21 ezer Ft

0 bejegyzést írt és 938 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jedi-remete a TatuinonFel kell kötnie a gatyáját annak, aki lépést akar tartani a magyarul kiadásra kerülő Star Wars-regényekkel, hiszen pár héttel a Timothy Zahn-féle Gazfickók után máris kapható a Kenobi, de nemsokára itt Az elveszett sith törzs is, illetve egy új The Old…..
A hűtlen jedi Az immár egy éve kapható Star Wars: The Old Republic című MMO-játék hatalmas sikert aratott rajongói körökben – az alapprogram magas ára, illetve a fizetős jelleg azonban rányomta a bélyegét a továbbiakra. Mostanság szerencsére már jóval olcsóbban lehet hozzájutni – hazánkban is –,…..
21 ezer Ft 2021.05.16 23:53:06
@Monty H.: Én nem is tudtam, hogy ez megjelent magyar nyelven, az angolt vettem meg, mint KotOR rajongó (mindkét részét imádtam), aki epekedve várja a történet lezárását, de nem egy MMORPG formájában. Ajánlom, hogy ha van időd, nyomd végig a két részt, fantasztikus történetek és a könyvvel együtt tényleg egy nagy egésszé összeáll.

(Jó nagyon ez a blog, most találtam rá SW könyvek kapcsán.)
21 ezer Ft 2021.05.17 21:01:23
@Monty H.: Kb. 24 óra játékidő / rész / "oldal" (Jedi, Sith), nem egy MMO féle időtemető azért, lehet úgy tekinteni rá, mintha olvasnál
Üdv minden régijáték-rajongónak, megint itt van 2in1 rovatunk, a Checkpoint Mini, ami cikk és podcast is, attól függően, ki hogyan fogyasztja. Szokás szerint a lejátszó után egy cikkecske is jön a játékról azok kedvéért, akiknek a podcastes formátum annyira nem jön be, de pár bekezdést bármikor…..
Kangyal Balázs lesz a MAC HKB vezetőedzője..
Szuper Levente MJSZ-elnök szeretne lenni..
21 ezer Ft 2020.04.16 23:39:22
FÉLBEMARADNAK AZ ERSTE LIGA KÜZDELMEI..
21 ezer Ft 2020.03.11 21:09:05
:(
FTC-Telekom–UTE 3-1 Fodor Szabolcs: – A küzdés előtte is megvolt, de a végére azt a kis pluszt is megtaláltuk, amit addig nem. Ha így küzdünk, ekkora Fradi-szívvel, annak ez az eredménye. Nem vesszük el Duschek érdemeit, ám jobban is megnehezíthettük volna a dolgát, például, ha keményebbek…..
21 ezer Ft 2020.03.11 20:03:48
@1885*: Vége.
21 ezer Ft 2020.03.11 20:39:05
@1885*: Mondjuk nálatok most azt írták ki, hogy zártkapus meccs lesz, szóval akkor nem tudom. Nekem több forrásból is azt mondták, hogy vége (ami nyilván nem lenne öröm számomra se).
21 ezer Ft 2020.03.11 21:03:41
Corona Brassó–Gyergyói HK 2-5 Dave MacQueen: – Az első harmadban idegesek voltunk, s bár azt hittem, megnyugtat minket, hogy mi találtunk be először, nem így történt. Sok helyzetünk volt, de keveset használtunk ki, a záró játékrész pedig a mi szempontunkból roppant szerencsétlenül…..
FTC-Telekom–UTE 6-3 Fodor Szabolcs: – Nagy erőbefektetéssel, csapatjátékkal nyertünk, a szurkolókkal egységet alkottunk, ennek lett meg az eredménye. Viszont még semmit sem értünk el, alázatosan és szerényen, a legjobb tudásunk szerint készülünk a folytatásra.Virág Csaba (másodedző):…..
Vasárnap indul a Fradi - UTE bajnoki döntő..
21 ezer Ft 2020.03.06 11:00:19
@Határbíró: Meg az MJSZ-étől, akik nem méltóztattak érdemben foglalkozni a kérdéssel, ami elment feléjük a Tüske kapcsán.
21 ezer Ft 2020.03.06 20:50:24
@Határbíró: Meg != Csak. Gondolom amíg nem volt meg a továbbjutás (amire azért volt nem kevés esély szerintem), addig nem foglalkoztak vele.

A bérletes dolog jogos, azt említettem én is már egy illetékesnek, azóta nem tudom, hogy mi van vele.
21 ezer Ft 2020.03.09 00:18:47
@Határbíró: Ja, nekem is ezt mondták tegnap. Remélem bepótolják majd, úgy illene.

