sunt

0 bejegyzést írt és 1651 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Caruso Klemperer Pesten mesélt 2013.05.14 15:27:31
Ma van Otto Klemperer születésének a megdöbbentően sokadik – száz-huszonnyolcadik – évfordulója. Nyáron lesz negyven éve, hogy matuzsálemi korban, nyolcvannyolc éves korában feladta teste a több évtizedes küzdelmet a betegségekkel. Sorsüldözött ember volt Otto Klemperer, a…..
A Barcelona szombaton fogadja az Alaves csapatát a Camp Nouban, és azon kell lenniük a srácoknak, hogy kiverjék a fejükből a Sevilla elleni vereséget, és túl tegyék magukat azon...
Barcanoticias Újabb erőfelmérő! 2021.02.10 15:54:13
Helyszín: Ramón Sánchez Pizjuán Stadion, Sevilla, Spanyolország Játékvezető: Antonio Mateu Lahoz (Esp) Február 10 Szerda; 21:00   Az FC Barcelona immár a kupaelődöntő első meccsén lép pályára szerdán, ellenfele pedig a kiváló idényt futó Sevilla lesz. Ahogy Koeman mester fogalmazott, a kupában…..
Az újabb visszatérés feltehetőleg, nem elég jó a túlságosan kritikus hozzáállású szurkolóknak, de istenem milyen szuper szórakozást köszönhetünk a második félidőnek. A Betis valószínűleg kissé szerencsétlennek tartja magát, Lionel Messi bemutatkozása azonban mindig meccset befolyásoló jelentőségű…..
sunt 2021.02.10 12:56:12
@DISTANTxTHUNDER: A PSG-t csak bunkerfocival és kontrákkal lehetne megverni, de erre a csapatunk teljesen alkalmatlan.
sunt 2021.01.31 18:06:14
@kritizator: De nekem az ördögűzők mindig leharapták a fejem, amikor arról írtam, hogy Bartonak paktuma van a Messi-családdal. Mert nem Leo, hanem a papa és a tesó a nagy kombinátor.
Közel volt a Barcelona, hogy trófeával kezdje az évet, de 2-1-es állásnál a 90. percben jött Villalibre egyenlítő gólja, amivel hosszabbításra mentette a Bilbaonak a mérkőzést. Alig kezdődött el a kétszer tizenöt perc, már a Bilbaonál volt az előny, Inaki Williams hatalmas lövését a katalán védelem…..
Az FC Barcelona a Real Sociedaddal találkozik a Spanyol Szuperkupa elődöntőjének rövidített lebonyolitásán szerda este 21.00-kor. Az utazó keretet Ronald Koeman a hétfői napon kijelölte.  Kimaradtak: Piqué, Coutinho, Sergi Roberto, Fati - sérülés miatt, ill. Matheus Fernandes - edzői döntés…..
Barcanoticias Folytassuk!!! 2021.01.06 15:25:52
Helyszín: San Mamés Stadion, Bilbao, Spanyolország Játékvezető: Carlos del Cerro Grande (Esp) Január 6 Szerda; 21:00   Az FC Barcelona hétközi meccsen az Athletic Bilbao vendégeként lép pályára, hogy folytassa kétmeccses idegenbeli győzelmi szériáját a bajnokságban. Legutóbb csapatunk a Cádíz…..
sunt 2021.01.06 12:44:00
@Robi71: Dest az egyetlen, akit Koeman választott ki és aki ráadásul ő miatta jött ide és nem a bajorokhoz.
sunt 2021.01.06 12:46:29
@Robi71: Na én azt is megtartanám, aki Araujot szúrta ki.
Kérjük lájkold Facebook oldalunkat!..
sunt 2021.01.02 18:55:15
@Robi71: Kiket igazolnál.Úgy jön ide.
sunt 2021.01.03 05:15:57
@Robi71: Nekem igazán nem az kell, aki máshol már bizonyított, hanem az, aki köztünk lesz sztár. Persze ki tudja, hogy ide hozva kiből lesz Pedri és kiből Trincao. Ehhez kell a jószemű szakember.
sunt 2020.12.27 15:45:57
@Robi71: Miért? Akart Couért bárki fizetni? És most akar? Le kell számolni azzal, hogy mi ezt vagy azt el akarjuk adni - kivéve, ha csaknem ingyen is adjuk. Eladni akkor lehet, ha jelentkezik vevő valakiért, akit mi is megtartanánk.
Nem remélem, hogy a Messi-interjuból egyértelműen ki fog derülni, hogy marad, vagy megy. Pedig ennek a lebgtetésnek a vége lendítene igazán a csapaton.
sunt 2020.12.27 21:08:20
sunt 2020.12.27 21:09:00
Ezzel a képpel szeretnénk minden kedves olvasónak megköszönni egész éves aktivitását és, hogy kitartottatok oldalunk mellett. Reménykedjünk egy szebb évben mind az FC Barcelona mind a világ szempontjából. Mindenkinek áldott békés Karácsonyt, és előre is boldog új évet! Itt viszont megragadom az…..
sunt 2020.12.26 22:20:57
sunt 2020.12.27 10:00:14
@Robi71: Ritkán fogunk 3 védőst játszani. Különben meg ott van Comas és nyáron jön Garcia. Ilyen helyzetben jöhetne egy nremzetközi klasszis, de ha arra nincs pénz, ne teremtsünk kaoszt egy olyannal, akit mindenki csak ideiglenesnek sz6án.
 Kérjük segíts egy megosztással népszerűsíteni az írásainkat! Köszönjük! Kérjük lájkold Facebook oldalunkat!..
sunt 2020.12.17 21:50:39
@Robi71: Nem nézted a meccset. Grizt akkor is le kellett volna hozni, ha senkit se lehet behozni helyette az ordító helyzete után. Gézáról meg nem lehetett tudni, hogy nem sérült-e meg, ráadásul fenyegetett, hogy kiállítják.