Magyarország–Japán 5-1 2012.04.15 15:18 F.Kapus..
A Miskolc helyzete egyre nehezebb  2011.03.04. 22:49 kultúrmisszionárius..
@Tillasz: látom a humorbogyót bevetted reggelire :(

szerinted helyes, hogy nincs meccs a bronzéremért?

minden bántás nélkül mondom, kicsit magas lovon ültök Fejér megyében, pedig nem Ti találtátok fel a Magyar Jégkorongot

Davidnak jobbulást, sajnos ez nagy érvágás lesz a további meccsekre Nekünk!

A bírókat elég sokszor szidom, hozzáteszem nem alaptalanul, igaz elfogultan, de úgy tartom jogosnak, hogy a tegnapi korrekt fújást is megemlítsem!

HAJRÁ FERENCVÁROS!

ui: holnap várjuk szeretettel Fehérvárt, és remélenyeim szerint egy ZÖLD-FEHÉR győzelemmel köszönünk el Tőlük
potocsi 2011.03.02 22:54:26
@Theutus:
nem lefeküdtek, hanem nagyképűen játszottak
nem mindegy, hogy sima 4-1 vagy hosszabbításos 5-4

nem csúsztatás, egy azaz egy Vasas szurkoló se volt, hacsak a kamerás és a hozzátartozó hölgy nem a Vasas nemlétező szurkolótáborát gyarapította
M JJSE - FTC-Orangeways 19.30. Hatpontos meccs következik. forrás : boon.hu Nagyon fontos Miskolc–FTC következik 2011.03.01. 14:18 F. Kapus ..
Padlón a Ferencváros, otthon kapott tízet a DAB-tól 2011.04.06. 22:06 / nso.hu Szökik a Vasas és a Dab 2011.02.06. 22:28 kerusz / jegkorong.blog.hu ..
A Miskolc kiütötte a Brassót  2010.12.21. 21:52 kultúrmisszionárius  ..
potocsi 2010.12.21 23:24:42
@zele: az első két gólotok előnyös volt, az elsőnél Gallót a támadóharmadból szórták ki, úgy hogy őt akarták hátulról palánkra lökni, ő ellépet és a karját szórították oda
a második akadályozás meg vicc volt
bezzeg a harmadik harmadban mikormár minden eldőlt svasznek kishíján kicsinálta a játékosunkat a ti kispadotoknál, még szerencse hogy volt védőmatrac a plexi szélén, s még nem is beszéltem szirányi sportszerűtlenkedéseiről
de tény, hogy elfogult vagyok, meg az is, hogy a műcsapatotok a leginkább unszimpatikusabb a mezőnyben
HAJRÁ FERENCVÁROS
potocsi 2010.12.21 23:34:47
@zele: lehet rühellni, de egyelőre még MI vagyunk azok, akik vmit letettek a jégkorong pályákra, nekünk van múltunk, jelenünk és jövönk
remélem a vasasnak csak jelene van, s azt se aranybetűkkel írják be a MAGYAR JÉGKORONG TÖRTÉNETÉBE

CSAPAT CSAK EGY VAN: FERENCVÁROS!
Láda Balázs és Jánosi a válogatottban 2010.12.11. 14:47 F. Kapus..
potocsi 2010.12.11 22:31:14
@HSC: Jánosi JÉGKORONGOZÓ, Lászika lehet tud hokizni, de ez a tudása nem különösebben érdekel
potocsi 2010.12.11 22:55:05
@Theutus: azzal lezárom a részemről, hogy nem örülnék neki, ha MAGYAR NEMZETI MEZBEN látnám és ha ott lesz a VBn ennek hangot is fogok adni (ergo nem tapsolom meg a bemutatásnál)

