Canon EOS-350D Sigma 17-70mm 1/125 sec; f/8; 30mm    ..
képek egy nagyvárosból Ablakok 2012.03.05 23:21:00
                                  Canon EOS-350D Sigma 17-70mm 1/40 sec;f/4.5;70mm  ..
  Canon EOS-350D Sigma 17-70mm 1/200 sec; f/11.0; 70mm  ..
Jégkorong Kanada–Norvégia 8-0 2010.02.17 07:16:00
Meggyőzően kezdte a vancouveri olimpiát a házigazda, a kanadai–norvég meccs első harmadában ugyan nem esett gól, de a másodikban három, a harmadikban pedig öt is, így 8-0 lett a vége. Jarome Iginla és Dany Heatley két-két találatot vállalt, Sidney Crosbynak három asszisztra…..
cyferko 2010.02.17 13:04:14
@sutyi2: sajnos élőben nem láttam, csak az összefoglalót néztem meg reggel, meg persze az iifh-n a statisztikát ;)
Colton Orr, a Toronto Maple Leafs verőlegénye az Ottawa elleni győztes meccsen egyetlen ütéssel terítette le Matt Carknert. A felvételen jól látszik, hogy Carkner a végzetes találat után a jégen fekve, feltartott kézzel jelzi, részéről kész, ennyi elég is volt. Szegény azt sem…..
Január 2-án újabb metrós fotóséta, ezúttal a Duna alatt, a Gellért tértől a Kálvinig. 3 érdekes állomást tekinthetünk meg ismét methan vezetésével, a Gellérten megyünk le - ami már sokkal jobban áll mint az előző alkalommal - átsétálunk a Duna alatt a hírhedt Fővám…..
cyferko 2009.12.21 14:21:36
Egy-két kísérleti videónk már volt, működtek, eljött a bejelentés ideje. Ebben a szezonban másképp mozgóképezünk, mint az előzőben. Akkor arra tökekedtünk, hogy minden bajnoki összefoglalóját megmutassuk, a felvételek minőségétől függetlenül. Ezentúl nem így lesz: a Mol…..
Az elmúlt két napban kissé elfáradtunk. Nem a cikkek írása és szerkesztése amortizált le bennünket. Hanem az, hogy csúnyán elromlott itten a hangulat. Olvasóink egymásnak estek és ránk támadtak. Az elmúlt 48 órában egyebet sem tettünk, csak kommenteket olvastunk, válaszoltunk,…..
A városi rangadó után a Rangersnek van a legtöbb, az Islandersnek pedig a legkevesebb pontja az NHL-ben. Már csak a Minnesota Wild mondhatja el magáról, hogy minden idei meccsén szerzett pontot, mert a Buffalo csúnyán kikapott otthon. Az Anaheim sorozatban negyedszer nyert, mind a…..
Az NHL 16. játéknapján mindent fogtak a kapusok, amitlehetett. Ketten shutoutoltak. Craig Anderson a Florida kapujában 41 lövést hárított. Philadelphiában 13 gól esett. Martin Brodeur, a New Jersey ketrecőre pályafutása 98. mérkőzését zárta gól nélkül. Brodeur 1991 óta a…..
Most kaptuk a hírt methantól, hogy lehetőség van újabb épülő metróállomásokat bejárni, mégpedig személyesen az ő vezetésével! Ez az egyetlen épülő metróvonalunk Gellért és Móricz Zsigmond körtéri állomása lenne, sajnos a határidő ismét elég közeli, szeptember 20-án…..
cyferko 2008.09.18 20:46:16
Jobban nemigen kezdődhetett volna a divízió 2-es világbajnokság a magyar ifiválogatott számára. A fiatalok 19-1-re verték Izrael tavaly még erősebbnek tűnő válogatottját. Hazánk fiai minden harmadban domináltak, az elsőt 5-0-ra, a másodikat 7-1-re, a harmadikat 7-0-ra…..