wooba (törölt)

0 bejegyzést írt és 115 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Kedden is óriási meccseket játszottak az A csoportos világbajnokságon, gyakorlatilag csak egy találkozó ért véget sima papírforma-győzelemmel: az oroszok 4-1-re lecsapták Kazahsztánt. A nap legnagyobb meglepetésére sem kellett estig várni, Norvégia 3-2 arányban felülmúlta…..
wooba (törölt) 2010.05.12 21:34:26
wooba (törölt) 2010.05.12 21:43:42
@kovacsistvan: köszike!!
Hatalmas küzdelemben húzta be a bajnoki címhez szükséges negyedik győzelmet a Sapa Fehérvár AV19. Az OB I.-döntő első három összecsapásán nagy volt a különbség a címvédő és a kihívó Dab.Docler között, elsőre 7-0-ra, másodjára 7-2-re, harmadjára 9-4-re győztek…..
wooba (törölt) 2010.03.26 13:08:03
indafoto.hu/hulberbetti/avdab
képek a meccsről!
Jégkorong Vienna-Fehérvár 6-5 2010.03.02 22:04:00
Őrült mérkőzést játszott kedd este a Vienna Capitals és a SAPA Fehérvár AV19. Állta edzője szavát a fehérvári alakulat, és igyekezett elrontani a bécsiek ünnepét. A házigazdák szereztek vezetést az első harmadban, a sok Volán emberhátrány ellenére történetesen egyenlő…..
wooba (törölt) 2010.03.03 12:05:55
wooba (törölt) 2010.03.03 12:30:26
@sutyi2: szerintem nem vagyunk mi olyanok....
de ez tényleg egy elég gusztustalan transzparens!!!
Simán nyerte az EBEL-negyedöntő harmadik mérkőzését a Vienna Capitals. A bécsiek hazai jégen háromgólos előnyre tettek szert a második szünetre, a harmadik harmad elején Vas Márton szépített, ám utána még kettőt ütöttek Rotterék, 5-1. A párharcban 2-1-re vezet az ellen,…..
wooba (törölt) 2010.02.26 06:44:35
jegkorong.tv/index.php?video_id=100225av
nyilatkozatok a meccsről!!
wooba (törölt) 2010.02.26 09:36:46
az oldal alján va néhány kép a tegnapi meccsről!
wooba (törölt) 2010.02.26 13:05:01
Az első harmad eleje egyenlő erők küzdelmét hozta az EBEL-negyeddöntő 2. meccsén, a vezetést is megszereztük Palkovics révén, ám utána a bécsiek fél órája következett, ennek eredményeként nemcsak egyenlíteni tudtak, hanem előnybe is kerültek. A harmadik felvonásban aztán…..
wooba (törölt) 2010.02.24 06:29:59
wooba (törölt) 2010.02.24 21:06:42
Nem sokan fogadtak volna arra, hogy a Sapa Fehérvár AV19 valóban megoldja a lehetetlennek tűnő feladatot, de Jarmo Tolvanen tanítványai a lehető legjobbkor győztek EBEL-történetük során először Bécsben. A fehérváriak túlélték azt is, hogy a második harmad közepétől…..
wooba (törölt) 2010.02.22 06:32:17
jegkorong.tv/index.php?video_id=100221av
Hatalmas gratula az egész csapatnak!!!
szép győzelem volt!!!!
wooba (törölt) 2010.02.22 12:08:07
Még el sem kezdődött a rájátszás az Erste Bank Eishockey Ligában, máris két érdekes hírrel jelentkezett a hockeyfans.at a sorozat jövőjéről. Úgy néz ki, az új szezonban is ugyanazt a tíz csapatot láthatjuk a ligában, amelyeket idén, de később bármi lehet. Az egyik cikk…..
