fbence94

0 bejegyzést írt és 10 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Dab.Docler jutott a bajnoki döntőbe, pedig nem kezdődött jól a mérkőzés a hazaiak számára. Az 5. és a 14. percben egyaránt Gergely Csaba szerzett gólt, a 2-0-s előnyt egészen a 36. percig tartotta a budapesti csapat. A második harmad hajrájában aztán kétszer is villant a…..
Az elődöntő első mérkőzésének váratlanul szoros eredménye után vasárnap a magyar bajnokcsapat saját pályáján megmutatta, tud annál hatékonyabban is játszani. A gólgyártás az ötödik percben kezdődött, és a 26. percben már 7-0 állt az eredményjelzőn. Tíz perc…..
fbence94 2010.03.14 22:59:39
@potocsi: A sportszerű szurkolásotokról annyit, hogy kérdezzétek már meg a fehér pulcsiban lévő szőke hölgyet és pár törzsszurkolótokat, hogy hol volt 18:00 és 20:00 között és mennyi lett az eredmény sztem nem tudja rá a választ... na szurkolásotokról ennyit..
fbence94 2010.03.14 23:04:25
@potocsi: Mér te hogy reagálnád le hogyha nem csinálsz semmit és "lecsicskáznak" mert összebarátkozol egy másik szurkolótáborral?
fbence94 2010.03.14 23:05:09
@potocsi: Hát nem volt nehéz észrevenni hogy 7-0nál a kislány még mindig ugrál sörrel a kezében. :)
Jégkorong Vienna-Fehérvár 6-5 2010.03.02 22:04:00
Őrült mérkőzést játszott kedd este a Vienna Capitals és a SAPA Fehérvár AV19. Állta edzője szavát a fehérvári alakulat, és igyekezett elrontani a bécsiek ünnepét. A házigazdák szereztek vezetést az első harmadban, a sok Volán emberhátrány ellenére történetesen egyenlő…..
fbence94 2010.03.04 22:33:00
@miki78: Pont fordítva nem? :O
Mert én úgy hallottam hogyha mi továbbjutottunk volna akkor a Linz-Villach párharc győztesével játszunk. Tehát SZTEM:
Bécs-Linz
KAC vs Salzburg-Zagreb
Jó mérkőzést láttunk kedden, bár egyik csapat sem ment úgy, mint az első találkozón, értékelt blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Ma is a speciális játékhelyzetek dönthetnek Bécsben, és az, hogy melyik csapat lesz felszabadultabb. "Jól kezdtünk, az…..