21 ezer Ft

0 bejegyzést írt és 756 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

SC Csíkszereda–FTC-Telekom 2-3 Vaclav Novak, Csíkszeredai Sportklub: “Nehéz bármit is mondani egy ilyen mérkőzés után. A jégkorongban az egész csapat, minden egyes játékost beleértve, kötelező módon száz százalékot kell nyújtson. Ha egy játékos is nem koncentrál megfelelően, akkor nem lehet…..
21 ezer Ft 2019.04.04 15:18:56
@Joegep: Senki nem próbálta letagadni, nem úgy mint földijeid a szállodai esetet (ami egyébként megelőzte a csarnokbeli meccsvégi - hallgasd, hogy milyen mocskot öntöttetek a játékosokra - dolgot).
21 ezer Ft 2019.04.04 17:24:59
@Joegep: Elnézve, hogy miket nyomott össze a szeredai kontingens az esetekről, igen, előbb hiszek Pavuknak és a stábtagoknak, mint nektek.
21 ezer Ft 2019.04.04 17:56:29
@Joegep: Nem azt mondtam, hogy te voltál személy szerint. Többen hivatalos személyekre hivatkoztak, akik nem egyszer kummantottak a döntő során és alakították ki azt a helyzetet, ami végül a Pavuk-esetben csúcsosodott ki, vagy alátettek még vagy hallgattak. Ahogy a "sérülésokozás" témát pörgették, miközben a tény az volt, hogy se Fodor, se Gecse sérüléséhez sem volt semmilyen szándékosság, Csanádhoz hozzá sem értünk, a kazah meg úgy megsérült, hogy a következő meccsen már játszott. Ahogy a magyar játékvezető témájában hazudtak, hogy az MJSZ kényszerítette rájuk, miközben ők nem kérték. Ahogy letagadták, hogy hozzáértek Pavukhoz - látom most már azt terjesztik, hogy ő kereste a bajt. Egyébként még a buszt is megdobálták. Ahogy hivatalos személy férgezte a játékosunkat. Egy kibaszott szégyen volt, amit leműveltek.
Pavuk: Nagy dolog valami újat építeni az alapoktól..
21 ezer Ft 2019.04.03 20:09:10
Jesse Dudas: Bárki mondhat bármit a döntésemről..
21 ezer Ft 2019.04.03 17:05:52
@Fermentátor: Nem gond, hogy őszinte, mi is őszinték vagyunk akkor, amikor azt mondjuk, hogy ilyen játékos nem kell a válogatottba.
Pavuk Attila az Erste Liga-döntő MVP-je..
FTC-Telekom–SC Csíkszereda 5-2 Fodor Szabolcs: – Ezen a meccsen eleinte a tét rányomta a bélyegét a teljesítményünkre, de aztán jól is játszottunk. Utólag már mondhatjuk, hogy egész idényben jók voltunk. Óriási dolog, hogy a Fradit visszatettük a magyar hokitérképre. A srácok rengeteget…..
Jesse Dudas visszatér a DVTK Jegesmedvékhez..
21 ezer Ft 2019.04.01 17:47:48
@freddyD: Csak a válogatottba nem akar odavándorolni, megérte honosítani.
Egyenlítenie kell a Csíkszeredának..
21 ezer Ft 2019.03.31 19:42:53
21 ezer Ft 2019.03.31 21:44:07
@Giotto21: Na, legalább valamiban követlek titeket, az elmúlt napokban alkotott népmeséiteket Illyés Gyula is gyűjteménybe tudná rendezni, olyan jók.
21 ezer Ft 2019.04.01 09:41:22
@Giotto21: Nálatok is volt egy-két egyén, aki átlépte a határt a hétvégén, arról miért nem csicseregsz?
Csíkszeredában új párharc kezdődik..
21 ezer Ft 2019.03.30 20:54:29
@leonov: Volt fizetős. Állítólag valakinek újabb három eurót kért a hosszabbításra :DDDD
SC Csíkszereda–FTC-Telekom 1-2 Vaclav Novak: “Nagyon sajnálom, hogy így alakult. A fiúk nagyon keményen dolgoztak, hogy meglegyen a győzelem. Minkét csapat nagyon erős és ez most a jégen is visszaköszönt. Gratulálok a Ferencvárosnak a győzelemhez. Vasárnap új meccs van, megyünk tovább, és…..
21 ezer Ft 2019.03.30 20:42:16
21 ezer Ft 2019.03.29 16:58:48
Kiállt a magyar bírók mellett az MJSZ és az Erste Liga..
21 ezer Ft 2019.03.29 14:10:11
@Joegep: Na, már Gergő is. Holnapra kitaláltok még valakit?
21 ezer Ft 2019.03.29 16:20:31
@Giotto21: Mindjárt gondoltam.
FTC-Telekom–SC Csíkszereda 7-2 Fodor Szabolcs: – Még mindig idegesek voltunk az elején, de nagyon fontos volt, hogy mindig mi tudtunk vezetést szerezni, és három kettő után képesek voltunk összerakni a játékunkat a védekező harmadban, míg elöl gólokat lőttünk. Miután megnyugodtunk, a saját…..
