Hockeybloopers

0 bejegyzést írt és 3 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jégkorong UTE–Brassó 11-7 2009.11.24 21:06:00
Az UTE a vártnál nehezebben, de legyőzte a Fenestela 68 Brassót. A 47. perc elején még 6-6 volt az állás, majd 54 másodpercen belül három gól is született, így lett 8-7. A mérkőzés végül is az 57. percben dőlt el, ekkor alakul ki a 10-7, az utolsó percben lőtt lila-fehér gól…..
Hockeybloopers 2009.11.24 22:41:04
Különös eset történt a svéd másodosztály Leksand–Björklöven mérkőzésén. Henrik Andersen, a hazaiak csatára gyönyörű csel után megszerezte első gólját a szezonban, aztán úgy döntött, lendületesen fejezi ki örömét. Lehet, óvatosabban kellett volna. ..
Hockeybloopers 2009.11.22 19:40:16
A mai Mol Liga-fordulóban az SC Csíkszereda tévés meccsen fogadja a Miskolcot, újra összecsap az Újpest és a Ferencváros, a Dab.Docler matematikailag is bebiztosíthatja magának a final four-részvételt. Nem kis teljesítmény lenne ez novemberben. Magyar idő szerint délután…..