PhillySamS

27 bejegyzést írt és 78 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

FlyEagles.hu Tippjáték - Week 5 2013.10.05 03:05:39
Az elmúlt heti kiábrándító vereség után az ötödik héten is idegenbe utazik a csapat. Most a Nagy Alma a célállomás ahol a csoportrivális New York Giants ( 0-4 ) csapata ellen mérettetünk meg a szezonban először. A mérkőzés magyar idő szerint vasárnap este 19:00 kor kerül…..
PhillySamS 2013.10.05 15:10:58
FlyEagles.hu Tippverseny - Week 3 2013.09.18 00:25:47
Rövid héten a csapat. A szezonkezdet után 11 nappal már a harmadik mérkőzésüket játsszák madárkáink, és ez a találkozó több szempontból is érdekes lesz. A harmadik heti ellenfelünk a Kansas City Chiefs ( 2-0 ) csapata lesz. A mérkőzés megint főműsoridőben, magyar idő…..
PhillySamS 2013.09.20 02:18:23
FlyEagles.hu Tippverseny - Week 13 2012.12.01 20:41:42
A tizenharmadik héten kerül sor a csoporton belül az első visszavágásra. A következő ellenfelünk a Dallas Cowboys ( 5- 6 ) csapata lesz. A mérkőzés megint csak főműsoridőben vasárnap éjszaka ( nálunk hétfő hajnal 02:20 ) kerül megrendezésre.   Zsinórban hét…..
FlyEagles.hu Tippverseny - Week 12 2012.11.24 00:18:02
Újabb Prime Time mérkőzés előtt a csapat. A tizenkettedik héten a Carolina Panthers ( 2-9 ) csapata érkezik a testvéri szeretet városába. A meccs hétfő éjszaka (kedd hajnal 02:00) éjszaka kerül megrendezésre.   Vinny Curry a fedélzeten. Tizenkét hetet kellett erre a…..
Vasárnap este a Washington Redskins otthonába látogatott a csapat. Igen fontos mérkőzés elé néztünk, az esetleges győzelem lehetett volna az utolsó lehetőség hogy megmentsük az idei szezont. Michael Vick sérülése miatt Nick Foles léphetett pályára, így két újonc irányító…..
FlyEagles.hu 9. heti összefoglaló 2012.11.08 16:21:41
Mint arról bizonyára már mindenki értesült csapatunk 13-28 arányú vereséget szenvedett a New Orleans Saints otthonában. Kis késéssel jelentkezünk a mérkőzésről készített Highlight videóval. A kommenteknél fejthetitek ki a meccsel kapcsolatos észrevételeiteket!..
FlyEagles.hu Tippverseny-Week 10 2012.11.09 06:00:00
Vasárnap este 22:25-től újabb nagyon fontos csoportrangadó előtt áll a csapat.  A tizedik héten a Dallas Cowboys (3-5) csapata érkezik a Lincoln Financial Fieldre, hogy megmérkőzzön a  már szárnyaszegett alakulatunkkal. Mélyponton a csapat. Sorozatban négy vereség…..
PhillySamS 2012.11.09 17:58:31
FlyEagles.hu Tippverseny-Week 9 2012.11.03 00:33:34
Az idei alapszakasz első hétfő esti rangadójára repülnek madaraink a New Orleans Saints (2-5) otthonába . A mérkőzésre magyar idő szerint kedd hajnalban (02:30) kerül sor a Mercedes-Benz Superdomeban.   Három vereséggel a háta mögött érkezik csapatunk a Szentek…..
PhillySamS 2012.11.03 18:43:16
Nos, kezdjük a jó részével. Vicknek nem volt turnovere. Ennyi jutott ugyanis a hétre nagyjából. Az első negyedben 14 pontot kaptunk, ráadásul úgy, hogy meg sem izzadt különösebben a Falcons. Persze betudható ez a szokásos lassú kezdésnek, de sajnos a csapat később sem ébredt…..
FlyEagles.hu Tippverseny-Week 8 2012.10.25 06:00:00
Egy hetes pihenő után 3-3-as mérleggel vághat neki a szezon folytatásának a csapatunk hazai pályán. A nyolcadik heti ellenfelünk az Atlanta Falcons csapata lesz. A mérkőzésre vasárnap magyar idő szerint este 18:00 órakor kerül sor.   Az előző szezonban a második héten…..
PhillySamS 2012.10.26 03:41:12
A tegnapi nap folyamán, sajnos ismét vereséget szenvedett a csapat. Eleinte, mint általában mindig nehezen indult be az Offense, a Defense sem remekelt különösebben,  Lions csak Field Goal-okat tudott értékesíteni. Az első negyedet 6-0-val zárta az Eagles, a második negyed…..