HAJRÁ FERENCVÁROS HAJRÁ MAGYARORSZÁG
Szoros első harmad után alaposan elverte a Dab.Docler a Ferencvárost. A 11-3-ból négy góllal vette ki a részét Kurt MacSweyn, aki egy asszisztot is vállalt. A Miskolc eggyel kevesebb találatig jutott, de egyet sem kapott az Újpesttől. Itt Dusán Sijkának jött össze a…..
potocsi 2010.11.05 22:35:05
@Theutus: kiállítást ért, de ez JÉGKORONG, nem a kisasszonyok sportja

mégegyszer mondom jobbulást a srácnak
téma ezennel részemről lezárva

potocsi 2010.11.05 22:52:25
@Theutus: nagyon jól tudod mire gondoltam, nem kell ironizálni

ma jobbak voltatok, ilyen arányban is megérdemelten nyertetek, de lesz még meccs Pesterzsébeten, ott visszavágunk
Az idén hosszú idő után ismét lehetőséget kaptak az OB I.-en kívüli csapatok a Magyar Kupa-indulásra. Vélhetően a kiírás által rájuk rótt teher miatt – a rendezési költségeket az amatőröknek kellene állniuk – végül csupán egy csapat jelentkezett a sorozatra, az…..
potocsi 2010.11.03 23:50:27
@budapestijeti: valamit hagyunk a többi Magyar csapatnak is, a bajnokság ugyanis a MIÉNK lesz!

"Az az álmom, hogy a magyar válogatottban szerepeljek 2011 tavaszán a budapesti világbajnokságon, és minden ellenfelünket legyőzve feljussunk az A csoportba" – mondta blogunknak Ladislav Sikorcin, a HSC Csíkszereda csatára. A 25 éves jégkorongozó meghatározó szerepet…..
potocsi 2010.11.02 19:26:48
@F. Kapus:
A magyar Anya az tuti? vagy csak megtanult magyarul?
Ha igen, mea culpa, de akkor meg azt nem értem, hogy hogy nem tud Sikorcin magyarul?
Talán nem lenne nagy kérés, ha közvetlen magyar felmenői vannak, hogy ha nem is ízesen, de beszélje az anyanyelvét!

Globalizációhoz egy kérdés: német labdarúgó válogatott, a török Özil a németeknél, a szintén török Altintop a törököknél, mindketten Németországban születtek
melyik a szimpatikusabb?
potocsi 2010.11.02 20:05:03
@E9+2: ez rémálom lenne, mégha sokan közülük tudás alapján be is férnének :(

ui: jobb ha nem adsz ilyen ötleteket, mert vmi funkcionárius az MJSZben még a végén ráharap
Két góllal nyert a Ferencváros otthonában a Mol Liga-listavezető HSC Csíkszereda, hosszú ideig nagyobb volt a differencia az eredményben, a hazaiak az utolsó tíz percben zárkóztak fel, Ladislav Sikorcin egyre jobb, most 2+1-et csinált, 4-6. A Dab.Docler igyekszik tartani a lépést a…..
potocsi 2010.10.31 22:10:46
@SportClub:
ha elfogadom, hogy nem felénk volt címezve, számomra akkor se volt szimpatikus
ma vajon miért nem volt hasonló?
a mérkőzés hevében? ezt viszont nem fogadom el
hagyomány a számolás? mi is csak hagyományból számoltuk ki a 11es játékosotokat az első harmadban
potocsi 2010.10.31 23:16:09
@csatoimi:
Flintát csúnyán elverték! Ezzel nem fog büszkélkedni a székelyek előtt!
Annyit tett az ügy érdekében, hogy a mezt a játékosunk fejére próbálta húzni.
A cseh talán a liga legjobb játékosa, de ha férfiasan oda kell állni akkor menekülőre fogja, gondolom a havi 8ezer Euróban csak a gólokat vállalta, azt nem, hogy ember ember elleni küzdelemben is oda álljon :)
potocsi 2010.10.31 23:30:34
@csatoimi:
a rájátszásban csak FRADI győzelem lehet :)
amúgy a TI keretetek a legerősebb, de hosszú még a szezon, a rájátszás más kávéház lesz
döntő lehet, hogy a csapatok az esetleges sérüléseket hogyan vészelik át
Továbbra is hat pont előnnyel vezeti a Mol Liga-tabellát a HSC Csíkszereda. A székelyek a Ferencvárost győzték le viszonylag simán, a 7-2 hét góljából Jozef Hruby és Nagy László kettőt-kettőt vállalt. A Miskolc ma szabadnapos volt, így csak a Dab.Docler tarthatta úgy-ahogy a…..
potocsi 2010.10.18 20:02:09
@Bandoar: mert biztos ezért is Mi vagyunk a hibásak :(

