Consiglieri74

0 bejegyzést írt és 373 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Dukla Ingema Michalovce–DVTK Jegesmedvék 2-3 Marcel Rodman: Küzdelmes mérkőzés volt, az első harmadban jól játszottunk, azonban a második játékrészben egyértelműen jobb volt az ellenfelünk. Ezek után viszont a karakterünknek, a csapategységnek és néhány remek egyéni teljesítménynek…..
Itthonról láthatatlanok a kinti Extraliga-mérkőzések..
Consiglieri74 2019.09.20 12:58:09
@leonov: talán majd az onhockey.tv oldalon érdemes lesz próbálkozni, igaz, kommentár nincs, de reklám se, ami a huste tv-s közvetítéseknél gyakori volt és még véletlenül se igazodott a reklámszünetekhez. Egyelőre csak a Beszterce-Kassa meccs van fenn
Ételmérgezést kaptak a Jegesmedvék a Tátra Kupán..
Consiglieri74 2019.08.27 12:22:42
dvtk.eu/18467-Ujratervezik_a_felkeszulest_a_DVTK_Jegesmedvek-cikk-jegkorong

ezek szerint újratervezve, mégse a szeptember 6-i hazai felkészülési meccs lesz egyben a Tátra kupa döntője, hanem az október 25-i nagymihályi meccs
Glen Hanlon elhagyja a DVTK Jegesmedvéket..
Consiglieri74 2019.04.18 20:32:27
@Fermentátor: velem együtt
Meg kell találni a Red Bull-stílus ellenszerét..
Consiglieri74 2019.03.19 20:58:53
DEAC–FTC-Telekom 1-4   David Musial: – Tavaly nyáron aligha gondolta volna bárki is Debrecenben, hogy idáig eljutunk, ezért nem lehetünk elégedetlenek, annak ellenére sem, hogy a Ferencváros ellen az elődöntőben nem tudtunk meccset nyerni. Kicsit elfogytunk a végére, amire van magyarázat:…..
Consiglieri74 2019.03.18 20:34:04
@Uteapu: nálam ez a komment is + sok :)
SC Csíkszereda–UTE 5-3  Vaclav Novak: – Vasárnap azt mondtam, hogy a második és a harmadik harmad volt remek és az első volt rosszabb, most épp a fordítottja történt. Pozitívan kell felfogni a dolgokat, most kezdődik az elődöntő, amelyet meg szeretnénk nyerni. A tempó jó volt, a csapatba sok…..
A Jokerit kiharcolta a 6. mérkőzést..
Consiglieri74 2019.03.06 16:57:10
@Pista Joska: jó bizony, és ez a Kalnins gyerek milyen jól védett
MAC Újbuda–DVTK Jegesmedvék 4-2 Majoross Gergely: – Egyik csapat söprésére sem lehetett igazán számítani, de nem is ez a lényeg, hanem hogy ismét kiváló párharcot vívtunk. Az alapszakaszmeccsekből is mi nyertünk ötből háromszor, de azok is szorosak voltak. A két csapat egymást sarkallja jobb…..
Mikor verje a Volán a Red Bullt, ha nem most?..
Consiglieri74 2019.02.03 19:41:04
@lbsz: úgy is jó, 5:2 :) szuper!!!
MHC Nové Zámky–DVTK Jegesmedvék 1-2 Milan Jančuška: Az első harmad után jobbak voltunk ellenfelünknél, de ezt a sportágat is gólra játszák. Nagyon csalódott vagyok az eredményt miatt.   Glen Hanlon: Egy hosszú buszút után sikerült jól kezdeni a találkozót és domináltunk az első harmadban.…..
Consiglieri74 2019.02.03 19:30:19
A listavezetőt fogadni külön motivációt jelent..
Consiglieri74 2019.02.01 21:33:01
@leonov: egy előnyben bent volt meg ő ülte le Kiss Dani büntijét
A Fehérvárnak muszáj megvernie a Bolzanót..
Consiglieri74 2019.02.01 21:28:46
MAC Újbuda–DVTK Jegesmedvék 0-2 Glen Hanlon: Az első két harmadban nem volt magas a játék színvonala, inkább a küzdelem dominált. A második szünetben rendeztük sorainkat, úgy jöttünk ki a jégre, hogy mindent kiadunk magunkból és megnyerjük a találkozót. Ellenfelünk játéka is feljavult a záró…..
Jön a legkeményebb magyar–magyar rangadó..
Consiglieri74 2019.01.27 20:45:10
@qwertzuiop05: mez témában érzésre a harmadik kör óta otthon fehér, idegenben sötét mez, az okát én se tudom
Consiglieri74 2019.01.27 21:03:30
@hunnia79: köszi.
DVTK Jegesmedvék–MSHK Zilina 6-4 Glen Hanlon: “Igazi csapatmunkát mutattunk be, az emberelőnyös és -hátrányos játékunk is jól működött. Nagyon fontos három pontot szereztünk.” Stanislav Skorvanek: “Az öt az öt elleni játékban jobbak voltunk, de nagyon sok kiállítást kaptunk, így nehéz…..
DVTK Jegesmedvék–FTC Telekom 0-3 Glen Hanlon: Nagyon rosszul kezdtük a találkozót, nem a megfelelő hozzáállással. Amikor felébredtünk és elkezdtük játszani az ellenfelünk már mentális fölényben volt. Nem volt szerencsénk a mai meccsen, de nem is dolgoztunk meg érte. Sajnos a mutatott játék…..
Minden egyes meccset meg akarunk nyerni..