tudatlan10

0 bejegyzést írt és 98 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jégkorong Fehérvár-KAC 5-6 2010.10.08 22:38:31
Háromszor egyenlített a Sapa fehérvár AV19 a Klagenfurt ellen ma este, de a hosszabbításban a vendégek nyerték a mérkőzést. Előnyből Craig szerzett vezetést, majd a hetedik percben Mihály Árpádot is elvesztette a csapat, akit végleges kiállítással sújtottak a játékvezetők.…..
tudatlan10 2010.10.10 02:02:58
@csatoimi:
Rájátszásban hány pontot csinált?!
Jasin szindróma!
Ahelyett,hogy fényezed a kis kedvencedet,inkább,nevelnéd!Lehet,mindenki jobban járna.Nem a képességeivel van baj,inkább a mentalitásával.
tudatlan10 2010.10.10 02:04:21
@Theutus:
Jelenleg legjobb?Ahh!És ezt mi alapján osztottad ki?A múltbéli eredményei alapján?Mert idén még semmi extrát nem nyújtott!
tudatlan10 2010.10.10 02:06:13
@Raon:
Most végre elárultad,mennyire értesz ehhez a játékhoz!))
Ami nem baj,csak ne osztanád ennyire az észt!))
Az OB I.-döntő harmadik mérkőzésén nem sok hiányzott, hogy az erősebb csapat eljusson a két számjegyig. Az előző szezonban az akkor finalista Újpesti TE komoly ellenállást bírt kifejteni a magyar EBEL-gárdával szemben, egy mérkőzést nyertek is a lila-fehérek, ráadásul…..
tudatlan10 2010.03.24 12:13:54
@bakker81: Az,hogy Kókusz illetve Lali alkalmazza,nem biztos,hogy azt is jelenti,korszerű.Gondolom Chelios is azért bringázik a szaunában,mert a futópad nem fért volna be.
De akkor egy utolsó kérdés:akinek a térde nem bírja a futást,hogy szerez akkor kondit?
tudatlan10 2010.03.24 20:04:00
@bakker81: A látszat néha csal.
tudatlan10 2010.03.24 20:05:05
@kerusz: Lassan kezdem érteni az Újpest gyengélkedésének okait.
Kedden hatkor Dunaújvárosban folytatódik a négy győzelemig tartó bajnoki döntő. A Dab.Docler–Sapa Fehérvár AV19 párharc 0-2-re áll. A hazaiaknál ismét Sevela állhat a kapuba, a hátvédek közül ezúttal Fisera nem öltözik. A vendégek magyar kapussal állnak fel, Hetényi…..
tudatlan10 2010.03.23 18:44:51
Két harmadban is döntetlent játszott a Dab.Docler a Sapa Fehérvár AV19 vendégeként az OB I. döntőjének második mérkőzésén, de a középső harmad minden kérdést tisztázott. A megbetegedett Sevela hiánya miatt egy kapussal kiálló Acélbikák az első percben első lövésükből…..
tudatlan10 2010.03.21 17:12:59
@gogosz: "Szakmailag mindenki megteszi a Tőle telhetőt de a versenyt nem ott vesztették el hidd el."
Ezt el is hiszed?Sorolj fel az elmúlt 5 évből az ideit kivéve 5 minőségi edzőt!
tudatlan10 2010.03.21 17:26:11
@gogosz: Akkor ezek szerint sem az edző,sem az idei légiósok nem a fényre jöttek.
Márpedig idén az edzőtök minőségi(a Volán padra is elfogadnám),és a légiósok sem rosszak.A kapus és Kurt főleg.
tudatlan10 2010.03.21 17:31:41
@Nyuszí O_o: A mi vezérünk nem kedveli,pedig én már tettem lépéseket.))
De elég lesz a nyári edzésterve is,hogy végre lássák,nem futtatni kell a játékosokat.
Nagyon nagy volt a különbség ma este a két csapat között az OB I. döntőjének első mérkőzésén. A hazaiakon látszott, hogy két kemény csatán vannak túl az elmúlt két napon, a vendégeken pedig az, hogy nem becsülik le az ellenfelet. Már 35 másodperc elteltével gólt…..
tudatlan10 2010.03.20 11:22:03
@Ringleader: Miért is?
tudatlan10 2010.03.20 11:42:29
@kerusz: Ha jól tudom,ők csak a négyes döntőben szerepeltek,ami egy hétvége.A Volánnak viszont selejtezőket kellett volna játszani.
tudatlan10 2010.03.20 11:50:35
@Ringleader: Ok,valóban,már a 3.körben is szerepeltek.
Az elődöntő első mérkőzésének váratlanul szoros eredménye után vasárnap a magyar bajnokcsapat saját pályáján megmutatta, tud annál hatékonyabban is játszani. A gólgyártás az ötödik percben kezdődött, és a 26. percben már 7-0 állt az eredményjelzőn. Tíz perc…..