FlyEagles.hu Tippjáték-Week 6 2012.10.12 06:00:00
Hatodik héten ismét bye weekről visszatérő alakulattal találkozik a csapatunk. A Detroins Lions (1-3) elleni mérkőzésre vasárnap este magyar idő szerint este  7 órakor kerül sor a Lincoln Financial Fielden.   Az oroszlánok 2007-ben jártak utoljára  a Lincolnon…..
PhillySamS 2012.10.12 18:26:17
FlyEagles.hu Tippjáték-Week 5 2012.10.05 06:00:00
A sikeresen vett csoportrangadó után (17-19) nem kell messzire utaznia kedvenceinknek a következő összecsapásra. Az ötödik heti ellenfelünk a Pittsburgh Steelers lesz. A mérkőzés vasárnap magyar idő szerint 19:00 órakor kerül megrendezésre a Heinz Fielden.   A pennsylvaniai…..
PhillySamS 2012.10.07 17:02:31
A tegnapi nap nem csak a Giants - Eagles összecsapatásától volt érdemleges számunkra, hanem bizony az egyik ikonunk Brian " Wolverine " Dawkins mez visszavonultatási ceremóniáját is megtekinthettük.  Az első negyedben nem volt egyik oldalon sem pont szerzés, viszont a második…..
Az NFL harmadik hetében igen súlyos, 27-6-os vereséget szenvedett az Eagles. A vélemény egyöntetűen az volt a meccs végén, hogy nem a vereség fájó igazán a zöldek szurkolóinak, hanem a mutatott teljesítmény. Mind a fórumon, mind itt a blogon többen kifejtették részletes…..
A tegnapi nap, az eddigi mérkőzésekkel együtt a legkatasztrofálisabbnak nevezhető.  Az előszezont, a csapat 4-0 mutatóval zárta, de még ott sem mutattak olyan rossz játékot a cserék, mint most a kezdő csapat. Sajnos az Offense fal harmat gyenge volt, Vicket 5 alkalommal sackelte a…..
Ahogy az előző héten, úgy most is éppen hogy behúzta a csapat a győzelmet. Az alábbi videó tényleg csak a legjelentősebb mozzanatokat emeli ki, akinek van lehetősége az nézze meg az egész meccset, mert volt benne jó pár nagy játék. Minden esetre sikerült ezt a meccset is…..
Vasárnap este hét órakor megkezdte 2012-es szereplését a Philadelphia Eagles. A mérkőzés szorosabb volt, mint vártuk, a játék hullámzó. Voltak jó és rossz teljesítmények egyaránt. A végeredmény 17-16-lett a Sasok javára, egy rettentő izgalmas véghajrá után. A győzelem már…..
Mint az látható sajnos a fenti eredményekből is, ez a majd 4 perces videó sajnos nem azokkal a remek átadásokkal, és nagyszerű futójátékokkal lesz tüzdelve amit az ember elvárna.Az első negyedben, semmi nem jött össze, a Browns csapata vezetést szerzett egy field góllal az-az 3…..
Pár nap és kezdődik számunkra is a 2012-es alapszakasz. Hagyományosan az elmúlt évekhez hasonlóan idén is megrendezésre kerül a tippjáték. Idén sincs más dolgotok, mint a hozzászólások között leadni a szavazataitokat és reménykedni abban, hogy év végén majd ti nyeritek majd…..
PhillySamS 2012.09.06 20:00:42
 Greengo írt már egy két részes bejegyzést az egész csapat teljesítményéről az idei évben, ezt szeretném most én kicsit folytatni. A bejegyzés sorozat lényege a következő, egy adott poszton fogok végig menni, először röviden az összes játékos értékelésével, majd…..
PhillySamS 2011.01.11 21:47:31
  Hát véget ért sajnos nagyon gyorsan ez a játék, mint ahogyan az idei rájátszás is. Hamarosan érkeznek előbb a mérkőzésre vonatkozó cikkek, majd előre is pillantunk, előtte azonban értékeltük a Tippelde rájátszás versenyét. Mindenekelőtt azonban szeretném…..
 Mivel a szezon véget ért, így egy év eleji tippjáték eredményét is hirdetném. Biztosan emlékeztek rá, 13+1 kérdésből állt, és mindenfélére lehetett tippelni. Tovább gomb után jönnek az eredmények.   Mielőtt azonban leírnám a végeredményt, nézzük mik is voltak…..
FlyEagles.hu W16 Highlights 2010.12.31 13:11:00
Talán az eddigi legrövidebb highlights, amit valaha láttam.   ..
A múlt héten történelmi győzelemmel(Miracle at New Meadowlands) megerősítettük a helyünk a csoport élén.A hétvégi mérkőzésen(SNF) pontot tehetünk a további NFC East csatározások végére(megnyerhetjük a csoportot) és bebiztosíthatjuk a 3. kiemelést a rájátszásban.16. heti…..