Fucsa című topicra bukkantam néhány hete az egyik thai fórumban. Top 8 - a legszebb thai férfiak. Ez a cím azért még nem hozott volna lázba, de ajánlóval kaptam a linket, így rákattintottam. (Itt a link, tanulságosak a thai kommentek is alatta.) A rutinosabb Bangkok Charlie…..
serjtankian 2010.11.08 13:31:05
@Edward Nygma: egy haverom mesélte, akinek...khm...thai barátnője van Svájcban. Long story short - felmerült a gyanú még a legelején, mivel a csaj(?) nem akarta megmutatni a személyijét.
Persze emberünk ennek hatására elkezdte kutatni, hogyan deríthetné ki a kérdést, és ezt az ádámcsutkás-dolgot találta a legmegbízhatóbbnak. Végül a csaj megmutatta a személyijét ahol a sexnél "f" volt, illetve odarakta hősünk kezét a nyakához.
Amit annyira titkolt az pedig a kora volt.
Brandon Dubinsky duplájával nyert a Rangers az NHL hétfői játéknapján. A Philadelphia egymás után negyedik meccsét hozta. A Vancouver lenullázta a vergődő New Jerseyt. Egyre jobb formába lendül a New York Rangers. Október 15. óta, amikor Chris Druryt és Marian Gaborikot sérülés…..
serjtankian 2010.11.02 13:45:52
@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!: Kovalchuk biztos motivációhiányban szenved..kevésnek találja a lóvét:)

LET'S GO RANGERS!
Subba Van egy szál cigitek? 2010.07.01 15:03:00
serjtankian 2010.07.01 16:00:08
2011. április 17–23. között Magyarország rendezheti a divízió 1-es világbajnokságot. Erről péntek kora délután döntött az IIHF kongresszusa. A tornára a Papp László Budapest Sportarénában kerülhet sor, a magyar szövetség lefoglalta létesítményt. A feljutásért…..
Az olasz válogatott mindent megtett az A csoportos világbajnokság kiesés elleni körének utolsó játéknapján a bent maradásért, de az erőfeszítések hiábavalóaknak bizonyultak. Mivel a csoport másik meccsén a franciák magabiztosan verték 5-3-ra a kazahokat, Olaszország csak akkor…..
serjtankian 2010.05.18 17:42:18
serjtankian 2010.05.18 18:34:58
@ecs: Perry megérdemelne egy nagy verést!az uccsó gól megadása meg kriminális...hogy lehet ezt megadni??
na de mindegy, szép volt csehek!
serjtankian 2010.05.18 18:52:05
@ecs: :D

az amcsik meg nyomták, hogy ez obviously szabálytalan és 2perc.

@munkagep: azért remélem, hogy nem taktikáznak, hátha az oroszok mielőbb el akarják kapni a juharleveleket.
A Philadelphia Flyers az NHL történetének harmadik csapata, amely 0-3-ról fordítani tudott. A mindent eldöntő meccsen is 3-0-s bostoni vezetésről állt fel a vendégcsapat. Az 1942-es torontói és az 1975-ös New York Islanders-siker után a Philadelphia is megcsinálta. Három elvesztett…..
serjtankian 2010.05.15 15:37:40
@peterszky: ez általában így szokott lenni, főleg 7. meccseken.

Az irónikus ám, hogy a meccsen már 3-0-ra vezetett a Bruins, és onnan fordított a Philly 4-3-ra, mint ahogy a sorozatban is így tette.

