teknosmittom

0 bejegyzést írt és 124 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jégkorong Fehérvár–Graz 3-4 2010.11.05 21:42:00
A Sapa Fehérvár AV19 két harmadot megnyert a Graz ellen, mégis vesztesen hagyta el a jeget, a közbülső húsz percben négyet kaptunk. Góljainkat Ladányi, Johansson és Vas Márton szerezték, 3-4. További eredmények: Salzburg–Medvescak 5-4, Villach–Jesenice 1-5,…..
teknosmittom 2010.11.05 23:21:48
@focijoci1969: 20:27 2 Min. 20:27 - 21:06 20 SOFRON Istvan (Roughing) Sofi volt, a védekező harmadban elkövetett teljesen felesleges Body Checkkel amiért jogosan állította ki a bíró, mert a korong a közelében nem volt.
Második meccsét is elveszítette a Chicago az NHL harmadik játéknapján. A Washington Ovecskin vezérletével lőtt hetet. A 20 éves Rangers-csatár, Derek Stepan mesterhármast vágott élete első bajnokiján, ő a klub történetének első ilyen újonca. A Detroit, a Toronto és a Dallas…..
Nem tudta felvenni a ritmust a magyar bajnok a horvát Medvescakkal szemben, és bár a különbség az első harmadban még nem volt annyira egyértelmű, mint utána, de a látottaknak megfelelő végeredmény alakult ki a Fehérvár ötödik felkészülési mérkőzésén. Az elején egy…..
teknosmittom 2010.08.21 22:46:49
teknosmittom 2010.08.21 22:52:54
@78Zsiraf78: attol mert mol ligás szintü a keret attol nem kell igy kikapni.
Ma este fél nyolckor a házigazda Acroni Jesenice elleni mérkőzéssel kezdi szereplését a Vasas a bledi Rudi Hiti nyári tornán. Igazán illusztris társaság ellen készülhetnek Kangyal Balázsék, hiszen rajtuk kívül három EBEL-csapat játszik a tornán. Új csatáruk is segíthet. A…..
teknosmittom 2010.08.19 20:09:30
@avessik: 4-0 Jesenicének ^^ : )
teknosmittom 2010.08.19 20:11:08
@avessik: én ezt vártam.
Jégkorong Jön az NHL 11 2010.06.16 17:59:00
Június 14-én Los Angelesben elkezdődött a négynapos Electronic Entertainment Expo,  más néven az E3, a világ egyik legnagyobb videójáték-kiállítása. Természetesen jelen van az Electronic Arts is, amely bemutatta következő jégkorongos játékát, az NHL 11-et. Nagy…..
teknosmittom 2010.06.16 18:44:49
@zsirK20: hmm ez jo lenne dobj nekem egy mélt hogy hogyan meg mint
teknosmittom 2010.06.16 19:56:20
@zsirK20: teknos93@gmail.com
teknosmittom 2010.06.16 20:07:54
@zsirK20: envagyok08@hotmail.com az msn
Az árvízkárosultak megsegítésére létrejött keddi akcióindító cikkünk jelentős hatással volt a jégkorongos közéletre. Hihetetlenül értékes tárgyakat ajánlottak fel játékosok, sportvezetők, szurkolók, ezek közül jó néhányat megírunk mindjárt. Íme így küzdenek a…..
teknosmittom 2010.06.09 16:07:58
@Rock me Amadeus: Joós Zoltán mai napon tájékoztatta honlapunkat, hogy lemondott szakosztályelnöki posztjáról.by: utehoki.hu
Jégkorong Vienna-Fehérvár 6-5 2010.03.02 22:04:00
Őrült mérkőzést játszott kedd este a Vienna Capitals és a SAPA Fehérvár AV19. Állta edzője szavát a fehérvári alakulat, és igyekezett elrontani a bécsiek ünnepét. A házigazdák szereztek vezetést az első harmadban, a sok Volán emberhátrány ellenére történetesen egyenlő…..
teknosmittom 2010.03.02 22:18:33
@bojl: Egyet értek, csak én nem mertem beirni mert drasztikusabban irnám :/
Három nap van hátra az olimpiai férfi jégkorongtorna nyitómeccséig. Bemutatjuk a résztvevőket. Az A csoporttal kezdünk, annál inkább, mivel az első találkozót éppen ebben a négyesben rendezik, kedden 21 órakor az Egyesült Államok Svájccal játszik. A csoportbeosztásoknál a…..