holnap találkozunk Erzsébeten!
Ötvenpercnyi óriási teljesítménnyel és tökéletes védekezéssel nyerte meg a 2010-es A csoportos világbajnokságot a cseh válogatott. A kevésbé esélyes csapat a döntő estéjén jobban játszott, mint a gólt szerezni sokáig képtelen, ezért az idő múlásával egyre inkább…..
potocsi 2010.05.24 15:27:35
sziasztok

lehet ismétlek gondolatokat, de nem olvastam végig a 165 kommentet, bocsi előre is

Gratula a cseheknek, a győzelmet nem kell megmagyarázni
Örülnék, ha mindig csak ilyen "gyenge" VB kellene két hétig nézni :)))

Kedvenc svédjeim C sorukkal is nagyon szépen szerepeltek, fokozatosan javult a teljesítményük, az elődöntőben nem volt szerencséjük, de ilyen a sport
Ritka az olyan világverseny, ahol 100% os teljesítménnyel lehet tornát nyerni, hirtelen nem sok ilyen jut az eszembe (fociban a 2002es Brazil győzelem, kosárban a Dream Team, hokiban talán a hőskorban a szovjetek, vizipólóban Hazánk), a tegnapi orosz válogatottnak se sikerült.
A csehek pedig a legfontosabb meccsen játszottak a legjobban.
Azonban egy-két kérdést feltennék?
A szabályokat kik hozzák, mikor van lehetőség változtatásra?
Korongozott az vha aki kitalálta a korcsolyával történő gólszerzést? mégha vétlen dolgokról is beszélünk, bár a tegnap esti még vétlen se volt, igaz rúgómozdulat se
A korongkilövés már többször felmerült, de egy AGYBETEG szabály
Hasonlóan baromság, hogy nem az számít az utolsó másodperces gólnál, mikor hagyta el a játékos ütőjét a korong, hanem, hogy 0.00 előtt áthaladt-e a gólvonalon, a döntőn ez nem volt kérdés, mert ott jól hallhatóan a lövés is duda után volt
Jagr elleni bodicsek egyáltalán szabálytalan volt? ez miért akadályozás?

Mikor kezdik árulni a bérletet a VBre? :)))
Minden meccsre kell jegy vagy a Magyar meccses bérletek az összes meccsre bejárás engednek?
Sorsolás? Japánnal kezdünk?
Mikor lesznek a meccsek?

HAJRÁ MAGYARORSZÁG
Szlovénia megérdemelten jutott fel az A csoportba, a döntő mérkőzésen sokkal jobban játszott, mint a magyar válogatott. A második harmadban messze-messze fölénk nőttek, és bár akkor még csak egy góllal mentek el, látszott, hogy nagyon nehéz lesz újítanunk. Nem is sikerült,…..
Nehéz, de nem nagyon nehéz mérkőzésen vertük Nagy-Britanniát a ljubljanai vb negyedik fordulójában. Az első harmad nem hozott gólt, a másodikban és a harmadikban egyet-egyet szereztünk, 2-0-ra nyertünk. Ellenfelünk a végén egy büntetőt is kihagyott. Két fanatsztikus…..
A magyar válogatott története egyik legjobb harmadát produkálta a lengyel meccs utolsó húsz percében. A divízió 1-es világbajnokság második játéknapjának második meccsén egy harmad alatt négy gólt lőttünk a Szlovénia ellen még bivalyerős Lengyelországnak. Mivel negyven perc…..
potocsi 2010.04.18 20:44:45
@aeroan42: kedden mi egy könnyed melegítést tartunk a szerdai brit meccs előtt, míg a britek szlovéniával keménykedhetnek
szerdán aztán egy kevésbé pihent brit csapatot fogunk kivégezni

