Kapusta: – Próbáltam a csapatot lélekben felkészíteni arra, hogy egy kitűnő formában lévő Ferencváros ellen kell pályára lépniük. Az első harmadban két perc alatt két gólt is kaptunk, ami meghatározta a meccs további alakulását. A második harmad…..
Csakakorong 2018.11.15 09:07:35
@21 ezer Ft: Azért mert most elsők vagytok? Amikor nem ment így a szekér senki nem küldte el szeretett csapatodat sehova! Az meg, hogy a két fiatal csapat így szerepel,,, hhmmm. A lényeg a fiatalok játék ideje, fejlődése.
Már nem Leo Gudas a Csíkszereda vezetőedzője..