Brutál.
Szerdán befejeződnek a B és a D csoport küzdelmei a németországi világbajnokságon. Délután Dánia–Németország és Olaszország–Lettország, este Finnország–Egyesült Államok és Kanada–Svájc mérkőzésre kerül sor. Csehország keddi veresége komoly…..
serjtankian 2010.05.12 14:44:52
serjtankian 2010.05.12 14:52:53
@székely hokis: nem kérdeztem, csak hangsúlyozom, hogy nem hiába mondja a seggcsókolós dolgot :)
Kedden negyed ötkor Oroszország–Kazahsztán és Csehország–Norvégia, negyed kilenckor Fehéroroszország–Szlovákia és Svédország–Franciaország mérkőzéseket rendeznek az A csoportos világbajnokságon. A Sport Televízó ma nem közvetít meccset a tornáról,…..
serjtankian 2010.05.11 18:02:53
serjtankian 2010.05.11 18:18:25
Az orosz válogatott keményen odatette magát első vb-mérkőzésén, a szlovákoknak 35 percen keresztül momentumuk sem volt, úgy nézett ki, a megfiatalított csapat nem juthat sokra a németországi tornán. Ovecskinék akadálytalanul jutottak el a 2-0-ig, ekkor azonban mintegy…..
Érmet várunk, a feljutás lenne a ráadás, írtuk a ljubljanai divízió 1-es világbajnokság előtt. A válogatott szokása szerint természetesen simán teljesítette, amit reméltünk tőle, az érmek megvannak, ráadásul minimum ezüstből lesznek. Már csak az a kérdés, hogy meglesz-e a…..
Pénteken este nyolckor Ljubljanában a becslések szerint 1000-1500 magyar szurkoló biztatja majd a magyar válogatottat, de lélekben az itthon maradt hokiszurkolók is ott lesznek a csarnokban. Az alábbiakban azt próbáljuk összegyűjteni, hol tudják kedves olvasóink közösségi keretek…..
Komoly tartása volt a brit csapatnak, érezni lehetett az elejétől, hogy nem lesz egyszerű behúzni a győzelmet. Fegyelmezettek voltak, és egy nagyon jó fizikumú csapatról van szó, amelyen nem igazán látszott, hogy milyen kemény mérkőzést játszott előző nap Szlovéniával. Velünk…..
Ha valaki abban a tévhitben ringatózott volna eddig, hogy a britek ellen borítékolható a győzelem, a kedd esti mérkőzés után bizonyosan átértékeli véleményét. Kőkemény csatában, vért izzadva nyertek a házigazdák, pedig a harmadik harmad elejéig biztosnak látszó kétgólos…..
serjtankian 2010.04.21 17:10:25
@Hilts: 20.00
Az Edmonton Oilers szezonja véget ért, a liga legrosszabbjaként zárt a kanadai csapat. Így a drafton elsőként választhatnak, de emellett is szeretnék jelentősen megerősíteni a keretet. Az egyik kiszemelt Jaromir Jagr. Az Edmonton Journal kedden írt róla, hogy az Oilers komolyan…..
Nagyon-nagyon sima győzelmet aratott a magyar válogatott Horvátország felett a ljubljanai divízió 1-es világbajnokság harmadik fordulójában. A 8-0-s diadalt meg kell becsülni, hiszen két éve csak három gól különbséggel tudtunk mai ellenfelünk fölé kerekedni. Szapporóban A…..
serjtankian 2010.04.20 22:21:28
serjtankian 2010.04.20 22:22:47
no para ez így is jó nekünk!
@Rothstein: köszi a közvetítést!
A lengyelek dolgát is megnehezítette az újonc Dél-Korea, de igyekezetük harmadszor sem volt elég a pontszerzéshez, magyarán, minden bizonnyal mégiscsak kiesési rangadót játszanak a végén a horvátokkal. Más kérdés, hogy az eddigiek alapján akkor már ők lesznek az egyértelmű…..
A csapat arca attól függ, hogy milyen az aktuális ellenfelünk, mondta videósainknak Ted Sator. A magyar szövetségi kapitány szerint hihetetlenül sokat segítenek a válogatott szurkolói. Hajtás alatt nemcsak az interjút mutatjuk meg, hanem saját benyomásainkat is összegezzük kétszer…..
serjtankian 2010.04.20 18:00:34
@EA: ugyanaz:)
serjtankian 2010.04.20 18:03:50
serjtankian 2010.04.20 18:30:14
Kedden 16.30-kor kezdődik harmadik vb-meccsünk Ljubljanában. Ellenfelünk a horvát válogatott lesz, amellyel az utóbbi időben többször is találkoztunk. Szapporóban, az olimpiai előselejtezőn és a Pannon Hoki Kupán is játszottunk velük. 2008-ban, újoncként az észtek kárára…..
serjtankian 2010.04.20 14:51:58
serjtankian 2010.04.20 14:58:18
@Morgó Muki: myp2p.eu/broadcast.php?matchid=73840&part=sports

az az igazság, hogy mind3 link a Sport2-t mutatja, remélem átkapcsolanak neked időben a Sport1re:)
A szlovén válogatott a magyarhoz hasonlóan pihenéssel töltötte a szabadnapot. A játékosok a tengerpartra utaztak, eközben az edzők Ljubljanában maradtak, és munkával töltötték a hétfőt is, videóztak, elemeztek, gondolkodtak. A lengyelek letaglózottan értékelik a magyaroktól…..
serjtankian 2010.04.20 13:31:11
serjtankian 2010.04.20 14:05:51
Kedd délutánig még mintegy száz bérlet vásárolható meg az IBUSZ-irodákban, a csomag tartalmazza a szlovén–magyar belépőt is, erről Gaál Sándor, az IBUSZ sportiroda vezetője tájékoztatta blogunkat. A ljubljanai vb szervezői kedd 16 óráig meghosszabbították a magyar…..
A magyar válogatott története egyik legjobb harmadát produkálta a lengyel meccs utolsó húsz percében. A divízió 1-es világbajnokság második játéknapjának második meccsén egy harmad alatt négy gólt lőttünk a Szlovénia ellen még bivalyerős Lengyelországnak. Mivel negyven perc…..
A magyar válogatott második mérkőzését is adjuk online, ezen a felületen lehet követni szöveges közvetítésünket. A rendszer néhány apró hibától eltekintve működik, nyájas olvasóinknak jó szórakozást kívánunk, észrevételeiket ez alatt a poszt alatt várjuk...
serjtankian 2010.04.18 17:25:34
@Mark a meggy: 20.04.2010 Tue
16:30 Ljubljana
HUN - CRO

@Paripa: én úgy tudom, hogy nem szabad letenni a tollat a jégre, illetve ha vki nagyon agresszív bedobás előtt (?)
serjtankian 2010.04.18 17:59:53
@jabka: én az m1-et csak a HD miatt propagálom:) (olimpia hihetetlen jó volt úgy)

..avagy legyen Sport1HD!:D
Remélem, hogy már az elejétől jó játékkal tudunk kirukkolni, és győzzön a jobbik, mondta a lengyelek elleni mérkőzés előtt Szélig Viktor csapatkapitány. Azt mindenki tudja, hogy ma délután többet kell mutatnunk, mint tegnap. Hajtás alatt elmeséljük, hogy miért. Kemény…..