teknosmittom 2010.02.13 21:55:29
Három hónapos eltiltást kapott munkaadójától a Sportklub-kommentátor Léderer Ákos. A blogunk szerkesztősége által is kedvelt tévés bűne az volt, hogy túlzott lelkesedéssel közvetítette a Nagy Gergő–Gasper Susanj verekedést a Fehérvár–Jesenice mérkőzés…..
teknosmittom 2010.02.09 23:55:35
@kiralyfi: De Persze teljesen egyetértek Veled :)
teknosmittom 2010.02.10 00:00:20
@kiralyfi: csak nyugodtan, mert még a végén nemtudsz meccsrejönni :)
teknosmittom 2010.02.10 00:02:54
@kiralyfi: jaja mert ha nemtudsz jönni és már nem Léderer lesz a kommentár az a szivás :D
Folytatjuk Detroit-központú videósorozatunkat, a mai részben a Red Wings svéd védője esik-kel, de nem nagyon bír megállni a lábán. Hogy miért, az csak hajtás után derül ki. ..
teknosmittom 2010.02.04 17:10:10
@celebesz: lehet hogy a Detroitnak lekéne igazolni Hetlert;)
A playoffig hátralévő időben változik a szakmai program, közölte Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A csapat ma Linzbe látogat, ahol idén még nem szerzett pontot. A sorok háromnegyedében és kapusposzton változás van az előző fordulóhoz képest. "Normálisan…..
teknosmittom 2010.01.31 19:09:30
Egy harmad alatt elintézte a Sapa Fehérvár AV19-et a bajnok Klagenfurt. A hazaiak második perces vezetését még kiegyenlítettük Kóger révén, utána azonban még négyet kaptunk az első szünetig. A maradék negyven percben már csak egy gól esett, 6-1. Csapatunk visszacsúszott a 7.…..
teknosmittom 2010.01.18 11:21:00
@pakero: Ámen!
teknosmittom 2010.01.18 20:46:45
@krisz75: Végre egyet ért velem más is mert én nem mertem leirni a véleményem...
Sokat dolgoztunk Jesenicében, és nem is rosszul. Azért tudatosítottuk a játékosokkal, hogy az elvárt jó játék még nem ilyen. A mérkőzés nagy részében uralni tudtuk a történéseket, ez döntött a javunkra, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar…..
teknosmittom 2010.01.17 19:05:42
Szomorúak voltunk a salzburgi eredmény miatt, mert teljes biztonsággal mondhatjuk, hogy történetünk során először mi voltunk a jobb csapat Salzburgban. Ha fordított eredmény születik, egy szót nem szólhattak volna a hazaiak. Így azonban nem maradt más dolgunk a mérkőzés után,…..
teknosmittom 2010.01.05 21:02:24
@fegya94: egy mp-vel késöbb irtad :O
teknosmittom 2010.01.05 21:35:43
Jégkorong Fehérvár–Linz 3-2 2010.01.01 20:50:00
Óriási meccset nyert meg 2010 első napján a Sapa Fehérvár AV19. A meglehetősen zavaros első harmadban furcsa góllal szerzett vezetést az ellenfél, a másodikban két gólra nőtt a hátrányunk, pedig előtte több lehetőségünk volt az egyenlítéshez. Palkovics révén a 37. percben…..
Az EBEL legjobb formában lévő csapata látogatott Székesfehérvárra, de sok hiányzójuk miatt csak négy igazi hátvéddel tudtak felállni. Hiába játszott az első harmadban hat percet tisztán emberelőnyben a Fehérvár, ez csak arra volt elég, hogy a kapura lövési statisztika jól…..
teknosmittom 2009.11.20 23:40:17
@Raon: hol voltál? :O télleg nem találtuk meg egymást :D tul nagy volt a tömeg :D olyanok voltunk a csarnokba mint a heringek a szardiniás dobozba :D
Nem várunk, egyből nekikszaladunk, ismertette a tervet Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője, útban Ljubljana felé. A magyar bajnok újabb nagyon fontos mérkőzés előtt áll, a rájátszásba jutásért folytatott harcban közvetlen rivális otthonában lép fel ma este. Ráadásul az…..
