istvan77

0 bejegyzést írt és 17 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A nemzetközi szövetség arról tájékoztatta a tagországokat, hogy bár május 7-én lejárt a 2011-es világbajnokságok rendezésére kiírt jelentkezési határidő, azt május 20-ig meghosszabbítja. Kiderült, hogy a divízió 1 azon csoportjára, amelyikben hazánk szerepel, egyelőre csak…..
istvan77 2010.05.14 16:21:27
Szerdán befejeződnek a B és a D csoport küzdelmei a németországi világbajnokságon. Délután Dánia–Németország és Olaszország–Lettország, este Finnország–Egyesült Államok és Kanada–Svájc mérkőzésre kerül sor. Csehország keddi veresége komoly…..
istvan77 2010.05.12 17:03:29
Kedden is óriási meccseket játszottak az A csoportos világbajnokságon, gyakorlatilag csak egy találkozó ért véget sima papírforma-győzelemmel: az oroszok 4-1-re lecsapták Kazahsztánt. A nap legnagyobb meglepetésére sem kellett estig várni, Norvégia 3-2 arányban felülmúlta…..
A németek hosszabbításos győzelme után újabb váratlan eredménnyel folytatódott az A csoportos világbajnokság. A dán válogatott – amelyet kerete alapján a meglepetésre esélyesek közé soroltunk előzetesen – alaposan felszívta magát a finnek elleni meccsre. Az első…..
istvan77 2010.05.12 16:18:45
Az olimpia első elődöntőjének elején nagyobb mészárlást hajtottak végre az amerikaiak, mint a kanadaiak az oroszok elleni negyeddöntőben. Kane-ék már a 13. percben 6-0-ra verték a négy évvel ezelőtt Torinóban döntős finneket. A gólgyártást Malone kezdte 2:04-nél, aztán…..
istvan77 2010.02.27 05:39:04
Jönnek az elődöntők az olimpián, este kilenckor az Egyesült Államok és Finnország, hajnali fél négykor Kanada és Szlovákia csap össze. Vancouveri idő szerint csütörtökön csak a péntek déli első meccsen érdekelt két csapat edzett. Kanada sajtótájékoztatót tartott néhány…..