Új eszközöket vetnek be a bírók az Erste-döntőben..
21 ezer Ft 2019.03.26 22:33:22
@wa1907: Amikor én voltam Csíkban, olyan jó szervezés volt, hogy még prosztatamasszázst is biztosítottak számunkra, sajnálom, hogy most nem élhettetek át ilyen élményeket :(
21 ezer Ft 2019.03.27 08:56:07
@....s estifény: mindig meglepődök, hogy sokan azt várják egy edzőpályától, hogy a Madison Square Garden legyen. Pedig azért pár éve már itt csúszkálunk. Talán a közeljövőben majd megoldódik ez a probléma is.
FTC-Telekom–SC Csíkszereda 3-7 Fodor Szabolcs: – Az történt, hogy a Csíkszereda idejött, és százszázalékos intenzitással beleállt a meccsbe, miközben mi beragadtunk és csak próbáltuk felvenni a tempót. Sok volt ez a kilenc nap meccs nélkül... Az ellenfél gondolkodásban is gyorsabb volt és…..
21 ezer Ft 2019.03.26 21:28:44
A Sportklub lezárhatja az UTE elleni párharcot..
21 ezer Ft 2019.03.22 20:03:51
@freddyD: Streameld YouTubera a streamet :)))
21 ezer Ft 2019.03.22 21:07:36
@Pista Joska: Mondjuk sok választás nincs, általában egy ellenfél van a döntőben... :D
DEAC–FTC-Telekom 1-4   David Musial: – Tavaly nyáron aligha gondolta volna bárki is Debrecenben, hogy idáig eljutunk, ezért nem lehetünk elégedetlenek, annak ellenére sem, hogy a Ferencváros ellen az elődöntőben nem tudtunk meccset nyerni. Kicsit elfogytunk a végére, amire van magyarázat:…..
21 ezer Ft 2019.03.17 21:13:13
21 ezer Ft 2019.03.21 13:55:12
@kerusz: Tök jó volt a MOL Liga TV, sajnálom, hogy elhalálozott.
Az UTE-nak muszáj győznie hazai jégen..
21 ezer Ft 2019.03.21 11:38:37
@1885*: Nézd pozitívan, milyen nagy élmény lesz elvenni a Csíkszereda pályaelőnyét.
UTE–Csíkszereda 2-3 Szilassy Zoltán vezetőedző, UTE: “Ismét rosszul kezdtünk, felelőtlenül játszottunk. Nem voltunk elég agresszívak, ahol annak kellett volna lennünk, és azok voltunk, ahol nem kellett volna. Három kétperces kiállítást kaptunk 60 méterre a saját kapunktól jogosan, ez óriási…..
21 ezer Ft 2019.03.21 11:37:58
@1885*: Majd elmorzsolok egy könnycseppet.
SC Csíkszereda–UTE 4-1  Vaclav Novak: – Nagyon jó meccset játszottunk. Az első harmad egy picit nehéz volt, görcsösebbek voltunk. A második harmadtól kezdve viszont remekül játszottunk, az ellenfélnek igazán gólszerzési lehetősége sem volt. Jó csapat voltunk ma és száz százalékot nyújtott ma…..
21 ezer Ft 2019.03.19 11:58:35
@1885*: Egyébként most teljesen őszinte vagyok, szerintem a ti keretetek erősebb, mint a miénk, a Csíkban meg a ruszkik elképesztően jók. Talán mi vagyunk a legjobbak, mint csapat, ez lehet egyedül az előnyünk.
UTE–SC Csíkszereda 4-1 Szilassy Zoltán: – Óriási csata zajlott a pályán, remek ellenfelet sikerült legyőznünk. Sokszor játszottunk nagy nyomás alatt, de mindig tudtunk újítani, és az extra kapusteljesítmény is segített átlendülni a kritikus pontokon. A támadójátékunk jól működött, hiszen…..
21 ezer Ft 2019.03.17 20:45:12
@leonov: Felőlem megbaszhatják őket szárazon, de 4-3 legyen a párharc, hehe.
DEAC–FTC-Telekom 0-3 David Musial, vezetőedző, DEAC: „Fontos volt, hogy ki szerzi az első gólt. Nulla góllal nem lehet meccset nyerni. Ettől függetlenül nem akarunk negatívan értékelni, mert a csapat küzdött, harcolt, de el kell ismerni, hogy a Ferencváros jobb volt.” Fodor Szabolcs,…..
A Fradi határozott üzenetet küldött Debrecenbe..
21 ezer Ft 2019.03.13 22:04:51
@freddyD: Ma pl. focimeccs is volt, az a szokásos egy részét is "elszívta", de a tegnapi csalódás volt nekem is.
Külföldi játékvezetőket kért a Csíkszereda..
DEAC–UTE 6-4 David Musial: – Nagyon fontos volt ez a mérkőzés, hiszen bebiztosíthattuk a negyedik helyet, ami azt jelenti, hogy pályaelőnyt élvezhetünk a rájátszás első körében. Rendkívül erős ellenfelet győztünk le, elsősorban a második harmadban nyújtott remek teljesítményünknek…..