teknosmittom 2009.11.17 21:38:01
teknosmittom 2009.11.17 21:39:18
@benö51: egy baj van hogy fiatal vagyok én keveset láttam de amiota járok kint vagyok az összesen meccsen most lesz 7 éve hogy járok meccsre
teknosmittom 2009.11.17 21:42:50
@Raon: @benö51: akkor meccs elött kamerák mögött
A magyar válogatott fantasztikus teljesítményt nyújtott a Pannon Hoki Kupa utolsó mérkőzésén is, más kérdés, hogy ez nem volt elég a tornagyőzelemhez. Szlovénia 3-1-re nyerte a döntőt, elvitte a kupát is, de ez a jelen helyzetben nagyjából másodlagos. A lényeg az, hogy a három…..
teknosmittom 2009.11.08 22:17:28
@csatoimi: Neked mi a véleményed a birorol ha már fölhoztad?
teknosmittom 2009.11.08 22:20:32
@csatoimi: jaj ne tedd hogy kitltatod akkor inkább majd máskor megbeszéljük :)
teknosmittom 2009.11.08 22:46:10
@csatoimi: Egyetértek veled teljes mértékben :)
A szlovén válogatott legnagyobb sztárjai nélkül érkezik a Pannon Hoki Kupára. John Harrington keretében négy újonc szerepel, egy honosított jégkorongozót ők is hoznak. A 24 játékosból 20 az EBEL-ben játszik. Szlovénia utolsó ellenfelünk lesz vasárnap. John Harrington szlovén…..
teknosmittom 2009.11.03 16:11:19
@fradigy: hát szeretnéd, de tuti nem öltözik be
Nathan Martz elfoglalja helyét az első sor centereként a Fehérvár csapatában. Így összeáll a sokak által vágyott 22-23-24-es csatársor. Csodát nem kell várnunk tőle, de bízunk benne, hogy összerakottabb sorokkal játszunk ezután, mondta Énekes Lajos edző blogunknak. A vasárnapi…..
teknosmittom 2009.11.01 11:40:58
@869065: osztálytársam csinálta. :S:(
Elfogadom a magyar bajnok 3+1 éves szerződési ajánlatát, mondta blogunknak a 22 éves hokis a szombat délutáni tárgyalás után. Az erdélyi bekk Nathan Martz érkezése után erre a szezonra kikerült a Fehérvár EBEL-keretéből, de Ocskay Gábor hosszú távon számít rá. Flinta…..
teknosmittom 2009.11.01 00:57:30
A Sapa Fehérvár AV19 régi-új centere pénteken megérkezik Székesfehérvárra, és vasárnap Jesenicében minden bizonnyal be is mutatkozik. Mezszáma a 22-es lesz. Mivel az EBEL-szabályok szerint a csapatban maximálisan 60 pont értékű játékos tartható, helyet kellett szorítani…..
teknosmittom 2009.10.30 14:41:42
@brunzwik: hát sztem se elöbb párat összecserélget :S
@Raon: igy legyenek a sorok ahogy irtad :)
teknosmittom 2009.10.30 20:43:10
Nem lesz könnyű dolga a Sapa Fehérvár AV19-nek vasárnap sem. Az Olimpija Ljubljana eddig mindhárom hazai mérkőzését megnyerte, míg Palkovicséknak idegenben egyelőre nem megy a játék. Ráadásul a Hala Tivoli amúgy sem az a hely, ahová két pontért szokott járni a magyar…..
teknosmittom 2009.09.27 20:15:26
teknosmittom 2009.09.27 20:16:38
teknosmittom 2009.09.27 20:17:45
@scip_: oksa :D:D
A Sapa Fehérvár AV 19 nagyon szép játékkal verte 5-1-re az EBEL tavalyelőtti döntősét, az Olimpija Ljubljanát az Ifj. Ocskay Gábor-emléktornán. A vasárnapi döntőben a Grazot 6-4-re legyőző Vienna Capitalsszal játszik a hazai csapat. Fodor Szabolcs hamar megtalálta új…..
teknosmittom 2009.09.06 09:01:29
A hétvége az emlékezés és a tiszteletadás jegyében telik Székesfehérváron, izgalmas mérkőzésekkel. A Sapa Fehérvár AV 19 megrendezi az Ifj. Ocskay Gábor-emléktornát, amelyen három EBEL-csapat lesz a város vendége. Ezen a tornán már nem játszik Fodor Szabolcs, a válogatott…..