Fontos győzelmet aratott a Sapa Fehérvár AV19 az Erste Bank Eishockey Liga címvédője ellen. Az első harmadban a KAC lőtt többet kapura, a vezetést mégis a Volán szerezte meg a védő Niklas Andersson révén. Ezt még ebben a harmadban egyenlítette ki Brandner. A harmadik harmad…..
wooba (törölt) 2010.02.17 06:34:27
wooba (törölt) 2010.02.17 07:08:17
indafoto.hu/hulberbetti/avklagenfurt
..és pár kép csak úgy pianoban! :-)
A mérkőzés jó részében meggyőző játékkal komoly vezetésre tett szert az SAPA Fehérvár AV19 a Red Bull Salzburg ellen. Álomszerű első harmad és jó második harmadbeli kezdés után már négygólos volt az előny, amikor a vendégek kettőt ütve elkezdtek zárkózni. Vas János…..
wooba (törölt) 2010.02.08 06:15:26
@edudus: bocsi, nem hiszem, de messziről is látni lehetett... :-)
@F. Kapus: dehogynem... :-)
Bécsben jócskán az elvárások alatt teljesített a csapat, summázta a pénteken látottakat Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar bajnok 18 eddigi ausztriai meccséből egyet sem tudott megnyerni. Vasárnap adott a lehetőség a javításra, az egyik legerősebb és legjobb…..
Megállapították a jövő heti két válogatott mérkőzés és az EBEL-rájátszás jegyárait. A Magyarország–Románia meccsre az Icecenterbe 950 forint lesz a belépés egységesen. A jegyelővétel a helyszínen a hétvégén elindul. A Sapa Fehérvár AV19–magyar válogatott…..
wooba (törölt) 2010.02.06 14:03:50
@Borsy: sajnos megtehetik...
én ezen már nem csodálkozom!
de az idegenbeli meccsek közvetítése tényleg jó ötlet lenne!
wooba (törölt) 2010.02.06 14:12:37
@Zsoldos: mondom nem csodálkozom! és jó Neked!
Egy profi sportolónak a pályán mindvégig tisztában kell lennie a feladatával, tudatta Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője, milyen területen volt az edzőknek a legfőbb gondjuk játékosaikkal a Jesenice elleni keddi mérkőzésen. A szakvezető nem hozta szóba, de kikértük…..
wooba (törölt) 2010.02.05 14:23:31
@Pierre: hát köszönöm szépen csak tudod valakinek sajnos nem mindegy! de nem baj majd megyek a levesbe...
egyébként a bérleten sincs rajta hogy csak bajnokira lenne érvényes hanem a hazai meccsekre! én is csak ezért kérdeztem már máshol!
Csütörtökön Romániával, pénteken a Sapa Fehérvár AV19-cel játszik felkészülési mérkőzést a magyar válogatott. A vilniusi négyes tornáról érkezett rossz hír után hamar átalakította a programot a szövetség és a szakvezetés. A 34 fős keret jövő kedden kezdi meg…..
Ideges mérkőzésen húzta be a győzelmet az EBEL-utolsó Jesenice ellen a Sapa Fehérvár AV19. Kovács Csaba és Palkovics góljaival elhúztunk, de a szlovénok még az első harmadban szépítettek. A másodikban aztán ütöttünk még kettőt Mihály és Vas János révén, majd egy…..
wooba (törölt) 2010.02.03 19:01:46
wooba (törölt) 2010.02.03 20:00:42
@Thomas_AV: igen az tényleg jó! :-)
wooba (törölt) 2010.02.03 21:22:38
@Raon: igazad van, Gergő nagyon jól tette, hogy felvette (vagyis ledobta) a kesztyűt! csak tévén keresztül tudtam nézni (pont az ilyen meccset kell kihagynom...) és tisztán látszott hogy a földön feküdt mikor az arcába kapott egyet!! ezt valóban le kell reagálni! bár őszintén szólva nem értem miért kell ezt így felfújni! Toki pedig így kellett hogy nyilatkozzon, egy csk-nak szerintem így kell reagálni!
az a szomorú a nso cikkben hogy egy (kis) bunyóból ekkora hírt csinálnak, egy győztes meccsről meg csak egy kis szösszenetet!
igenis védjék meg magukat és egymást (főleg a kapust), de vannak ennél sokkal fontosabb dolgok!
A playoffig hátralévő időben változik a szakmai program, közölte Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A csapat ma Linzbe látogat, ahol idén még nem szerzett pontot. A sorok háromnegyedében és kapusposzton változás van az előző fordulóhoz képest. "Normálisan…..
wooba (törölt) 2010.01.31 19:35:21
Lendületes első, vacak második és eklektikus harmadik harmaddal érte el a Sapa Fehérvár AV19, hogy már hat fordulóval a vége előtt bebiztosítsa helyét az EBEL rájátszásában. Húsz perc után úgy tűnt, gála lesz ma este Székesfehérváron, Bornhammar, Kóger és Vas Márton…..
wooba (törölt) 2010.01.30 06:13:22
A svéd Niklas Andersson március 31-éig a Sapa Fehérvár AV19 játékosa, adta hírül a klub hivatalos honlapja. Blogunk megtudta: a 24 éves légiós érkezésével Ondrejcik Rastislav kikerül az EBEL-keretből. A pontrendszer miatt meghozott döntés azért nem fájdalmas, mert a válogatott…..