kár számolgatni: nyerünk még 3 meccset.
Magyarország A csoportból érkezőként az egyes rajtszámot kapta a divízió 1-ben. Így a nyitónapon az elméletileg leggyengébb ellenféllel, a tavaly a divízió 2-t megnyerő Dél-Koreával találkozunk. Az időpontváltozás miatt szombaton nem edzett csapatunk, péntek este mintegy fél…..
Három fővel szűkítette a szakmai vezetés a divízió 1-es világbajnokságra készülő hokisok névsorát, összeállt a Ljubljanába utazók listája. A három kimaradó között első ránézésre meglepő nevek is vannak: kikerült a keretből Budai Krisztián, a Ferencváros kapusa,…..
A Vasas Bp. Stars nem sok esélyt hagyott ellenfelének az OB I.-bronzcsata negyedik mérkőzésén. Az első harmadot még döntetlenre hozta a hazai jégen küzdő Ferencváros, a góltalan első harmad után azonban kettőt ütöttek a vendégek a másodikban. A harmadik felvonás elején…..
Jégkorong Stars-FTC 7-4 2010.03.20 19:34:00
Nem vacakoltak a csapatok, a negyedik percben már 2-1 állt az eredményjelzőn az első bronzmérkőzésen. Jánosi Csaba sérülése után gyors góllal tért vissza, ő egyenlítette ki Ennaffati vezető találatát. Az első harmadban hét gól esett, 5-2-re vezetett Williamson csapata húsz…..
potocsi 2010.03.20 22:34:42
@peterszky: Ezt csúnyány elbasztuk!
Szerencsére sokat nem kell agyalni rajta, két nap múlva javítani kell és javítani fogunk!

A Stars köszönte szépen és kihasználta az összes ajándékunkat!
Pozitívum Csabi visszatérése és pazar gólja!
Azonban örömmel töltene el, ha a védőink megvédenék már egyszer Krinót, volt olyan eset, hogy 4szer piszkáltak oda neki a kipattanó korongért, de egy ejnye-bejnyét se kapott az elkövető!

Fodor Szabolcsnak meg üzenem, hogy soha ne felejtse el honnan indult! Finoman szólva se volt sportszerú és szimpatikus az arcsérülése utánni nagyjelenete (gyk: kimosolygott és hergelte az egész lelátót)

potocsi 2010.03.20 22:59:39
@Bpstars: 10ig számolás volt, legalábbis azt hallottam, földet rá? ezt nem hallottam
először a játékvezető szabálytalanságot se jelzett, csak miután megállt a játék és látta a vért, jött a büntetés
potocsi 2010.03.20 23:01:38
@csillagoség: jelen esetben a nevelő egyesületére próbáltam felhívni a figyelmét, nem hinném, hogy nehéz lenne kitalálni
Jégkorong FTC-Fehérvár 1-6 2010.03.16 21:11:00
A Sapa Fehérvár AV19 jutott elsőként a bajnoki döntőbe, miután három mérkőzésen legyőzte a Ferencvárost. Kedden Rajz Attila hatodik percben lőtt góljának köszönhetően először vezettek a zöld-fehérek az elődöntőben EBEL-es riválisuk ellen. Mint később kiderült, ezzel az…..
potocsi 2010.03.16 22:59:21
@F. Kapus: Nagy reklamás se most nem volt, se a három meccs egyikén. A csapatok közt meglévő nagy különbség miatt értelme se lett volna, csak mi szurkolók azért kívülről máshogy látjuk (sokszor elfogultan), de ezért is szép játék, jó sport a hoki, mert ki így, ki úgy.
Azonban nem hiszem, hogy a bíró bármit is kockáztatott volna (akár eltiltást), ha ezután az elrontott lövés után, sima bedobást fúj, mert azért azt ő is tudta, hogy ezután kettős fór jön.

Amúgy a kettős hátrányban óriási kapuvasat lőttünk, egy egyéni akció után 1-2nél, ha az bemegy, akkor két harmad után X lett volna!

potocsi 2010.03.16 23:27:43
@F. Kapus: persze, írtam, hogy az elfogulság is beszél belőlem
hozzáteszem szeretnék egy bírót látni aki csak egyszer is a Fradinak csal szánt szándékkal :)))