"az a világon sehol nem működik, hogy 3-4 nappal az esemény előtt akarsz helyszínt váltani." - csak nálunk, egy-két hete volt rá példa az NBI-ben. Ha mindenki akarja, akkor meg lehetett volna oldani, bár az NBI-es derbi esete alapján valszeg végül a rendőrség is nemet mondott volna rá.
Fehérvári Titánok–FTC-Telekom 2-4..
21 ezer Ft 2020.03.05 17:16:02
@DominiKing: Mindjárt megsajnálom a körülmények sújtotta Jolánt :(
21 ezer Ft 2020.03.05 22:52:28
@DominiKing: Én nem vágyom külföldi bajnokságba.
FTC-Telekom–Fehérvári Titánok 2-4 Fodor Szabolcs: – A Fehérvár az elején nagyon jó százalékkal használta ki az előnyeit, ami meg is pecsételte a sorsunkat. Nem volt elég a negyvenperces küzdés, a maradék húsz percben volt meg a harci szellem, amellyel meccset lehet nyerni. Játékostól edzőig…..
21 ezer Ft 2020.03.04 22:30:25
@1885*: Már most röhögök, hogy fog sírni a sok paraszt a derbik után :DDD
21 ezer Ft 2020.03.05 08:26:31
@1885*: nem. A sok érzékeny lelkűre, amikor megtapasztalja, hogy ez a párosítás nem a szeretet ünnepe.
21 ezer Ft 2020.03.05 09:24:18
@1885*: Ti meg a pályamunkásokat meg a tahó olaszt :P
21 ezer Ft 2020.03.04 22:22:11
@essze: Volt, sajnos kényszerű okból, de Nagy remekül helytállt.
Dukla Michalovce–MAC Újbuda 3-0 Majoross Gergely: – A játékunk rendben volt. Az ellenfél nagyon gyors csapat, de fel tudtuk venni a sebességét, és a mérkőzés nagy részében egyenrangú partnerek voltunk. Betalálni azonban képtelen voltunk: kihagytunk két ziccert, előnyben sem szereztünk gólt,…..
21 ezer Ft 2020.03.02 09:56:06
@CsakÚjváros: Nem játszhat vissza akárki, talán 3 játékos teljesítette a fiatalok közül a feltételt, ami engedi a rájátszást.
Linz–Hydro Fehérvár AV19 5-6 Antti Karhula: – Úgy mentünk Linzbe, hogy mindent megteszünk a győzelemért, és az első harmadban kezdtek is jönni a gólok, noha lassan kezdtünk. Később javult a játékunk, megszereztük a vezetést is, a harmadik harmadban pedig már arra törekedtünk, hogy ne…..
21 ezer Ft 2020.03.01 00:12:18
@DominiKing: Hogyne lenne, MHÉ.
A Volánnak nyernie kell, a többi nem rajta múlik..
21 ezer Ft 2020.03.01 00:11:34
@essze: Persze, annak, aki bizonyos számú meccsen jégen volt a rájátszás előtt. Talán ha három ilyen gyerek van.
Fehérvári Titánok–FTC-Telekom 5-6 Kiss Dávid: – Büszke vagyok, olyan hozzáállással léptünk pályára, ahogy kell. A sok felesleges kiállítás felőrölte az energiánkat, de vissza tudtunk kapaszkodni, ám sajnos egy szerencsétlenül megpattanó koronggal kikaptunk.Fodor Szabolcs: – Nagyon örülök,…..
21 ezer Ft 2020.02.29 21:36:31
@trollfeeder: a mai gondolom mar jobban kielegitette igenyeidet, bar igy is torokra vettetek.
21 ezer Ft 2020.03.01 00:10:20
@trollfeeder: Te sem veszed komolyabban őket, ha azt hiszed, hogy a mai meccs Böbén volt.
UTE–Dunaújvárosi Acélbikák 5-2..
21 ezer Ft 2020.02.28 21:00:47
@Joegep: Nem. A középszakasz alapján rangsorolják a továbbjutókat és 1-4, 2-3.
21 ezer Ft 2020.02.27 11:33:40
@Határbíró: Már előre látom, ahogy a haladó jégkorongos társadalom könnyezik minden egyes meccs után :DDD
21 ezer Ft 2020.02.27 15:59:25
@Ló18: Igen, de ettől még elképzelhető, hogy a másik ágon erdélyiek mennek tovább, tehát az OBI bajnoki címéről ez a párharc döntene.
FTC-Telekom–Fehérvári Titánok 8-1 Fodor Szabolcs: – Amit az első meccsen hiányoltunk, most hozták a srácok. Tudtuk, hogy képesek vagyunk ilyen játékra, csak ezt meg is kell mutatni a jégen. Jó válasz volt, örülünk neki, de a helyén kezeljük. Még csak 1–1 az állás, pénteken is ilyen…..
21 ezer Ft 2020.02.26 13:41:52
@leonov: Soós volt a másik, ahogy látható az MJSZ meccslapján.
DEAC–FTC-Telekom 8-6 David Musial: – Ez őrült meccs volt, de azt hiszem, remek hírverése a jégkorongnak, különösen úgy, hogy a televízió is közvetítette. Az első harmad után, kétgólos Fradi-előnynél azt mondtam a fiúknak az öltözőben, hogy ne foglalkozzanak az eredménnyel, mindent adjanak…..
21 ezer Ft 2020.02.18 11:35:48
@Határbíró: Legalább nem bízzák el magukat a srácok... :)
FTC-Telekom–DAB 11-4..
21 ezer Ft 2020.02.15 22:38:49
@Lazlee: Ez is nagyon jó meccs volt, mint az előző, már-már playoff érzésem volt. A második harmadban valóban szétestetek, de addig - az eredmény ellenére - jól nyomtátok, kb. ugyanaz volt, mint Újvárosban, csak fordítva, most nekünk dobta a gép a cseresznyéket sorban.
Dunaújvárosi Acélbikák–FTC-Telekom 5-4 David Leger: – Nagyon jól kezdtünk, az első harmadban öt gólt lőttünk, majd utána jó kapusteljesítménnyel és stabil védekezéssel őriztük az előnyünket. Értékes győzelmet arattunk egy remekül támadó ellenféllel szemben.Fodor Szabolcs: – Az első harmadban…..