Jégkorong Villach–Fehérvár 6-2 2010.01.24 21:35:00
Két szoros harmad után alaposan kikapott a Sapa Fehérvár AV19 Villachban, az utolsó menetben három gólt kaptunk, így lett 6-2 a vége a hazaiak javára. Vas Márton így is duplázott, az jó, az meg még jobb, hogy a Ljubljanát lenullázta a Salzburg, az viszont kicsit sem öröm, hogy a…..
wooba (törölt) 2010.01.26 12:16:35

itt legfölül van egy rövid videó a meccsről!!
wooba (törölt) 2010.01.26 13:04:26
@ReignOfdark: nagyon szivesen! :-)
Aki látta a Graz elleni mérkőzésünket, tudja, hogy sokat tett a két pont megszerzéséért a csapat. Ez végül is nem sikerült, állapította meg Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Csapatunk az ötödik helyre lépne előre, ha nyerni tudna Villachban. Erre a szakvezető szerint…..
Jégkorong Fehérvár–Graz 2-3 2010.01.22 21:38:00
Nem sikerült elkapnia a Sapa Fehérvár AV19-nek az EBEL-listavezető Grazot. Vas János révén vezetést szereztünk az elején, kettővel válaszolt az ellen, Mihály a 44. percben egyenlített. A Graz 58:07-nél jutott előnyhöz ismét, ezt kapuslehozatallal sem tudtuk egalizálni, 2-3.…..
wooba (törölt) 2010.01.22 23:53:23
indafoto.hu/hulberbetti/avgraz
képek meccsről! :-)
wooba (törölt) 2010.01.23 12:02:20
Egy kör, kilenc mérkőzés maradt az EBEL alapszakaszából. A Sapa Fehérvár AV19 még nem teljesítette ugyan a feladatát, de nagyon közel áll hozzá. A playoffhoz két csapatot kell megelőznünk. A Jesenice már matematikailag sem érhet utol bennünket, a Ljubljana hátránya pedig…..
wooba (törölt) 2010.01.21 14:24:23
de kizárólag csak rózsaszínben! :-)
Újabb biztos győzelmet aratott a klagenfurti kisiklás után a Sapa Fehérvár AV19. Az ellenfél a Ted Sator által edzett Medvescak Zagreb volt, és a fehérváriak úgy vetették magukat a mérkőzésbe, ahogy azt az ínyenc szurkolók is elvárják, pillanatok alatt vezetést is szereztek…..
wooba (törölt) 2010.01.20 12:14:52
wooba (törölt) 2010.01.20 21:14:18
Egy harmad alatt elintézte a Sapa Fehérvár AV19-et a bajnok Klagenfurt. A hazaiak második perces vezetését még kiegyenlítettük Kóger révén, utána azonban még négyet kaptunk az első szünetig. A maradék negyven percben már csak egy gól esett, 6-1. Csapatunk visszacsúszott a 7.…..
Egy nagyon erős, a mérkőzés első harmadát szinte végig uraló Vienna Capitals volt az ellenfél. Aztán hosszú idő után újra beindult az első sor, Palkovics két, Mihály egy gólt szerzett. A második harmadban döntő szituációkban uralni tudtuk a kapuelőtereket, végre a szerencse…..
wooba (törölt) 2010.01.10 21:24:37
@Lajos a mizse: azért előtte sok minden történt ami alapján igenis jogos!
wooba (törölt) 2010.01.11 09:28:11
jegkorong.tv/index.php?video_id=100110av

videó a meccsról, ha valaki esetleg még nem látta volna!
Jégkorong Fehérvár–Villach 2-3 2010.01.07 20:43:00
Újabb fontos meccset bukott el a Sapa Fehérvár AV19, az ellenfél Villach először nyert ebben a szezonban Magyarországon. Pedig minden remekül indult, az első harmad után Kovács Csaba és Vas János góljaival 2-0-ra vezettünk. A második menetben azonban szinte a semmiből egyenlített…..